Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Nokia Lumia 1520


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας ζάλισες ρε Leo με το asphalt :P Θα ήθελα μελλοντικά να δω στο λατρεμένο windows phone 4 μεγέθη tiles οπως τα windows 8, αλλά και επίσης θα ηταν τελειο να υπάρχει και επιλογή για wide tile... Κατι τετοιο παράδειγμα:

 

post-202726-0-88723100-1391174668_thumb.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μας ζάλισες ρε Leo με το asphalt :P Θα ήθελα μελλοντικά να δω στο λατρεμένο windows phone 4 μεγέθη tiles οπως τα windows 8, αλλά και επίσης θα ηταν τελειο να υπάρχει και επιλογή για wide tile... Κατι τετοιο παράδειγμα:

 

attachicon.giflumia-1520-hero.jpg

Χλωνο το βλεπω!Θα πεσει μηνυση απο την windows και θα τρεχει και δε θα φτανει η windowsphone!!! :devil:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητο πιστευω ειναι εξαιρετικο και ας λενε καποιοι οτι δεν βολευει ειναι μεγαλο κτλπ!για θεματα καθαρα υποκειμενικα εννοειτε πως μπορει αν ειναι μεγαλο ή μικρο ή κτλπ χαρακτηριστικα!αλλα αντικειμενικα πιστευω οτι ειναι το μοναδικο λογισμικο οπου σε οποια συσκευη υπαρχει δεν κολαει καθολου και παει μια χαρα!ειναι γρηγορο,ωραια και μεγαλη οθονη,καλη μαρκα,καλη καμερα βασικο πλεον σε ενα κινητο για παρα πολλους,καλο επεξεργαστη,ραμ μια χαρα εχει! ολα μια χαρα!εννοειτε πως θα την αγοραζα αμα μου χρειαζοταν μια τετοια μεγαλη οθονη! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ενσωματώνει widgets για καιρό και ειδοποιήσεις...

δεν έιναι android για να εχει widgets... Αν βαλεις το Bing weather ή το accu weather ή όποια άλλη αυτόματη εφαρμογή με καιρό θελήσεις , αυτόματα στο εικονίδιο της εφαρμογής μπορείς να βλεπεις τον καιρό, και τις διακυμάνσεις του χωρίς να χρειάζεται να ανοίξεις την εφαρμογή,  αυτό είναι το καλό με τα live tiles... προσωπικά έχω το Lumia 520 και το έχω λατρέψει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραζει ακομα το ανθρωπινο γενος Nokia?

Γιατι να μην αγοραζει ρε συ;Κορυφαια στα λεφτα τους και πιστευω οτι καλυτερο για οποιον θελει wp.Οτι πρεπει για να γνωρισει καποιος αυτην την πλατφορμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αθρωπινο γενος αγοραζει chromebook για laptop,στα nokia ΤΗΛΕΦΩΝΑ θα κολλησει! :devil:

Χαχαχαχαχαχαχαχα

 

Γιατι να μην αγοραζει ρε συ;Κορυφαια στα λεφτα τους και πιστευω οτι καλυτερο για οποιον θελει wp.Οτι πρεπει για να γνωρισει καποιος αυτην την πλατφορμα.

Φιλε nemesis ισχυει αυτο που λες, προυποθετοντας οτι υπαρχει φυσικα η διαθεση για κατι τοσο 'διαφορετικο' οπως τ wp. Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω σχετικη εμπειρια αλλα πριν απο αρκετο καιρο που ειχα δει ενος φιλου ειχα παρατηρησει οτι το market πονουσε σημαντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...