Προς το περιεχόμενο

Plants vs Zombies: Garden Warfare [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα αναφερεσαι στο CAR PASS και γενικα στα CAR DLCs , και οχι στη δυνατοτητα να αγορασεις XP και αυτοκινητα με δολλαρια. οκ.

 

κοιτα, το παιχνιδι βγηκε με 200(!) αυτοκινητα φτιαγμενα απο την αρχη.

στην περιπτωση που εισαι απο αυτους που "δεν θελουν να καουν", πολυ απλα τα 200 αυτοκινητα ειναι περιπου τετραπλασια ή πενταπλασια ποσοτητα απο οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει μεχρι στιγμης σε nextgen. (και με λεπτομερια μεχρι στιγμης ασυγκριτη)

σου φτανουν και με το παραπανω.

συν οτι δεν χρειαζεται καν να βγαλεις λεφτα εντος παιχνιδιου για να παιξεις με αυτα, αφου το free play στα δινει ολα χωρις να εχεις αγορασει κανενα.

 

τωρα, για καποιον που το forza θα αποτελεσει ας πουμε ενα βασικο κομματι του με τι θα ασχοληθει για τους επομενους μηνες,

τοτε εκει το car pass εχει μεγαλυτερη σημασια -αλλα και αξια- και ειναι απο μενα προτινομενο για αγορα.

 

ομως για καποιον που απλα θελει να χαζεψει λιγο, πραγματικα δεν βλεπω το λογο. ουτε να τα αγορασει, αλλα ουτε και να γκρινιαξει που διατιθενται για αυτους που τα επιθυμουν.

 

επιπλεον, ας μην ξεχναμε πως η t10 εχει δωσει δωρεαν μεχρι στιγμης δυο laser scanned πιστες, οταν παντου αλλου ζητανε 10 και 15ε για καθε μια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατσε ρε συ, στο Free 2 Play δε με αφηνει να διαλεξω αλλα αμαξια πλυν αυτων που εχω αγορασει. Mια επιλογη Rent a Car εχει και αλλη μια Buy a car, και διπλα δειχνει τα αμαξια που εχω αγορασει.

 

Δε θελω ουτε να χαζεψω αλλα  ουτε και να σαπισω. Απλα το παιχνιδι ανταμοιβη μονο το ενα ακρο της καταστασης. Μεση λυση δεν υπαρχει.

 

Δεν γκρινιαζω για τα DLC's και τα microtransactions αρκει να μη μου γαμανε το παιχνιδι. Το Car Pass και τα μηνιαια παντα υπηρχαν στα Forza, αλλα το παιχνιδι ηταν δικαιο ως προς τις ανταμοιβες του ή αν θες ήταν πιο ανοιχτοχερικο.

 

Τωρα για το παιχνιδι γενικοτερα μπορει να εχει σχετικα καλα γραφικα, δε σημαινει οτι το συνολο του ειναι και το καλυτερο. Τελοσπαντων ειναι συζητηση που δε χρειαζεται να την κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε το ξανα. στο "rent a car" ειναι ανοιχτα ολα τα αυτοκινητα του παιχνιδιου, χωρις να παιζει κανενα απολυτως ρολο εαν τα εχεις αποκτησει στην καριερα ή οχι. ;)

 

οσο για το τι ανταμοιβες (credits?) δινει το παιχνιδι, μη ξεχνας οτι υπαρχουν αρκετοι πολλαπλασιαστες, οπως assists, AI difficulty, car affiliation κλπ, τα οποια μπορουν να σου πανε τις αμοιβες απο -60% εως +180% (αν θυμαμαι καλα).

επισης, αμοιβες παιρνεις και με καθε level up (αρκετα μεγαλυτερες απο τις αμοιβες καθε αγωνα, και με λογικο επιπεδο δυσκολιας παιρνεις ενα level up καθε περιπου δυο αγωνες).

συν φυσικα, οτι η Τ10 ανταμοιβει πλουσιοπαροχα (σε in-game credits) αυτους εχουνε παιξει forza και πανε στο site της t10 και περνουν τα monthly rewards. πχ εμενα (που εχω αρκετα καλο level) μου σκανε μονο απο εκει δυο εκατομμυρια καθε 1η του μηνος.

