Προς το περιεχόμενο

AMD Pirate Islands


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τους πέρασες πάνω από τους παλιούς η καθάρισμα με ddu η atiman Uninstaller? Εγώ πάντως σε καθαρή εγκατάσταση τους μετά από format (ήρθε η καινούργια) δεν είδα κάποιο πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τους πέρασες πάνω από τους παλιούς η καθάρισμα με ddu η atiman Uninstaller? Εγώ πάντως σε καθαρή εγκατάσταση τους μετά από format (ήρθε η καινούργια) δεν είδα κάποιο πρόβλημα

 

Παντα με DDU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω την r9 280, 1,5 χρόνο τωρα  ,ολους τους οδηγούς τους εχω περάσει πανω στους παλιούς χωρις να κανω κατι άλλο  ,δεν ειχα ποτε κανένα πρόβλημα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μου το ξανακανει παει για αντικατασταση

δοκίμασε σε άλλο σύστημα για να είσαι σίγουρος ότι είναι θέμα κάρτας και όχι λογισμικού
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε σε άλλο σύστημα για να είσαι σίγουρος ότι είναι θέμα κάρτας και όχι λογισμικού

Δεν υπαρχει αλλο συστημα εκτος απο ενα core 2 duo του πεθερου που φυσικα δεν εχει τροφοδοτικο να σηκωσει την καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν υπαρχει αλλο συστημα εκτος απο ενα core 2 duo του πεθερου που φυσικα δεν εχει τροφοδοτικο να σηκωσει την καρτα.

Κοτσαρε εκεί την κάρτα και δωστις ρεύμα από το δικό σου τροφοδοτικό (πράσινο με μαύρο βραχυκυκλωσε στο 24πινο)

Η αν έχεις κάνα άδειο δίσκο κάνε μια φρέσκια εγκατάσταση Windows, πιο πολύ μοιάζει με software πρόβλημα πάρα hardware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοτσαρε εκεί την κάρτα και δωστις ρεύμα από το δικό σου τροφοδοτικό (πράσινο με μαύρο βραχυκυκλωσε στο 24πινο)

Η αν έχεις κάνα άδειο δίσκο κάνε μια φρέσκια εγκατάσταση Windows, πιο πολύ μοιάζει με software πρόβλημα πάρα hardware

Τα Windows τα εχω εδω και κατι μηνες δεν ειχα δει κατι τωρα με τους 16.3.2 το εκανε αλλα δεν το εχει ξανακανει θα το παρακολουθησω και θα δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλε κανεις αλλος τους 16.3.2 γιατι πριν λιγο που γυρισα ειδα κατι κουφα νερα στην οθονη και δεν ξερω αν ειναι η καρτα η για ακομα μια φορα τα εκαναν σκατα εκει στην AMD

 

Δοκίμασες κανέναν προηγούμενο driver να δεις αν στο παρουσιάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες κανέναν προηγούμενο driver να δεις αν στο παρουσιάζει?

 

Το θεμα ειναι οτι το εκανε μια φορα εναν restart και απο τοτε δεν το εχει ξανακανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...