Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτή για ημιεπαγγελματική χρήση γραφείου


Nikitas25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καταλαβαίνω αυτό που λες και εγω το ίδιο σκεπτικό έχω απλά δες το λίγο. Στο πακέτο αγοράς σου δίνει μελάνια για 12.000 ασπρόμαυρες και 6.500 έγχρωμες.

Και τα αναλώσιμα του είναι 6.00€ X 4 = 24€ μόλις ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά τα 200+ ευρω για Inkjet σε γραφείο ξεπερνάνε τα όρια της λογικής (τουλάχιστον της δικής μου)...

Δεν εχει σημασια αν ειναι γιαφειο.. σημασια εχει τι χρηση κανεις. Απο τη στιγμη που κανενας δεν εχει συγκεκριμενα πραγματα να πει και ακουγονται σχολια αυτου του τυπου μαλλον ραδιο αρβυλα μου μυριζει. Και αν το παμε με βαση λογικης και τσεπης παλι το epson ειναι η πιο καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι σόρρυ 355 είναι.

Καλησπερα. Αν αγόρασες τελικα τον L355 ηθελα να σε ρωτησω, εισαι ευχαριστημενος? Εχει βγαλει ζημιες? Με της κεφαλες ειχες θεμα? Ρωταω επειδη θελω να αγορασω και εγω τον ιδιο με την ιδια χρηση.  Ευχαριστω.

Νομίζω πως τελικά θα πάρω τον 350. Υπάεχει περίπτωση επέκτασης εγγυησης?

Επεξ/σία από arisikaria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

γεια σας. εχω τον εκτυπωτη l355 epson kai εχω βγαλει 31 224 σελιδες σταματησε να εκτυπωνει και πριν απο λιγο εβγαλε την ενδειξη  συντηρηση κεφαλης... δεν δεχεται καθαρισμο(εντολη που εκανα 2-3 φορες μονη μου απο τον υπολογιστη μου)... το ακριβως χρειαζεται?? και εχει περασει 1 χρονος και 1 μηνας απο την αγορα του..προφανως χαθηκε και η εγγυηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας. εχω τον εκτυπωτη l355 epson kai εχω βγαλει 31 224 σελιδες σταματησε να εκτυπωνει και πριν απο λιγο εβγαλε την ενδειξη συντηρηση κεφαλης... δεν δεχεται καθαρισμο(εντολη που εκανα 2-3 φορες μονη μου απο τον υπολογιστη μου)... το ακριβως χρειαζεται?? και εχει περασει 1 χρονος και 1 μηνας απο την αγορα του..προφανως χαθηκε και η εγγυηση..

Λογικά πρέπει να τον κάνεις ένα reset! γιατί έχει κάποιο συνολικο όριο στην εκτύπωση.

Δες αυτό εδώ https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=zLt3VO_CJ6b9ywPn-YL4Cw&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3Drf08Y-SJRZg&ved=0CB4QtwIwAA&usg=AFQjCNEA0xKemrhMS4j1eOFd5moors1Smg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...