 

προσωπικα, εχω ΟΛΑ τα αυτοκινητα αγορασμενα (πολλα μαλιστα και δυο και τρεις φορες), και στο λογαριασμο πανω απο 15.000.000 που πραγματικα δεν εχω τι να τα κανω...

αρα ακομα και το grinding που λες, δεν ειναι καθολου μα καθολου επιπονη/κουραστικη εργασια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέσπα όπως βλέπεται ο καθένας έχει διαφορετικές βλέψεις για τα Micros, εμένα με ενοχλούν ακόμα και στο pvz ,γιατί? γιατί θα μπορούσαν να ήταν ξεκλείδωτα όλα απο την αρχή, για πιο λόγο να γκριντάρεις? ας είχε μερικά Unlockables αλλα για πιο λόγο να υπάρχει η επιλογή να τα ξεκλειδώσεις με λεφτά? δεν είναι καλό αυτό (σίγουρα θα πει κάποιος για κάποιον που δεν έχει χρόνο και θέλει μπλα μπλα μπλα) η ουσία είναι οτι κάποιος αγοράζει ένα παιχνίδι δίνει κάποια λεφτά μπραφ ,με αυτά τα λεφτά θα πρέπει να έχει όλο το παιχνίδι,τώρα εσείς δε πα να λέτε οτι δεν επιρεάζει το παιχνίδι, εγώ βλέπω οτι το έχει επιρεάσει ,είναι σαν να παίζω Mortal kombat και να μου λέει το παιχνίδι πλήρωσε 40ε πάρε έναν χαρακτήρα και παίξε 1-2 παιχνίδια ξεκλείδωσε τον 2ο πάιξε άλλα 2-3 ξεκλέιδωσε τον τρίτο και πάει λέγοντας... δεν έχει σημασία ο χρόνος αλλα το οτι δεν σου τα δίνει μπραφ και το οτι υπάρχει τρόπος να κάνεις το γκριντ σκιπ με λεφτά ενώ έχεις πληρώσει στην αρχή.

 

μπράβο για τα δωρεάν dlc αλλα είχαν κρυφό λόγο απο πίσω.

 

μάρεσε κάτι που είπε κάποιος,όποιο παιχνίδι έχει dlc/micros καλό θα είναι να αναγράφεται πίσω στο κουτί, αν το συγκεκριμένο παιχνίδι είχε micros απο την αρχή αρκετοί θα το μποικοτάρανε.είναι σαν να αγοράζεις μια κονσόλα και μετά απο λίγους μήνες να σου βάζουν drm. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε το ξανα. στο "rent a car" ειναι ανοιχτα ολα τα αυτοκινητα του παιχνιδιου, χωρις να παιζει κανενα απολυτως ρολο εαν τα εχεις αποκτησει στην καριερα ή οχι. ;)

 

οσο για το τι ανταμοιβες (credits?) δινει το παιχνιδι, μη ξεχνας οτι υπαρχουν αρκετοι πολλαπλασιαστες, οπως assists, AI difficulty, car affiliation κλπ, τα οποια μπορουν να σου πανε τις αμοιβες απο -60% εως +180% (αν θυμαμαι καλα).

επισης, αμοιβες παιρνεις και με καθε level up (αρκετα μεγαλυτερες απο τις αμοιβες καθε αγωνα, και με λογικο επιπεδο δυσκολιας παιρνεις ενα level up καθε περιπου δυο αγωνες).

συν φυσικα, οτι η Τ10 ανταμοιβει πλουσιοπαροχα (σε in-game credits) αυτους εχουνε παιξει forza και πανε στο site της t10 και περνουν τα monthly rewards. πχ εμενα (που εχω αρκετα καλο level) μου σκανε μονο απο εκει δυο εκατομμυρια καθε 1η του μηνος.

 

προσωπικα, εχω ΟΛΑ τα αυτοκινητα αγορασμενα (πολλα μαλιστα και δυο και τρεις φορες), και στο λογαριασμο πανω απο 15.000.000 που πραγματικα δεν εχω τι να τα κανω...

