Προς το περιεχόμενο

Η HTC παρουσίασε επίσημα το Desire 310


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μαθαινετε κιολας: Φοραει mediatek επεξεργαστη και ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ drivers για κατι αλλο εκτος απο 4.2.x

 

Kαι φυσικα, το κινητο 'φημολογειται' οτι θα εχει αυτην την τιμη, καθηστε να το δουμε πρωτα, μπορει να ειναι κλειδωμενο σε παροχους κλπ

 

Εγω και παλι ακριβο το βλεπω ακομα και στα 170.

Tα specs του ειναι της πλακας, τετοια αναλυση ειχε το κινητο μου πριν 3 χρονια, καμερα χωρις φλας καλυτερα να μην την εβαζαν καθολου κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ψωνίσει κανείς από ιντερνετομάγαζο εκτός Ελλάδας btw; Γιατί βλέπω κάτι unlocked συσκευές καινούργιες από Κίνα...κοψοχρονιά. Τι παίζει; 

Εγώ χτύπησα xiaomi hongmi από Κίνα 137 ευρουλάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλληνική τιμή υπολογίστε 200-300 παραπάνω..Η τεχνολογία χαρακτηρίζεται είδος πολυτελειας για το φορολογικο μας καθεστώς της τροικοκρίσης...

Πολύ ενδιαφέρουσα η μπαταρία του θα μπορούσα να πω,και το χρώμα..Η οθόνη δεν λεει κατι ιδιαιτερο.Η καμερα επισης.Ο επεξεργαστης και 8 πυρηνος να ελεγαν οτι ειναι,δεν θα με εντυπωσιαζε για τον απλό λόγο ο,τι οποιος εχει γνωσεις ξερει οτι δεν εχουν σημασια οι πυρηνες.

Η τιμή κάπου στο 200άρι θα είναι και δεν είναι καθόλου καλή. Με ένα κατοστάρικο παίρνεις το ίδιο και καλύτερο από Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...