Προς το περιεχόμενο

Η Apple υπόσχεται να διορθώσει σύντομα bug του iOS 7 που οδηγεί σε επανεκκινήσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας διορθώσουν καλύτερα την μ@@@@@ που δεν επιτρέπει την φόρτιση του iPhone με μη original φορτιστές και μετά τα λέμε. Χάλασε το καλώδιο του iPhone 5 της ξαδέρφης μου,πήρε ένα άλλο από Plaisio και όλη μέρα :

iOS-7-Unauthorized-Lightning-cable-promp

Κι έπειτα όταν λέμε ότι τα Android είναι αρκετά καλύτερα μερικοί λένε ότι τα iPhone είναι καλύτερα...not! Προτιμώ καλύτερο από όλες τις απόψεις παρά OS Optimization & Build Quality!

Επίσης,για Android ΔΕΝ εννοώ και τα Samsung Galaxy. Εκείνα είναι iPhone σε price tag,restrictions (πχ μη-original S-Covers) αλλά σαν πυρήνα Android. Με λίγα λόγια σκατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας διορθώσουν καλύτερα το "bug" που δεν επιτρέπει την φόρτιση του iPhone με μη original φορτιστές και μετά τα λέμε. Χάλασε το καλώδιο του iPhone 5 της ξαδέρφης μου,πήρε ένα άλλο από Plaisio και όλη μέρα :

 

iOS-7-Unauthorized-Lightning-cable-promp

 

Κι έπειτα όταν λέμε ότι τα Android είναι αρκετά καλύτερα μερικοί λένε ότι τα iPhone είναι καλύτερα...not! Προτιμώ καλύτερο από όλες τις απόψεις παρά OS Optimization & Build Quality!

αυτο δεν ειναι bug αλλα feature.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ας διορθώσουν καλύτερα το "bug" που δεν επιτρέπει την φόρτιση του iPhone με μη original φορτιστές και μετά τα λέμε. Χάλασε το καλώδιο του iPhone 5 της ξαδέρφης μου,πήρε ένα άλλο από Plaisio και όλη μέρα :

 

iOS-7-Unauthorized-Lightning-cable-promp

 

Κι έπειτα όταν λέμε ότι τα Android είναι αρκετά καλύτερα μερικοί λένε ότι τα iPhone είναι καλύτερα...not! Προτιμώ καλύτερο από όλες τις απόψεις παρά OS Optimization & Build Quality!

 

Εχμ δεν είναι bug είναι επιλογή της Apple! Όπως επίσης το ίδιο έκανε και η Samsung με το 4.4 update στο Note 3 που αχρηστεύει όλες τις θήκες s cover απο τρίτους κατασκευαστές που δεν έχουν τον ειδικό αισθητήρα της Samsung...

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

5s εδω, κανενα προβλημα.

 

Μακαρι ολες οι εταιριες να δινανε updates που διορθωνουν τα οποια προβληματα.

Εαν δεν κανω λαθος, το χεις περιπου 1.5 μερα, οποτε give it time.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν ειχε καποιο προβλημα δε θα χε φανει απο την πρωτη στιγμη;

 

Ελα μη μου το γκαντεμιασεις :P

Σου ευχομαι να μην σου βγαλει προβλημα μεχρι να βγει το iPhone 8.

That said, iPhone 5s 7.0.4 jailbroken με ενα καρο addons απο Cydia (εμπορικα και μη), παραδοξως δεν εχω reboots. Αρκετα resprings, αλλα οχι reboots. Θα ηθελα να μαθω ποιος συνδυασμος εφαρμογων +  A7 εχουν ως αποτελεσμα τα reboots.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατοχος, σ3,σ4,Νοτε3 0 crashes :)

Εισαι τυχερος τοτε ο αδερφος μου κατοχος καινουργιου s4 εδω και 8 μηνες και του εχει crasharei και του ζεσταινετε και πριν απο 2 ημερες του εκαψε οθονη προσωπικα το βρισκω απαραδεκτο για flagship της samsung και για κινητο 700e ελπιζω με την 4.4.2 να φτιαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  αυτο που πρεπει να διορθωσει η apple ειναι τη μπαταρια στα κινητα της γιατι ουτε μια μερα δε κραταει καλα οχι οτι τα αλλα ειναι καλυτερα αλλα αυτο με τα iphone να τα φορτιζεις καθημερινα ειναι τραγικο..τωρα 700αρες για iphone κανεις δε δινει μονο αυτοι που δε ξερουν υπαρχουν ευκαιριες αν εχεις υπομονη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p> αυτο που πρεπει να διορθωσει η apple ειναι τη μπαταρια στα κινητα της γιατι ουτε μια μερα δε κραταει καλα οχι οτι τα αλλα ειναι καλυτερα αλλα αυτο με τα iphone να τα φορτιζεις καθημερινα ειναι τραγικο..τωρα 700αρες για iphone κανεις δε δινει μονο αυτοι που δε ξερουν υπαρχουν ευκαιριες αν εχεις υπομονη..</p>

Τώρα ας πούμε κρίνεις ως ανίδεους τους κατόχους iPhone με οικονομικά κριτήρια!

 

Oh dude!

 

Sent from my iPhone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...