αρα ακομα και το grinding που λες, δεν ειναι καθολου μα καθολου επιπονη/κουραστικη εργασια..

 

Στο Rent a car για να πω την αληθεια δε μπηκα καν. Καταλαβαινεις το λογω. Αν δεν ειναι με την κυριολεκτικη εννοια της λεξεως το rent τοτε κομπλε.

 

Skanjo και στο Mortal τα Fatalities ειναι κλειδωμενα, στα Call τα loadouts και τα οπλα και παει λεγοντας. Challenge λεγεται αυτο και αν ειναι σωστα δομημενο δεν αγκιζει τα ορια του Grinding.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Rent a car για να πω την αληθεια δε μπηκα καν. Καταλαβαινεις το λογω. Αν δεν ειναι με την κυριολεκτικη εννοια της λεξεως το rent τοτε κομπλε.

 

Skanjo και στο Mortal τα Fatalities ειναι κλειδωμενα, στα Call τα loadouts και τα οπλα και παει λεγοντας. Challenge λεγεται αυτο και αν ειναι σωστα δομημενο δεν αγκιζει τα ορια του Grinding.

το "rent" δε σημαινει οτι εσυ πληρωνεις για να νοικιασεις. ;)

σημαινει οτι ακριβως επειδη δεν ειναι ιδιοκτησια σου, αλλα ..νοικιαρικο, δεν παιρνεις αμοιβες απο τους αγωνες που τρεχεις.

μπορεις ομως ανα πασα στιγμη να στησεις ο,τι αγωνα θες, με ο,τι αμαξια θες, να δοκιμασεις οποιο αμαξι θες για να δεις αν το θες για αγορα κλπ κλπ.

 

οσο για αυτα που λεει ο σκαντζος, εγω στο παρελθον δεν εβγαλα ακρη. φαινεται πως καποιος του προγραμματισε τον εγκεφαλο και μετα πεταξε το κλειδι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την αισθηση οτι η σωστη λεξη θα ταν το Lent και οχι το Rent στην περιπτωση αυτη.

 

Τελοσπαντων δεν εχει σημασια, ειχα εκνευριστει με το παιχνιδι και απλα δε μπηκα στον κοπο να πατησω ενα Α για να δω τι εχει μεσα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skanjo, γενικά μαζί σου είμαι κατά των micros, αλλά με τη λογική που το πας τώρα, αν την τραβήξουμε λίγο προς τα άκρα φτάνει στο να πει κανείς ότι κακώς ξεκινάς από lvl 1 σε άλλα παιχνίδια και πρέπει να ανεβάσεις levels για να αποκτήσεις skills κι ότι θα έπρεπε να ξεκινάς με τον χαρακτήρα lvl 60 (ή όπου έχει cap το κάθε παιχνίδι). 

 

Ούτε στο ME 3 χάλασε κάτι που είχε επιλογή για όσους βαριούνταν να παίξουν 1-2 ματς ούτε εδώ φαίνεται να χαλάει κάτι στην ισορροπία του παιχνιδιού η ίδια επιλογή. (Τονίζω το φαίνεται για εδώ, επειδή δεν το έχω παίξει το παιχνίδι, αλλά ίδιο μοντέλο βλέπω ακριβώς). Δηλαδή, αν υπάρχουν άτομα που βαριούνται να παίξουν 10-15 λεπτά για να βγάλουν τα αντίστοιχα credits και προτιμούν να τα πληρώνουν με κανονικά λεφτά ποια εταιρεία δε θα τα αξιοποιούσε αυτά τα άτομα ως μερίδιο αγοράς; Οσο δε χαλάνε το παιχνίδι για τους υπόλοιπους ας τους αρμέγουν όσο θέλουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

(Τονίζω το φαίνεται για εδώ, επειδή δεν το έχω παίξει το παιχνίδι, αλλά ίδιο μοντέλο βλέπω ακριβώς). Δηλαδή, αν υπάρχουν άτομα που βαριούνται να παίξουν 10-15 λεπτά για να βγάλουν τα αντίστοιχα credits και προτιμούν να τα πληρώνουν με κανονικά λεφτά ποια εταιρεία δε θα τα αξιοποιούσε αυτά τα άτομα ως μερίδιο αγοράς; Οσο δε χαλάνε το παιχνίδι για τους υπόλοιπους ας τους αρμέγουν όσο θέλουν.

