Προς το περιεχόμενο

Από που αγοράζετε toner?


pmik76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω έναν laser brother hl1230 μονόχρωμο. Δεν ψάχνω για original προφανώς αλλά ανακατασκευασμένο. Κάποια πρόταση για μαγαζί που εμπιστεύεστε;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες αυτο σε καλή τιμή απο ebay http://www.ebay.com/itm/Toner-fur-Brother-TN6600-TN-6600-HL-1230-1240-1250-1270-/290577094893?pt=DE_Computing_Tonerkassetten&hash=item43a7be98ed , αλλιως μετα οπως ειπε και ο φίλος απο πανω αν πας σε καποιο κατάστημα εδω που τα γεμίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουκάλι με χύμα σκόνη έχει βρει κανείς; Δεν είναι δύσκολο να κάνεις μόνος σου την αναγομωση, το είχα κάνει εύκολα μια φορά από ένα φυσιγγιο με χαλασμένη κεφαλή προς ένα άδειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αμα δεν ειναι αυθεντικό ισως να βγάζει λιγότερες εκτυπώσεις , εγω για τον δικό μου τον lexmark που εχω πάρει και απομίμηση αλλα εξω ξαναγεμίσει το δικο μου μου έβγαλε αρκετό καιρό , ειναι βασικά ανάλογα και πως θα σου κάτσει και την χρήση βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλά αυτά τα τόνερ που προτείνετε ή μετά από 300-400 εκτυπώσεις βγάζουν μουτζούρες όπως τα περισσότερα;

Για αυτό ίσως να είναι καλύτερο να αναγομώνεις το δικό σου αυθεντικό παρά να αγοράζεις ιμιτασιόν φυσίγγιο. Βέβαια αυτό που λες μου έχει τύχει σε καινούργιο αυθεντικό, αλλά εκεί μου το αντικατέστησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουκάλι με χύμα σκόνη έχει βρει κανείς; Δεν είναι δύσκολο να κάνεις μόνος σου την αναγομωση, το είχα κάνει εύκολα μια φορά από ένα φυσιγγιο με χαλασμένη κεφαλή προς ένα άδειο.

 

πανευκολα, πηρα σκονη + τσιπ απο την eurojet με 13,5€ κ ειμαι κομπλε.

εδω και χρονια δεν αγοράζω γνησια τονερ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε το εχει καποιος με τις modες, αγοραζει απο ebay επαναγεμιζομενο τονερ και καθε φορα το γεμιζει μονος του με κοστος κατω απο 15ευρω μαζι με τσιπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...