Προς το περιεχόμενο

Tesla coil


Tony_Stark_21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να καταλαβω γτ μπαινουν ατομα μονο κ μονο για να τρολαρουν. Προσπαθουμε ν ξεκινησουμε κατι ενδεχομενως καλο. Αν δε θελετε να συμμετεχετε, μπορειτε να μας αγνοησετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γτ μπαινουν ατομα μονο κ μονο για να τρολαρουν. Προσπαθουμε ν ξεκινησουμε κατι ενδεχομενως καλο. Αν δε θελετε να συμμετεχετε, μπορειτε να μας αγνοησετε.

 

Κανουμε μεγαλη προσπαθεια αλλα δε μας αφηνετε :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γτ μπαινουν ατομα μονο κ μονο για να τρολαρουν. Προσπαθουμε ν ξεκινησουμε κατι ενδεχομενως καλο. Αν δε θελετε να συμμετεχετε, μπορειτε να μας αγνοησετε.

Επειδη δεν θα το πει κανεις αλλος: Ή εισαι ανοητος που νομιζει οτι κανει πλακα, ή εισαι ανοητος που νομιζει πως θα κανει κατι απο αυτο που ειδε σε μια εικονα, ενω δεν εχει ουτε την βασικη νοημοσηνη να κανει ενα search στο google, ποσο μαλλον γνωσεις για οτι θεμα ανοιγει εδω μεσα.

 

 

2/10 με εκανες να απαντησω σοβαρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν θα το πει κανεις αλλος: Ή εισαι ανοητος που νομιζει οτι κανει πλακα, ή εισαι ανοητος που νομιζει πως θα κανει κατι απο αυτο που ειδε σε μια εικονα, ενω δεν εχει ουτε την βασικη νοημοσηνη να κανει ενα search στο google, ποσο μαλλον γνωσεις για οτι θεμα ανοιγει εδω μεσα.

 

 

2/10 με εκανες να απαντησω σοβαρα.

Σεβαστή η γνώμη σου, πες μου όμως κάτι. Εγώ είμαι ανόητος. Κάποιος που ασχολείται με έναν ανόητο, πως λέγεται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστή η γνώμη σου, πες μου όμως κάτι. Εγώ είμαι ανόητος. Κάποιος που ασχολείται με έναν ανόητο, πως λέγεται;

Αγανακτησμένος λέγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πως παν οι εργασίες;πέσατε με τα μούτρα;

Δυο βδομάδες πέρασαν..φτιάξατε τίποτα;

 

Εχει πολλες σπειρες και παιρνει χρονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...