Προς το περιεχόμενο

Plants vs Zombies: Garden Warfare [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.twitch.tv/slush_hd

 

παρε και λινκ να ψωνισεις xbone 299 λιρες και τελειωνε http://ht.ly/uFrOW

Αστον μεχρι να παρει xbox θα μας τα κανει καρπουζια ..Δεν βλεπεις πως πεταγεται εδω σαν την πορδιτσα στα xbox threads?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aστο γιατι ετοιμος ημουν να το πεταξω απο το παραθυρο ...Αυτο το split screen οταν κανω accept μου εχει σπασει τα @@..Το εκλεισα και το ξανανοιξα αλλα δεν προλαβα ...:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aστο γιατι ετοιμος ημουν να το πεταξω απο το παραθυρο ...Αυτο το split screen οταν κανω accept μου εχει σπασει τα @@..Το εκλεισα και το ξανανοιξα αλλα δεν προλαβα ... :P

lolol ok, ακου: οταν καποιος σου στελνει invite, πεταγεται αυτο το μικρο παραθυρακι στο κεντρο κατω. αυτο λοιπον, στην αρχη δειχνει ενα λογοτυπο (πχ χτες σου εγραφε titanfall), και 1-2 δευτερολεπτα μετα βγαζει απο κατω την περιγραφη. ε, μολις δεις την περιγραφη, απλα κρατας το μεγαλο φωτεινο κουμπι πατημενο (τοτε, οχι απο πριν),

και καπακια σε τσιμπαει μονο του και σε φερνει στο lobby/game που σε καλεσανε.

ουτε καν χρειαζεται να πας στο split screen που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, υπαρχουν τριων ειδων invites:

- to party

- to game

- to game & party

 

οπερ μεθερμηνευομενον εστι:

 

-εαν κανεις accept το chat invite, μπαινεις στο κλειστο lobby που ειμαστε μαζεμενοι και μιλαμε, οτι και να παιζει ο καθενας.

-εαν κανεις accept το game invite, μπαινεις στην ομαδα/παιχνιδι που παιζουμε, και chat εχεις το game chat (δηλαδη ακους/μιλας σε ολους που παιζουνε, εκτος φυσικα απο αυτους που ειναι σε private lobbies)

-εαν κανεις accept το chat&game invite, τοτε και μπαινεις στο chat party, μπαινεις στην ομαδα/παιχνιδι που παιζουμε, και αντι να ακους ολους, ακους και μιλας μονο με την ομαδα σου.

 

χτες σου στελνα απ'ολα :D και προφανως αυτο που επιασες ή ητανε το σκετο chat, ειτε οταν σε ρωτησε αμα θες να φυγεις δεν το προσεξες και πατησες no

 

α, και οταν εχεις split screen, με ενα γρηγορο διπλο πατημα παλι στο ιδιο φωτεινο κουμπι, αλλαζεις σε ποιο μερος κοντρολαρεις, το  main screen ή το snapped.

 

τελος, κατι αλλο πολυ απλο, ειναι οτι μπορεις να πας στο friendlist, και πχ αν δεις οτι ειμαι εγω μεσα, πατας επανω μου και συνηθως θα εχει ολες τις επιλογες για join, οποτε δεν περιμενεις καν να σε καλεσω. ορμας! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Gnome Bomb ειναι ενα mode obliteration οπως στο bf ...Πολυ καλο mode ,πολυ πλακα και γενικα γινεται ενας χαμος στο map .Τα αλλα δεν εχω προλαβει να τα δω τι προσθεσανε αλλα μεχρι στιγμης το παιχνιδι εχει κερδισει 100% την εκτιμηση μου ,αν και δεν περιμενα το τσαμπα dlc για να το πω . :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...