Προς το περιεχόμενο

hp ή epson


pro papia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο την πρωτη μου αγορα epson απογοητευτικα γιατι τον αφησα αρκετο καιρο χωρις να κτυπωσω και πλεον ειανι χαλασμενος (sx425w).Τον πηγα σε εναν τεχνικο αλλα ειπε δεν αξιζει να γινει και ετσι εδω και μερες ψαχνω για κατι νεο.Δεν ειμαι τυπος που εκτυπωνει παρα πολυ αλα οταν το κανω θελω να ειναι ποιοτοικο το αποτελεσμα για αυτο μετα απο αρκετο ψαξιμο κατελιξα στον epson xp-600 η τον hp 5525 πρωτου κανω την βλακια μου θα ηθελα να με συμβουλεψεται για το τι θα μπορουσα να παρω.Επισης σκεφτομαι οτι και να παρω να του αγορασω ενα ciss σετ για να μην εχω το προβλημα τυπωσα 20 foto και θελω μελανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μετα απο την πρωτη μου αγορα epson απογοητευτικα γιατι τον αφησα αρκετο καιρο χωρις να κτυπωσω και πλεον ειανι χαλασμενος (sx425w).Τον πηγα σε εναν τεχνικο αλλα ειπε δεν αξιζει να γινει και ετσι εδω και μερες ψαχνω για κατι νεο.Δεν ειμαι τυπος που εκτυπωνει παρα πολυ αλα οταν το κανω θελω να ειναι ποιοτοικο το αποτελεσμα για αυτο μετα απο αρκετο ψαξιμο κατελιξα στον epson xp-600 η τον hp 5525 πρωτου κανω την βλακια μου θα ηθελα να με συμβουλεψεται για το τι θα μπορουσα να παρω.Επισης σκεφτομαι οτι και να παρω να του αγορασω ενα ciss σετ για να μην εχω το προβλημα τυπωσα 20 foto και θελω μελανια.</p>

 

Πάρε Canon Pixma.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...