εχω περιγραψει επακριβως πως δουλευει. ακομα και τον ρυθμο "credits ανα λεπτο" που κερδιζεις παιζοντας, στον δειχνει το ιδιο το παιχνιδι στην καρτελα τελους καθε αγωνα. το χειροτερο μου ματς εχει αποδωσει 700cr/min, το καλυτερο ~ τα διπλασια.

 

παιδια, δεν ειμαι εγω απο αυτους που τους λενε "φαλαινες". ξοδευω μεν κι εγω -οπως ολοι που ασχολουνται, αλλα υπαρχουν πραγματα που ειναι λογικα, και υπαρχουν πραγματα που ειναι παραλογα.

οπως λεω τοσο καιρο, τα πραγματα στο xbox μεχρι στιγμης, δεν ειναι παραλογα.

 

να σου πω και κατι αλλο για το garden warfare, υπαρχουν και ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ online modes, οπου επιτρεπονται να παιξουν ΜΟΝΟ οι "μαμα" χαρακτηρες, χωρις δηλαδη ουτε ενα αξεσουαρ, ability ή διαφορετικο χαρακτηρα απο τους αρχικους.

ετσι, ακομα και ο παντελως αδιαφορος μπορει να παιξει επι ισοις οροις με οποιονδηποτε, οποτεδηποτε. ακομα και στο εικαστικο μερος!!

 

ε, με ολα αυτα, το να βλεπω ατομα να χοροπηδανε πανω-κατω και να βριζουνε για τα microtransaction του xbox, οπως και να το κανεις, ειναι αστειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skanjo, γενικά μαζί σου είμαι κατά των micros, αλλά με τη λογική που το πας τώρα, αν την τραβήξουμε λίγο προς τα άκρα φτάνει στο να πει κανείς ότι κακώς ξεκινάς από lvl 1 σε άλλα παιχνίδια και πρέπει να ανεβάσεις levels για να αποκτήσεις skills κι ότι θα έπρεπε να ξεκινάς με τον χαρακτήρα lvl 60 (ή όπου έχει cap το κάθε παιχνίδι). 

 

Ούτε στο ME 3 χάλασε κάτι που είχε επιλογή για όσους βαριούνταν να παίξουν 1-2 ματς ούτε εδώ φαίνεται να χαλάει κάτι στην ισορροπία του παιχνιδιού η ίδια επιλογή. (Τονίζω το φαίνεται για εδώ, επειδή δεν το έχω παίξει το παιχνίδι, αλλά ίδιο μοντέλο βλέπω ακριβώς). Δηλαδή, αν υπάρχουν άτομα που βαριούνται να παίξουν 10-15 λεπτά για να βγάλουν τα αντίστοιχα credits και προτιμούν να τα πληρώνουν με κανονικά λεφτά ποια εταιρεία δε θα τα αξιοποιούσε αυτά τα άτομα ως μερίδιο αγοράς; Οσο δε χαλάνε το παιχνίδι για τους υπόλοιπους ας τους αρμέγουν όσο θέλουν.

δεν λέω αυτό vole, λέω οτι όταν ένα παιχνίδι είναι κατασκευασμένο με "paid" micros επιρεάζει τον προγραματισμό του, ένα rpg αν σου λέει παίξε απο Lvl 1 εως 60 με 60ε τότε είναι νορμάλ, αν σου λέει όμως παίξε απο 1-60 με 60ε ή αν θες δώσε άλλα 10ε και πάνε lvl 60 αυτόματα αυτό είναι κακό για την Industry. 

