Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα για οικιακή χρήση


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι σε αναζήτηση πολυμηχανήματος για χρήση στο σπίτι.Οι εκτυπώσεις που κάνω είναι λίγες και όποτε χρειαστεί, δηλαδή μπορεί έναν μήνα να μην τυπώσω τίποτα και τον επόμενο να χρειαστεί να τυπώσω μια απόφαση 100 σελίδων(βέβαια λίγο τραβηγμένο για την χρήση μου τόσες σελίδες).

 

Ποιοι εκτυπωτές έχουν τις κεφαλές πάνω στα μελάνια σε περίπτωση που μου βουλώσουν λόγω μη χρήσης και γενικά τι να προσέξω σε αυτά που ψάχνω;

Να αναφέρω ότι το wifi και το fax θα με εξυπηρετούσαν αν υπάρχουν αλλά δεν μου είναι και απολύτως απαραίτητα.

 

Τι λέτε για τους παρακάτω που κοιτάζω;



(και τους δυο τους βρίσκω γύρω στα 70 από έξω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εγω σου προτεινω ανεπιφυλακτα canon..μπορεις να βαλεις και μελανια επαναγεμιζομενα απο ebay,που δεν βρισκεις για καμια σχεδον μαρκα πλεον,και να κανεις απειρες και οικονομικοτατες εκτυπωσεις..η canon εχει το καλυτερο ονομα στη φωτογραφια..ψαξε στο  skroutz και βρες στα μετρα σου...πολυ μεγαλο ευρος τιμων για ολες τις τσεπες...προτιμησε εκτυπωτη με wifi,πολυ βασικο χαρακτηριστικο πλεον για εκτυπωτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα αγοράσω τον παρακάτω cannon.

http://www.ebw.gr/el/product/81283/4960999919935-6989B006-T-MFG-CANON-PIXMA-MX455-(FAX)

 

Επειδή δεν έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο site είναι αξιόπιστο να προχωρήσω στην παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...