Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 4 επανακυκλοφορεί στην Ινδία προκαλώντας αντιδράσεις


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα τρελλα λεμε?...οι πλουσιοι στην Ινδια περιμεναν να παει στην Ινδια να το αγορασουν?δεν μπορουσαν να το παρουν απο αλλου? ελεος......τοτε τι πλουσιοι ειναι?....

 

Βασικά ΕΠΑΝΑ-κυκλοφορία είναι, άρα ίσως να το έχουν όταν ΠΡΩΤΟ-κυκλοφόρησε, εκτός κι αν ήταν και τότε ακριβό (όπως το 5c κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν έχετε τα λεφτά για Apple να μην προσπαθείτε να το παίξετε "μοδάτοι" και πάρτε τη Μοτοφώλα...

 

Κάτι τέτοια βλέπουμε.... και φταίμε εμείς μετά που λέμε πως τα αιφόνια τα πέρνουν κυρίως για τη ...μαγκιά....

 

Να μου λείπει αυτή η μαγκιά...  προσωπικά θα ντρεπόμουνα να κυκλοφορώ με αιφόνι μόνο και μόνο γιατί οι περισσότεροι το έχουν για το prestige....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη γκρινιαζετε...τοσο τα δινουν σχεδον μεταχειρω 3 χρονων στην ελλαδα με την ''πατινα'' τους...

τζαμι η τιμη

 

φημες λενε η samsung θα βγαλει το s2 (το καλο) προς πωληση εκει και το πρωτο nexus (παλι το καλο) στα ιδια λεφτα :D

 

 

 

θα εμφανιστουν και σε λιγο καιρο στις αγγελιες, σα να τις βλεπω ηδη

''πωλειται σφραγισμενο iphone4 απο πακισταν λιγο πιο πανω απο την τιμη του καινουριου εκει γιατι πηρα το ρισκο να το φερω...παζαρια δεν θα απαντιουντε και θα στελνω και εναν ιο σε οποιον τολμησει για την προσβολη ''

 

 

:devil: :devil: :devil: :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στα μουτρα δουλεμα η apple και η καθε apple που ακολουθει αυτη την τιμολογιακη πολιτικη. Το 3310 των smartphones σε συμφερουσα τιμη!
ΟΥΣΤ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι οι "αντιδράσεις" που αναφέρει το άρθρο; 

Όποιος απ' τους Ινδούς πολίτες, θεωρεί τον εαυτό του θιγμένο και ριγμένο, πολύ απλά ας μη το αγοράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνεται όντως οτι πρωταρχικός στόχος της απλ είναι η ικανοποίηση του πελάτη.

Αν ήταν αυτός ο στόχος της θα έπρεπε να είναι στρογγυλό, και μακρύ ίσαμε 20 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω για τους μισθούς εκεί, αλλά σαν συσκευή το 4 προσωπικά το θεωρώ best value for mοney από τις ios συσκευές και για όσο μπορεί να το βρει κανείς ακόμα, για 2 λόγους, 300 ώρες αναμονή, limera1n Exploit (επιστρέφεις στο 6,1,3 όποτε το θελήσεις). Αν προσθέσω και άλλα υποκειμενικά πάντα κριτήρια του στυλ δεν ξαναδίνω μισθό για κινητό, με χαλάει το design του 5 και μετά και το οτι με "ενοχλεί" αισθητικά το ιος7 :P δεν βλέπω κάτι κακό :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα τα σχόλια είναι όλα τα λεφτά, την έχουν πέσει στην "κακιά" apple επειδή ΕΠΑΝΑκυκλοφόρησε ένα κινητό κοντά 3ετιας, σε τιμή που ίσχυε όταν βγήκε το 4s.

Μάλιστα ο άλλος αποφασίζει και διατάσσει να κάνουν στην Ινδία ban τελείως, την συγκεκριμένη εταιρία.

Το ότι δεν ανάγκασε (ή προβόκαρε) κανέναν να το πάρει είναι μια ασήμαντη λεπτομέρεια φαντάζομαι.

Τελικά θέλουμε όλοι, πάνω κάτω, θέλουμε ένα "πατερούλη" να μας τα φέρνει τσάμπα !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν το ζορίσεις με το iOS 7 το iPhone 4 είναι μια χαρά κινητό. Θεωρώ το ντιζάιν του καλύτερο από το iPhone 5 και όσο από ταχύτητα το έχω τρία χρόνια και είμαι ικανοποιημένος με τις εφαρμογές χωρίς κανένα πρόβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απευθύνεται σε μια αγορά με τεράστιο κόσμο και σου λέει "όλο και κάποιος θα τσιμπίσει".

 

Σωστή τακτική αλλά νομίζω η συμπεριφορά αυτή εξοργίζει τους περισσότερους γιατί είναι "απάνθρωπη", δείχνει ότι το μόνο που νοιάζονται είναι κάτι εκατομμύρια και τους έχουν γραμμένους τους πελάτες.

 

Πάντως αν το κάνει η Samsung αυτό με κάνα S3 στα 150-200$ εκεί να δείτε... χαμός θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απευθύνεται σε μια αγορά με τεράστιο κόσμο και σου λέει "όλο και κάποιος θα τσιμπίσει".

 

Σωστή τακτική αλλά νομίζω η συμπεριφορά αυτή εξοργίζει τους περισσότερους γιατί είναι "απάνθρωπη", δείχνει ότι το μόνο που νοιάζονται είναι κάτι εκατομμύρια και τους έχουν γραμμένους τους πελάτες.

 

Πάντως αν το κάνει η Samsung αυτό με κάνα S3 στα 150-200$ εκεί να δείτε... χαμός θα γίνει.

αν θεωρεις σωστη τακτικη, μια εταιρια να βγαζει παλιοτερο μοντελο, .....οκ, τι να πω?  αποψη σου..!! 

 

αλλα, εγω θα θεωρουσα πιο σωστη τακτικη, εφοσον εβγαλε 2 μοντελα φετος, να εβγαζε ενα καλο (5S) οπως το εβγαλε, με ολες τις νεες τεχνολογιες, και το 2ο μοντελο(5C) ας το εβγαζε ακομα πιο φθηνο, υποδεεστερο σαφως του 5S τεχνολογικα.  

 

και ας εφτιαχνε την τιμολογηση καλυτερα, ωστε να καλυπτει μεγαλυτερο ευρος μπατζετ.

Π.Χ.  το 5S στα $700-750, και το 5C στα $400-450. 

 

αλλα το να ξαναβγαζει στην αγορα, παλιοτερο μοντελο, μια εταιρια του μεγεθους της APPLE, δειχνει καπως........περιεργο...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να το πουλήσουν κανα 1000 γιατί είναι και συλλεκτικό δεν κυκλοφορεί πια τόσο πολύ :P

α ρε καημένη apple πουλάς την σαβούρα για χρυσάφι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...