 

και μόνο που το αξιοποιούνται και υπάρχει αυτή η επιλογή είναι σάπιο το σύστημα.όχι δεν είναι ας τους αρμέγουν όσο θέλουν, γιατί μιλάμε για greedy εταιρίες που πάνε όλο και ένα σκαλοπάτι πιο βαθιά, δώσε θάρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι. δώστε εσείς θάρος αβέρτα, αγοράστε παιχνίδια με micros, τα έλεγα πιο παλιά με τα dlc(Που δεν έχω αγοράσει ούτε 1 ποτέ) και τώρα έχουμε το επόμενο βήμα, 

 

btw τα free to play περνάει νομοσχέδιο στην ευρωπαική ένωση να ονομαστούν αλλιώς γιατί περιλαμβάνουν εθισμό τζόγου στις πληρωμές. αλλα οκ ο καθένας δικαιούται την άποψη του, κοιτάξτε βραχυπρόθεσμα εσείς ,αφήστε κάποιους να βλέπουν τι έρχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw τα free to play περνάει νομοσχέδιο στην ευρωπαική ένωση να ονομαστούν αλλιώς γιατί περιλαμβάνουν εθισμό τζόγου στις πληρωμές. αλλα οκ ο καθένας δικαιούται την άποψη του, κοιτάξτε βραχυπρόθεσμα εσείς ,αφήστε κάποιους να βλέπουν τι έρχεται

αυτο το εγραψα εγω την ημερα που ανακοινωθηκε.

ομως οπως ειπα, εχεις καποιο προβλημα στον προγραμματισμο σου, γιατι μονιμως αναφερεσαι σε παιχνιδια του xbox (που δεν εχουν τετοιο προβλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λέω αυτό vole, λέω οτι όταν ένα παιχνίδι είναι κατασκευασμένο με "paid" micros επιρεάζει τον προγραματισμό του, ένα rpg αν σου λέει παίξε απο Lvl 1 εως 60 με 60ε τότε είναι νορμάλ, αν σου λέει όμως παίξε απο 1-60 με 60ε ή αν θες δώσε άλλα 10ε και πάνε lvl 60 αυτόματα αυτό είναι κακό για την Industry. 

 

και μόνο που το αξιοποιούνται και υπάρχει αυτή η επιλογή είναι σάπιο το σύστημα.όχι δεν είναι ας τους αρμέγουν όσο θέλουν, γιατί μιλάμε για greedy εταιρίες που πάνε όλο και ένα σκαλοπάτι πιο βαθιά, δώσε θάρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι. δώστε εσείς θάρος αβέρτα, αγοράστε παιχνίδια με micros, τα έλεγα πιο παλιά με τα dlc(Που δεν έχω αγοράσει ούτε 1 ποτέ) και τώρα έχουμε το επόμενο βήμα, 

 

btw τα free to play περνάει νομοσχέδιο στην ευρωπαική ένωση να ονομαστούν αλλιώς γιατί περιλαμβάνουν εθισμό τζόγου στις πληρωμές. αλλα οκ ο καθένας δικαιούται την άποψη του, κοιτάξτε βραχυπρόθεσμα εσείς ,αφήστε κάποιους να βλέπουν τι έρχεται

 

Εγω δε καταλαβαινω γιατι ειναι προβλημα το να σου δινουν δυο επιλογες. Ουτε ανηθικο ειναι ουτε υπουλο.

 

Για τους τεμπεληδες που θελουν να τα εχουν ολα ξεκλειδωτα δινουν το κατι παραπανω και ειναι οκ, αν αυτο το συστημα ειναι στημενο ετσι ωστε να μην ριχνει αυτους που δε θελουν να πληρωσουν τοτε που ειναι το προβλημα.

 

Επισης με τα DLC δε καταλαβαινω γιατι ειναι κακο να υπαρχουν ή με τα microtransactions. Και παλι παιζει ρολο πως χρησιμοποιουνται. Δε λεω οχι οταν σε ενα καλα στημενο παιχνιδι μετα απο καποιο διαστημα εχω την δυνατοτητα να επεκτεινω το παιχνιδι μου με νεες πιστες, χαρτες, εξτρα σενάρια ή οπλα και θα το πληρωσω αφου υπηρξε εργασια για να γινει αυτο και σε αρκετες περιπτωσεις δινουν αρκετο βαθος στο παιχνιδι.

