Προς το περιεχόμενο

Αδιάβροχο το Samsung Galaxy S5; Αυτό δείχνει το "teaser" της O2


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1oν, όπως αναφέρθηκε, η διαφήμιση προφανώς είναι η κλασσική της Ο2 και δεν υποδηλώνει κάτι για waterproof στο κινητό.

 

2ον. Κάποιος είπε για τα bezels και την σονυ... Αν καταφέρει να βγάλει μηδαμινά besels σε κινητό με 5,25" οθόνη τότε θα είναι το απόλυτο κινητό. Αλλά αποκλείεται να θυσιάσει εστω και στο ελάχιστο τις διαστάσεις του κινητού για να το κάνει αδιάβροχο. Στην καλύτερη περίπτωση, να το κάνει spillproof...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι ρε Samsung! Γιατι μόνο ένα S5; βγαλε 7-8 μοντέλα να έχουμε διαλέξουμε πάλι. Ένα active, ένα zoom, ένα κανονικό. Ας βγαλει και ένα με QHD οθόνη και ένα με μεταλλικό σασί. Να έχουμε πικοιλια βρε αδερφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω λύσει το πρόβλημα με το νερό και τη θάλασσα..Έχω πάρει το Note οπότε δεν χωράει στη τσέπη, οπότε δεν το ξεχνάω στη τσέπη, οπότε δεν βρέχεται όταν μπαίνω στη θάλασσα με το υπέροχο παρδαλό μαγιό μου..υπάρχει και άλλη λύση βέβαια πάρτε μαγιό σωβρακακια..χωρίς τσέπες δλδ..χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είπε και ο προλέγοντας, η ο2 χρησιμοποιεί εδώ και χρόνια φυσαλίδες, και το κινητό απλά δεν φαίνεται επειδή δεν έχουν την άδεια να δείξουν την εμφάνιση....fail η είδηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλες μεταξύ τους αντιγράφουν και καλά κ εμείς τα πρόβατα σε μια συνεχή αντιπαράθεση οι τύποι βγάζουν φράγκα κ εμείς χαρταετό χαχχαχαχ έλεος δηλαδή  εντάξει Ι  την μια η apple  64bit μετά ακούμε οτι η σαμυ τησ των έδωσε μετά βγάζει η σαμυ το σ5 με 64 μετά ακούμε οι φακοί είναι της σονυ μετά κάτι άλλο έλα μωρέ εντάξει φαύλως κύκλος είναι κ τπτ άλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε χρειάζετε να είναι αδιάβροχο όπως της sony, μπορεί να έχει κάτι τέτοιο

http://www.insomnia.gr/topic/498776-p2i-%CF%84%CE%B1-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CE%B9%E2%80%A6-%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CE%B2%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B1/

 

οπότε δεν αντιγράφει κανέναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια Ο2 λεγεται η εταιρια...και οι πιο πολλες διαφημησεις της εχουν το στοιχειο του νερου μεσα (συνειρμος Η2Ο κλπ κλπ κλπ)...σιγα μην εδινε τετοια πληροφορια η σαμσουνγκ σε εταιρια κινητης και μαλιστα να το πλασαραν με τετοιο τροπο...

 

εξαλλου κυριακη κοντη γιορτη, σε λιγες μερες θα ξερουμε τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχύει είναι καλή κίνηση. Δε νομίζω να το παίρνει κανείς για μπάνιο αλλά είναι μια επιπλέον προστασία που μπορεί κάποια στιγμή να είναι χρήσιμη.

Απο τη στιγμή που έχει πλέον γίνει εύκολο κατασκευαστικά δε βλέπω το λόγο να μην το κάνουν όλοι τουλάχιστον στα high end μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειχα s3,note 2 κ τωρα note 3 που αν βρω καποια τπυμπανο συσκευη στις 6 ιντσες θα το αφησω ...δεν κοιταζει η samsung να φτιαξει την ποιοτητα πρωτα της συσκευης διοτι πριν καμια βδομαδα ειχα ενα z ultra που σε ποιοτητα ηταν πολυ ανωτερο του note 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα εφε,για να κρυψουν την εμφανιση του πριν την επισημη παρουσιαση....Αδιαβροχο ένα τόσο διάτρητο κινητό δεν γίνεται...εκτός και αν το γεμισουν σπαστισκες ταπες....κοθολου βολικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung τα καλυτερα σε hardware ..ποιοτητα κατασκευης ..ε καλα ειναι αλλα παιρνει κιαλλο σιγουρα .. επαιζα μενα iphone 5s ..κοσμημα απλα.. σα χρηση ομως και Multitasking, οθονη ,ποιοτητα συνομηλιας to s4 δε συγκρινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το Downloader Boost. Η νέα εμφάνιση δεν μου άρεσε. Άθλιο απο πίσω, και συνεχίζει να χει τεράστια περιθώρια γύρω απο την οθόνη. Ας περιμένουμε να δούμε τι άλλο καινούργιο έχει όμως μέχρι το απόγευμα που ναι η ανακοίνωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...