Προς το περιεχόμενο

phablet 7 MTK6572A


manassis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν ανοιγω το clean master μου ζητα αδεια το SU και του την δινω τι αλλο να κανω?εκανα παλυ ελεγχο ξανα εχθες και ειναι ολα root

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ ευχαριστω εληξε και η συνδρομη μου στο imageshack να σου στειλω εικονες Καλημερα ΤΕΛΙΚΑ ολλα οκ αρχισε την απεγκατασταση σε μερικα μου γραφει συμβουλη κρατηστε και σε αλλα μη απεγκαταστασιμο(email)σ ευχαριστω πολυ να εισαι καλα αυτο το λυσαμε τωρα θελω να μεταφερω στην καρτα micro sd καποιες εφαρμογες,ποιο ειναι το καλλιτερο και ευκολοτερο προγραμμα για ρουτ συσκευη?

Επεξ/σία από manassis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω χρησιμοποιουσα σε καποια φαση το Apps to sd 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd

 

 Υπαρχουνε και αλλα ποιο ψαγμενα οπως το Links to SD 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD

 

 Το 2ο προσεξε το λιγο γιατι σου δινει την δυνατοτητα να μεταφερεις τα παντα στην SD. Μην κανεις καταλαθος κατι και γινει καμια ζημια. 

Δοκιμασε το 1ο που ειναι ποιο ασφαλες μιας και μεταφερει μονο εφαρμογες.

 

 Τιποτα να σε καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω κι ενα αλλο προβλημα.... το tablet εχει δυο sim οπου εβαλα δυο vodafone οταν λοιπον περνω το 1252 και αρχιζει να μιλαει σβηνει η οθονη την κρατω με χιλια βασανα οταν ομως πατησω  το πληκρολογειο εκει σβηνει αμεσως και δεν προλαβαινω να πατησω τιποτα(αριθμο),τι κανω λαθος?η τι ρυθμιση θελει?ευχαριστω σορρυ που γραφω τοσο αργα αλλα αργησα να γυρισω απο Χανια

Επεξ/σία από manassis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχως η εφαρμογη contacts εχει σταματησει,αυτο μου γραφει και δεν ανοιγουν οι επαφες καθως και τα δυο πληκτρολογια του τηλ,θα κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων,το εκανα αλλα τιποτα εκανα ρισετ τιποτα δεν ανοιγουν οι επαφες και δεν υπαρχει πληκτρολογιο για τις κλησεις,σαν να μην υπαρχουν δυο sim τηλ τι κανω?

Επεξ/σία από manassis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε συ μηπως πειραξες τιποτα και αφαιρεσες κατι που δεν επρεπε? Πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να πω. Δεν βρισκω λογο να σου το κανει και μετα απο επανναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Για Googlαρε λιγο να δεις τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κατι πρεπει να εχω σβησει,και μαλον καποιο απο τα κινεζικα να ειναι.Απ οτι ειδα πολλες εφαρμογες ειναι απενεργοποιημενες και το κακο ειναι οτι δεν μπορω να τις ενεργοποιησω δεν μου δινει τετοια επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...