Προς το περιεχόμενο

Plants vs Zombies: Garden Warfare [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι ειναι μαπα το forza και δεν ειναι το Titanfall :P χαχαχα α ρε πως τα λες Μιτσακο ..Σαν τον Τitan που σκαει απο τον ουρανο σκανε και οι κοτσανες που πετας ωρες ωρες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειστε και οι δυο μονο για ναυαγια naval strike στο pc μου φαινεται...  :D

 

και το forza ειναι γαματο, και το garden warfare επισης.

 

α, και το "Μιτσακο" οταν βγαινει απο το "μιτσό", το "μικρό", γραφεται με γιωτα. ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ''όταν βγαίνει'' μου άρεσε, λολ.Αγράμματοι, μπεεεε :P

 

Naval Strike θα παίξει ο γιωτάς ο ''Από-κόλαση-1977'', χαχαχαχαχαχα.Κάθεται και μου λέει για γκέιμς αυτός που αποθεώνει το BF4 που έχει bugs μετά από 120 μέρες, που αγόρασε το A:CM, και έχει και το θράσος να κριτικάρει παιχνίδια σαν το Titanfall που κάθονται πάνω στο BF και του κάνουν και μια σκατούλα ΝΑ.

 

Το PvZ είμαι σίγουρος ότι έχει πλάκα αλλά δεν είναι και σοβαρός τίτλος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Και το ''Μητσάκο'' γράφεται με ''η'', αγράμματε.

Χαχαχα καλα ρε μορφωμενε μου εφυγε το "η" ... :P

 

 

Το ''όταν βγαίνει'' μου άρεσε, λολ.Αγράμματοι, μπεεεε :P

 

Naval Strike θα παίξει ο γιωτάς ο ''Από-κόλαση-1977'', χαχαχαχαχαχα.Κάθεται και μου λέει για γκέιμς αυτός που αποθεώνει το BF4 που έχει bugs μετά από 120 μέρες, που αγόρασε το A:CM, και έχει και το θράσος να κριτικάρει παιχνίδια σαν το Titanfall που κάθονται πάνω στο BF και του κάνουν και μια σκατούλα ΝΑ.

 

Το PvZ είμαι σίγουρος ότι έχει πλάκα αλλά δεν είναι και σοβαρός τίτλος..

100 φορες τα εχουμε πει για το Bf4 γραψτα και εδω τωρα παλι ...Α ρε μπαμια ..Εσυ ρε γιδι πηγες και αγορασες το premium που εβριζες ολη μερα και μαλιστα προσφατα και καθεσαι και μιλας ακομα αντι να σε εχουμε παρει με τις πετρες ? Επειτα εγω δεν εχω κριτικαρει παιχνιδι που δεν εχω παιξει στο φιναλε ενω εσυ ειπες για το forza που δεν το εχεις παιξει ..Ακομα και για το A:CM ειπα την γνωμη μου αφου το πηρα πρωτα .

 

 

 

 ''Από-κόλαση-1977''

Τουλαχιστον γραψτο σωστα "Απο την κολαση 1977" ,δεν ειναι δοκιμος ορος η μεταφραση σου ,μια ειναι η κολαση ...Το Μητσος σε μαρανε γιδι ..

Επεξ/σία από konstantinos77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...oσο για σενα Κωστακη μου, αμα χτες δε μπορουσες να συνθεθεις μαζι μας, εχω μια μικρη αμφιβολια για το κατα ποσο φταιει το forza 5 που ολο "πεφτεις" σε λομπι με ασχετους που τρακερνουν lololololololol

 

και το μιτσο μη το αποπαιρνεις.. μιτσο ειναι ακομα, θα μαθει.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...oσο για σενα Κωστακη μου, αμα χτες δε μπορουσες να συνθεθεις μαζι μας, εχω μια μικρη αμφιβολια για το κατα ποσο φταιει το forza 5 που ολο "πεφτεις" σε λομπι με ασχετους που τρακερνουν lololololololol

 

και το μιτσο μη το αποπαιρνεις.. μιτσο ειναι ακομα, θα μαθει.. :D

Kαταρχην μου λες χθες για το data center με το "Χ" και εγω το εψαχνα στο dashboard ,λεω τι μου λεει τωρα αυτος ...Εσυ εννοουσες στην αρχικη οθονη του game αλλα οπως σου ειχα πει ρε man κατεβαζε το update και ετσι δεν μπορουσα να μπω ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαναφορα στο θεμα μας, με την ανακοινωση του πρωτου DLC:

 

Plants vs. Zombies Garden Warfare: Garden Variety

 

- new map 8v8 "Chomp Town"

- new game type "Gnome Bomb"

- new character customization unlockables

- new character powers

 

PvZGW_Garden_Variety_Drone-attack_1.png

 

 

θελοντας και μη, τα παραπανω θα εγκατασταθουν με το ετσι θελω αυριο στο σκληρο σας δισκο, αφου ειναι FREE DLC

 

 

http://www.polygon.com/2014/3/17/5509836/plants-vs-zombies-garden-warfare-garden-variety-dlc-offers-new-map

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...