Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Nokia Lumia 1520


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε nemesis ισχυει αυτο που λες, προυποθετοντας οτι υπαρχει φυσικα η διαθεση για κατι τοσο 'διαφορετικο' οπως τ wp. Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω σχετικη εμπειρια αλλα πριν απο αρκετο καιρο που ειχα δει ενος φιλου ειχα παρατηρησει οτι το market πονουσε σημαντικα

Συμφωνω με οτι λες και ειδικα με το μαρκετ.Ο μονος λογος που δεν εχω παει σε wp ειναι αυτος+οτι δεν εχει την παραμετροποιηση του android+customιες(rom).Αλλα μην ξεχναμε οτι μπηκε σε μια δυσκολη αγορα,η οποια ειχε ηδη δυο καλα εδραιωμενους αντιπαλους.Οποτε το οτι καταφερε να φτασει μεχρι εδω και να συνεχιζει ανοδικα δειχνει οτι το λειτουργικο ειναι καλο και οτι ο κοσμος θελει κατι καινουριο.Ασφαλως ειναι καλο για εμας τους καταναλωτες,μιας και μπαινει τριτος στο παιχνιδι.

 

Γενικα μην κοιτας τους χρηστες εδω μεσα.Ο μεσος χρηστης εδω μεσα ξερει τι του δινει η καθε πλατφορμα και για αυτον την προτιμαει.Ο μεσος χρηστης εκει εξω δεν ξερει τιποτα.Τις προαλλες ημουν media markt και δυο γυναικες συζηταγαν για ενα lumia.Και λεγανε "ααα τι ομορφο κλπ,αλλα εχω καιρο να παρω nokia τα φοβαμαι."Ε προφανως αυτη δεν ηξερε τι σημαινει wp και απλα το εβλεπε σαν ενα ακομα νεας τεχνολογιας κινητο το οποιο κανει παπαδες.

 

Και στην μητερα εδειχνα android ή wp.Κοιταει το πρωτο και μου λεει ενα ξερο "καλο".Κοιτα τα wp και λεει "αααα αυτο θελω".Της λεω "γιατι";Λεει "ααα γιατι ειναι ιδιο με τον υπολογιστη μου"=ο υπολογιστης εχει windows 8  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...