Προς το περιεχόμενο

Σε φάση "open beta" το πολυαναμενόμενο Titanfall


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα φιλοτιμηθεί κάποιος να μου πεί γιατί ειναι τόσο πολυαναμενόμενο; Σε τι διαφέρει απο τα άλλα FPS;

Και εγω αυτην την απορια εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτην την απορια εχω..

Marketing.

 

Εδώ και χρόνια ο κόσμος των FPS έχει κυριευθεί από τα sequels των COD/BF με κάποιες μικρότερες προσθήκες. Στην ουσία σου δίνουν ένα ξαναζεσταμένο πιάτο με advanced graphics κάθε φορά. Για τους παλιότερους ας θυμηθούν τα DOOM...

 

Με άλλα λόγια ψάχνουν να βρουν τον/τους αντικαταστάτες που θα τους δώσουν την ευκαιρία να βγάλουν νέες σειρές και να πουλήσουν αφού δεν ξέρουν τι άλλο να βγάλουν στα παραπάνω Games. Ένα καινούριο concept με άλλα λόγια. Στο TF επειδή μπορείς να παίζεις είτε ως απλός soldier είτε να μπαίνεις μέσα σε Mech, θεωρούν ότι έχει να δώσει κάτι νέο στον κόσμο των FPS. Εξού και το Next-Gen (best-seller).

 

Και αν δεν πιάσει θα βρουν έναν άλλον τίτλο στο μέλλον να του κολλήσουν το προσωνυμιο ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PC είναι μόνο με invitations προς το παρόν. Στο x1 το έχουν δώσει σε όλους. Μέχρι στιγμής δειχνει τρομερό και πιστέψτε με δεν είναι απλά το cod με mechs... :)

Sent from my RM-821_eu_greece_487

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PC είναι μόνο με invitations προς το παρόν. Στο x1 το έχουν δώσει σε όλους. Μέχρι στιγμής δειχνει τρομερό και πιστέψτε με δεν είναι απλά το cod με mechs... :)

Sent from my RM-821_eu_greece_487

Φυσικό είναι.. Σιγά τους χρήστες που έχει το xbone :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ τωρα αυτο ειναι next gen?

αρε microsoft σανο που δινεις!!!

Μια χαρά next gen είναι, άν ψάχνεις γραφικά μπορείς να αφοσιωθείς στο άψυχο crysis 3 στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψυχο το Crysis 3; o_O

Πέρα απο γραφικά σου έχει δώσει η crytek κάτι αξιόλογο σε multi και σε gameplay? (με εξαίρεση το crysis 1)

Aπλα δέν μπορω να διαβάζω το "δέν είναι NEXT GEN"...δλδ τι άλλο μπορει να κάνει ένα fps next gen?

Σου δίνουν wall run/hang/jetpacks/cqc πολλές επιλογές στα loadouts,titans και το θεωρούμε "νορμάλ"?

Σιγουρα μιλάω μόνο για μένα και γούσταρα τα crysis και το ryse (με το ανυπαρκτο gameplay) αλλα πιστεύω ότι έχουν μάθει κάποιοι στο ντέρκα ντέρκα και απαξιώνουν γενικά τις διαφορετικές ιδέες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο γραφικά σου έχει δώσει η crytek κάτι αξιόλογο σε multi και σε gameplay? (με εξαίρεση το crysis 1)

Aπλα δέν μπορω να διαβάζω το "δέν είναι NEXT GEN"...δλδ τι άλλο μπορει να κάνει ένα fps next gen?

Σου δίνουν wall run/hang/jetpacks/cqc άπειρα loadouts,titans και το θεωρούμε "νορμάλ"?

Εγώ δεν είπα το TF ότι δεν είναι Next Gen αλλά το "άψυχο" Crysis 3 το βρίσκω λίγο υπερβολικό. Gameplay μεριά το βρίσκω αρκετά καλό και multi δεν με ενδιέφερε ποτέ για να σχολιάσω χμμ

 

Πάντως όταν βγει για PC θα το δοκιμάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είπα το TF ότι δεν είναι Next Gen αλλά το "άψυχο" Crysis 3 το βρίσκω λίγο υπερβολικό. Gameplay μεριά το βρίσκω αρκετά καλό και multi δεν με ενδιέφερε ποτέ για να σχολιάσω χμμ

 

Πάντως όταν βγει για PC θα το δοκιμάσω.

Άψυχο εννοούσα σε Multi και το "next gen" δεν πήγαινε σε σένα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...