Προς το περιεχόμενο

AMD Pirate Islands


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάθεσαι σε αρκετή απόσταση από την τηλεόραση φυσικά και είναι "μια χαρά" μόνο που όσο μεγαλώνει η απόσταση τόσο μειώνεται η αξία ακόμα και μιας 1080p ανάλυσης. ΄Οσο μεγαλύτερη η τηλεόραση τόσο χειρότερο και για καλύτερα pixel μίλησα πριν παραδόξως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θα πηγαινα στην 290Χ windoforce,απο θεμα υλοποιησης δλδ. Στη 290 φιλου,τωρα στα κρυα που ειμαστε σχεδον,στα πιο πολλα games παει 80-83C+κανει αρκετα ενοχλητικο θορυβο. Απο εμενα,ευκολα Sapphire 290,σιγα τα 4-5fps της 290Χ...

 

Αν ειναι αυτη η υλοποιηση που λες http://www.skroutz.gr/s/4833053/Sapphire-Radeon-R9-290-4GB-Tri-X-OC-Vapor-X-11227-04-40G.htmlκαι αν θυμαμαι καλα,ηταν η ΤΟΠ υλοποιηση της 290.

 

 

Την αγόρασα.

 

να σου πω την αλήθεια είχε βγει μετά την tri-x και είχα ξενερώσει, γιατί είχε και καλύτερη ψύξη και μπλιμπλίκια!

 

Για όποιον ενδιαφέρεται στα 297+16 Ε μεταφορικά από amazon.it.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνίδια σε τηλεόραση; ΄Ημαρτον....

Σταθερά PC gaming στην TV από το 2006 μέχρι σήμερα. Το σαλόνι είναι το playroom μου και η διαμόρφωση του χώρου βασισμένη σε αυτό.

 

50 ιντζων TV, input lag 15msec, ο καναπές ακριβώς απέναντι στα 2,2m, το κέντρο της TV στο ύψος των ματιών μου, το PC κρυμμένο στο έπιπλο, όλα τα περιφερειακά ασύρματα, δίπλα στην main TV 2η TV για την γυναίκα μου, κλπ, κλπ...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερά PC gaming στην TV από το 2006 μέχρι σήμερα. Το σαλόνι είναι το playroom μου και η διαμόρφωση του χώρου βασισμένη σε αυτό.

 

50 ιντζων TV, input lag 15msec, ο καναπές ακριβώς απέναντι στα 2,2m, το κέντρο της TV στο ύψος των ματιών μου, το PC κρυμμένο στο έπιπλο, όλα τα περιφερειακά ασύρματα, δίπλα στην main TV 2η TV για την γυναίκα μου, κλπ, κλπ...

 

 

Πολύ θα ήθελα να είμαι από μια πλευρά να παρατηρώ αυτό το θέαμα .....

 

Από την μια εσένα να παίζεις BF3 στην METRO σε 64άρα πίστα με τα μπαμ και τα μπουμ και από την άλλη να έχει βάλει η γυννάκα σου το Dancing with the stars ή κανάναν Σεργουλόπουλο ......

Αλλη ερώτηση .... Παιδιά έχετε ..... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ακουστικά πάνε πακέτο με το gaming για να μήν ενοχλούμε. Κατα τα άλλα όμως ακριβώς όπως το περιέγραψες. :-D

 

Παιδιά όχι ακόμα, αλλά ήρθε ο καιρός τους. Και μετά θα κάνω όλο το σπίτι playroom.

 

Και μ'αυτά και μ'αυτά βγήκαμε τελείως off topic......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι Star Trek καταστάσεις ποτέ δεν είναι off topic σε τέτοια fora LOL :D Mην αρχίσει κανείς τώρα ότι θέλει και την πολυθρονίτσα με τα κουμπάκια του captain για να πυροβολεί τους κακούς γιατί τότε θα είναι όντως ΟΤ..... :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι Star Trek καταστάσεις ποτέ δεν είναι off topic σε τέτοια fora LOL :D Mην αρχίσει κανείς τώρα ότι θέλει και την πολυθρονίτσα με τα κουμπάκια του captain για να πυροβολεί τους κακούς γιατί τότε θα είναι όντως ΟΤ..... :P

 

https://youtu.be/Feb8TnbvyG0

 

B) :cool: B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερά PC gaming στην TV από το 2006 μέχρι σήμερα. Το σαλόνι είναι το playroom μου και η διαμόρφωση του χώρου βασισμένη σε αυτό.

50 ιντζων TV, input lag 15msec, ο καναπές ακριβώς απέναντι στα 2,2m, το κέντρο της TV στο ύψος των ματιών μου, το PC κρυμμένο στο έπιπλο, όλα τα περιφερειακά ασύρματα, δίπλα στην main TV 2η TV για την γυναίκα μου, κλπ, κλπ...

Μια απο τα ιδια μονο που ειμαι με 42αρα ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

B) :cool: B)

 

Το Startrek πάει στις άπειρες οθόνες συνήθως....αν το σαλονάκι σας μοιάζει ύποπτα σαν κι αυτό  https://lukebenjamenkuhns.files.wordpress.com/2013/05/star-trek-into-darkness-5.jpg  μπορείτε να αρχίσετε να ανησυχείτε.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 390 παίζει ήδη σε καλύτερη τιμή απο 970 με ελάχιστα καλύτερες επιδόσεις, οποτε δεν παιζει να ανταγωνιστεί την 970. price range την βλέπω 280-330€ με κανα 5αρι fps κατω απο την 390.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...