Προς το περιεχόμενο

Lenovo S860: Νέο smartphone με μπαταρία 4.000mAh !


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οταν παιζαμε φιδακι στα nokia ημασταν ευχαριστημενοι.. Τώρα δεν μας κανει τιποτα!

Λες και θα δουμε πολλα εργα full HD στο κινητο!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ όταν με μπαταρίες 1500mΑh τα κινητά κρατάνε μία μέρα, άντε αν δεν τα πειράξεις αλλά έχεις ανοικτό το 3G δύο,  με 4000mΑh θα κρατάνε 40 μέρες; δε νομίζω Τάκη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πανω απο 4,7 χωρις fhd δειχνει χαλια το αφηνω ασχολιαστο...ολα τα οχταρια ταμπλετ εχουν αυτη την αναλυση ελεος

 

και για τον επεξεργαστη...προφανως ειναι πιο low budget τηλεφωνο...αλλα ειχα ενα s750 με αυτον τον mediatek, το κινητο σε καθε χρηση και multitasking ηταν πολυ γρηγορο, δεν λαγκαρε και δεν ειχε το παραμικρο θεμα(πιο μικρη αναλυση βεβαια)...

 

λοιπον, στο antuntu σιγουρα δε θα σκοραρει καλα, επισης και στα παιχνιδια δε θα ειναι στο στοιχειο του, αλλα σε καθε αλλη χρηση θα πυροβολαει και θα καει και λιγοτερο απο τους snapdragon τεγκρα κλπ κλπ κλπ...και φανταζομαι θα ειναι και κατω απο τα 300ε μιας και ειναι και λιγο επιθετικη η lenovo στην τιμολογιση της...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ όταν με μπαταρίες 1500mΑh τα κινητά κρατάνε μία μέρα, άντε αν δεν τα πειράξεις αλλά έχεις ανοικτό το 3G δύο,  με 4000mΑh θα κρατάνε 40 μέρες; δε νομίζω Τάκη.

40 μερες κατασταση αναμονης σου λεει.. Που το περιεργο; Οταν στο g2 με 3000 μπαταρια στο 8ωρο καταναλωνει 1% δε μου προκαλει εντυπωση.

Για την αναλυση εχουν δικιο αυτοι που φωναζουν. Εχω και το s2 που γραφεις. Μια χαρα μου φαινοταν. Σιγα που φαινονται τα πιχελ ελεγα. Ε απο οταν πηρα το g2, ητε το πιστευεις ητε οχι, πραγματικα μου φαινεται κακη η αναλυση του s2. Εχθρος του καλου ειναι παντα το καλυτερο.

Τελος κλαιγοταν ολοι καθε φορα που εβγαινε ενα κινητο για την μπαταρια. Βγαλτε ενα με καλη μπαταρια και ας εχει και hd αναλυση και θα γινει best seller σε πωλησεις λεγανε..

Οριστε, ακουστηκατε επιτελους. Βγηκε το κινητο που ζηταγατε. Αμα το παρετε τρυπατε μου τη μυτη. Κατα βαθος γουσταρετε να βγαζετε μυζερια και να κλαιγεστε για τα παντα.

Οι ιδιοι που τα γραφατε αυτα, τωρα θα σας φταιει η αναλυση το σχημα η μαρκα..

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγοτερα απο 350$ παιρνεις το παρακατω ανωτερο μοντελο, με μικροτερη μπαταρία ομως.

 

http://www.to2c.com/lenovo-s960-vibe-x-smartphone-2gb-ram-5-full-hd-gorilla-glass3-6-9mm-thin-mtk6589t-1080p.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δεν σημαίνει οτι όσο πιο μεγάλη ειναι η μπαταρία τόσο πιο πολυ μπορεις να χρησιμοποιείς το κινητό...εξαρτάται πολυ απο το προγραμμα διαχείρισης ενέργειας της κάθε συσκευής..γι αυτό τα Xperia κρατάει πολυ η μπαταρία ενώ σε κατι κινεζικα τελειώνει αμέσως

 

Επεξ/σία από libero1899
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σε ενα cubot m6589 με ιντερνετ παιχνιδια και κανα βιντεο +μοθσικη στο δρομο και ομιλια με μπαταρια 2500 mah βγαζω 2 ημερο χαλαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν σημαίνει οτι όσο πιο μεγάλη ειναι η μπαταρία τόσο πιο πολυ μπορεις να χρησιμοποιείς το κινητό...εξαρτάται πολυ απο το προγραμμα διαχείρισης ενέργειας της κάθε συσκευής..γι αυτό τα Xperia κρατάει πολυ η μπαταρία ενώ σε κατι κινεζικα τελειώνει αμέσως

 

Sent from my iPhone using Insomnia

φοραει Mediatek MT6582 ο οποίος είναι εξαιρετικά φιλικός προς την μπαταριά

έχει hd οθόνη

και soft της lenovo μέχρι τωρα μας έδειξε οτι είναι αρκετά καλογραμμένο

 

ετσι έχουμε και λέμε θα θερίζει απο κατανάλωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η αναλυση παιδιά και η lenovo βάζει εξαιρετικές οθόνες το s750 που έχει λιγότερη είναι πολύ καλη η απεικόνηση αρα θα είναι πολύ καλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα δεν θα με χάλαγε να είχαμε τοφαλοκινητά αν θέλαν φόρτιση κάθε 2-3 μέρες :P

 

Τα ξαναλεπτένουμε με τις μπαταρίες γραφενίου όταν βγουν σε καμιά 10-20-30-40 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι τα νοκια τα παλιά που κραταγανε 2 εβδομάδες με φουλ χρήση εκείνο το παιχνιδάκι με τον εξωγήινο και το εκαιγα 5 ώρες την ημέρα και φώναζε ο πατέρας και τώρα μου λέτε βλακείες,αυτό με φουλ χρήση στην καλύτερη 5 μέρες θα αντέχει!!Τέλος πάντων μπράβο στην Lenovo τουλάχιστον έκανε ένα βήμα από τον ανταγωνισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι τα νοκια τα παλιά που κραταγανε 2 εβδομάδες με φουλ χρήση εκείνο το παιχνιδάκι με τον εξωγήινο και το εκαιγα 5 ώρες την ημέρα και φώναζε ο πατέρας και τώρα μου λέτε βλακείες,αυτό με φουλ χρήση στην καλύτερη 5 μέρες θα αντέχει!!Τέλος πάντων μπράβο στην Lenovo τουλάχιστον έκανε ένα βήμα από τον ανταγωνισμό

Ξαναλεω για αυτονομια standby λεει 40 μερες. Αμα παιξεις need for speed καπου 3.5-4.5 ωρες θα σου βγαλει αναλογως που εχεις τη φωτεινοτητα.

Για να δεις μεγαλη αυτονομια σε βαρια χρηση δε φτανουν δυστυχως ουτε τα 4000 mah. Στα 10.000 κατι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...