Προς το περιεχόμενο

Nikon Digital Camera D3200


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά

 

Μετά από πολλά χρόνια χρήσης compact φωτογραφικής μηχανής,αποφάσισα να αγοράσω την Nikon Digital Camera D3200 αλλά θέλω την άποψή σας για dslr μέχρι 450-500 ευρώ.

 

Αν αποφασίσω να αγοράσω αυτήν την φωτογραφική μηχανή ποια Μάρκα κάρτας μνήμης θα ήταν καλό να αγοράσω στα 32 ή 64GB.

Επεξ/σία από gk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!! Sandιsk,kingstone ειναι απ της καλες εταιρειες κ να παρεις class10 για ναι γρηγορες κ στα βιντεο! Οσο αναφορα το μεγεθως πηγαινε σε 32γιγα με τη λογικη του οτι αν παθει κατι η 32 δεν ειναι του ιδιου κοστους με μια 64...

Οσο αναφορα την μηχανη ειναι πολυ καλη επιλογη αλλα αν εδινες 550-600 θα μπορουσες να πας κ σε 5200 με σπαστη οθονη κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα σου έλεγα δυο 16αρες και συχνά backup,αν μπεις στη λογική παίρνω μια μεγάλη και βγάζω χ φωτογραφίες,δεν θα την γεμίζεις ποτέ και θα λες ασε να την αδειάσω αργότερα.

 

Αν μια στο εκατομμύριο γίνει κάτι θα χάσεις πολύ παραπάνω υλικό...

 

From Insomnia App

Επεξ/σία από Doc1355
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω παλι στα ιδια χρηματα θα εψαχνα για d5100.O μονος λογος για να προτιμησεις την d3200 ειναι εαν κανεις μεγαλες εκτυπωσεις π.χ 40x60.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά

 

Τελικά αγόρασα την Nikon D3200 με μια καρτούλα Transcend 16GB class 10, και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Επεξ/σία από gk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...