 

Αν παλι το DLC ειναι σε φαση capcom απλα θα το αγνοησω, αυτη ειναι η δυναμη μου σαν καταναλωτης.

 

Τι σημαινει ειναι greedy οι εταιρειες. Εταιρειες ειναι, λεφτα κοιτανε να βγαλουν, αυτη ειναι  η πραγματικοτητα, μπορει να φτιαχνουν παιχνιδια, αλλα δεν ειναι ολα στημμενα γυρω απο πεταλουδιτσες και λουλουδακια.

 

Αυτο που λες για το lvl των RPG θελω πραγματικα να το εξηγησεις, γιατι ειναι σαν να ακουω ενα παιδι να γκρινιαζει. ΓΙατι ειναι κακο να εχει καποιος την δυνατοτητα να δωσει λεφτα να ανοιξει ολα τα lvl χωρις να κανει κοπο. Πολυς κοσμος παραταει παιχνιδια επειδη ειτε δε γουσταρει το grind, ειτε γιατι δυσκολευεται, ειτε γιατι απλα δε θελει να ασχοληθει πολυ. Πως κανει κακο στο Industry, αν για τους υπολοιπους που δε θελουν να πληρωσουν το παιχνιδι λειτουργει κανονικα.

 

Το να αφοριζουμε τα παντα και να λεμε ειτε μαυρο ειτε ασπρο δεν εχει καμμια αξια και δεν βοηθαει, για πιο λογω τοτε απαιτουμε οι κονσολες να εχουν σκληρους δισκους τεραστιους και δισκακια απειρης χωρητικοτητας για να γκρινιαζουμε για το all digital, για τα DLC και τα πολλα updates ?

 

Ας μεναμε σε εποχες με κασσετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ένα RPG είναι στημένο με τέτοιο τρόπο ώστε να σε αναγκάζει εμμέσως να πληρώσεις (ατελείωτο grinding, ας πούμε), τότε, είναι πρόβλημα. Σε αυτό καμία διαφωνία. Εδώ όμως δε φαίνεται κάτι τέτοιο. Φαίνεται καθαρά περίπτωση "υπάρχει ένα ποσοστό της αγοράς που θα πλήρωνε αντί να παίζει για τον α' ή β' λόγο, τσάμπα λεφτά είναι, βάλε την επιλογή". Δε μου φαίνεται άπληστο κάτι τέτοιο. Και τα DLC είναι κατά περίπτωση. Υπάρχουν κάποιοι που τα κάνουν σωστά και άλλοι που ψάχνουν κορόιδα. Δε χρειάζεται να μπαίνουν όλα στο ίδιο τσουβάλι. Καταλαβαίνω την καχυποψία, αλλά ακόμα και η Bethesda, που την κράζουμε σχεδόν μία 10ετία για παραδειγματισμό στο θέμα των DLC, αφού έβγαλε το Horse Armour έβγαλε κι άλλα πράγματα σε DLC που άξιζαν και με το παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ απλά Hollow γιατί κάποια πράγματα που τα παίρναμε δωρεάν τώρα δεν τα παίρνουμε δωρεάν αλλα πρέπει να τα πληρώσουμε, δεν είναι οτι σου δίνουν 2 επιλογές είναι οτι σου αφαιρούν την 1 και σε βάζουν να πληρώσεις παραπάνω για αυτήν. παλιά είχαμε free extra costumes τώρα ούτε καν παράδειγμα..

 

Petran ξεκόλα πάνε στο thread των Micros και δες ποια παιχνίδια κράζω, εκτός αν νομίζεις οτι το bravery default βγήκε στο xbone , μην είσαι κολλημένος στο θέμα,δεν έχει να κάνει με ms vs sony αλλα με consumers vs publishers, 

 

σε λίγο θα πληρώνουμε για energy σε παιχνίδια με 40-60ε paid, και κάποιοι θα λένε οτι είναι έτσι πιο ρεαλιστικό ή είναι καλύτερα για να μην λιώνει κάποιος για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...