Προς το περιεχόμενο

Γέμισμα μελανιών


ins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

έχω ένα πολυμηχάνημα Canon mx515 θέλω να ρωτήσω εάν κάποιος μέλος από το forum έχει το ίδιο πολυμηχάνημα και έχει ξαναγεμίσει τα μελάνια του χωρίς να υπάρξει κάποιο πρόβλημα στην λειτουργία του ή γενικά την γνώμη σας για τα ξαναγεμισμένα μελάνια έχω πολλά άδεια και δεν συμφέρει να αγοράζω συνεχώς καινούρια πιστεύετε να υπάρξει πρόβλημα;

post-270882-0-74436100-1390526567.jpeg

post-270882-0-71672400-1390526582_thumb.jpeg

post-270882-0-60671900-1390526596_thumb.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα ποσο θα σου κοστήσουν , εξαρτάται και τον εκτυπωτή δεν ειναι standar η τιμή , αν δηλαδή θελει να σου γεμίζει το μελανάκι 10 euro και με 15 20 παίρνεις καινούργιο που φυσιολογικά θα σου κρατήσει και λιγο παραπάνω παρε καινούργιο.

 

Για τον δικο μου τον laser το toner ήθελαν να μου το γεμίσουν με 50 euro και μετα 70 έπαιρνα καινούργιο, βεβαια στα toner ισως να ειναι ακριβότερα και διαφορετικά με τα μελανάκια αλλα σου έφερα ενα παράδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα φίλε μου, έχω έναν εκτυπωτή γύρω στα 5-6 χρόνια και χρησιμοποίησα μόνο 1 φορά αυθεντικό μελάνι. Δεν έχει καμία διαφορά και επίσης ο εκτυπωτής σου δεν θα πάθει απολύτως τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φταιει ο εκτυπωτης. δυστυχως. εχω παλιο canon 10 ετιας που τον γεμιζω και παιζει τελεια. μελανοδοχεια χωρις chip . κατι καινουργιοι που εχω βουλωνουν ευκολα οι κεφαλες τους και ολο τους καθαριζω με ειδικα υγρα.

τεσπα οτι πουλιεται ειναι καταναλωτικο αναλωσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φταιει ο εκτυπωτης. δυστυχως. εχω παλιο canon 10 ετιας που τον γεμιζω και παιζει τελεια. μελανοδοχεια χωρις chip . κατι καινουργιοι που εχω βουλωνουν ευκολα οι κεφαλες τους και ολο τους καθαριζω με ειδικα υγρα.

τεσπα οτι πουλιεται ειναι καταναλωτικο αναλωσιμο.

ποια ειδικα υγρα; Για πες λεπτομερειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...