Προς το περιεχόμενο

AMD Pirate Islands


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καποιοι γραφουν οτι η amd θα ανακοινωσει τις καρτες τις τον φεβρουαριο αλλοι το 3ο τριμηνο του χρονου , τελικα τι ισχυει ;

 

Εγώ ακούω δεύτερο τρίμηνο. Πάρε και διάλεξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.fudzilla.com/news/graphics/36811-amd-fiji-xt-based-r9-380x-to-launch-in-q2

 

Τουλάχιστον οι sweoverclockers έχουν καλό track record για τους ισχυρισμούς τους. Q2 είχα ακούσει και εγώ και σε χθεσινή μου ερώτηση (χωρίς να μπορέσω να το διασταυρώσω ακόμα) κάποιος είχε την αίσθηση για τέλη της άνοιξης.

 

΄Οτι ΔΕΝ δείτε να ανακοινώνεται τότε θα υπάρξουν νέες κυκλοφορίες ΚΑΙ στο δεύτερο εξάμηνο της χρονιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάψε τα αυγά σου πρώτα και βλέπουμε....

Πότε έχουμε Πάσχα φέτος; :P

 

 

Από τότε που αγοράστηκε η ΑΤΙ από την AMD έχει πέσει. Ailuros θυμάσαι τότε γιατί πουλήθηκε η ΑΤΙ; Είχε προβλήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε έχουμε Πάσχα φέτος; :P

 

 

Από τότε που αγοράστηκε η ΑΤΙ από την AMD έχει πέσει. Ailuros θυμάσαι τότε γιατί πουλήθηκε η ΑΤΙ; Είχε προβλήματα;

 

Q2 που προβλέπουν για την κυκλοφορία του Fiji είναι από Απρίλιο μέχρι Ιούνιο. Πάσχα έχουμε αρχές Απριλίου, οπότε χοντρικά από κει και πέρα.

γιατί η amd ειχε λεφτα και ήθελε να φτιάξει apu

 

Τα οικονομικά της ATi ήταν αιωνίως στα ίδια χάλια όπως αυτά της AMD σήμερα. Ρώτησε για το αν είχε προβλήματα η ATi, γιατί αν ΔΕΝ είχε προβλήματα δεν θα είχε και λόγους να πουληθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Q2 που προβλέπουν για την κυκλοφορία του Fiji είναι από Απρίλιο μέχρι Ιούνιο. Πάσχα έχουμε αρχές Απριλίου, οπότε χοντρικά από κει και πέρα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...