Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη δεν ξερω Γερμανικα , ξερεις ποσο ειναι τα μεταφορικα και γενικα αν θα επιβαρυνθω απο τελωνεια κλπ;

Γιατι πραγματικα δεν αντεχω με την 9600 gt και αν συμφερει μαλλον θα την παρω απο Γερμανια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη δεν ξερω Γερμανικα , ξερεις ποσο ειναι τα μεταφορικα και γενικα αν θα επιβαρυνθω απο τελωνεια κλπ;

Γιατι πραγματικα δεν αντεχω με την 9600 gt και αν συμφερει μαλλον θα την παρω απο Γερμανια..

 

Σχετικα με το Mindfactory.

Μεσω paypal ειναι συν 8 ευρω, τωρα δεν εχω χρονο να ψαξω περισσοτερο. Μη φανταστεις ομως οτι ξερω σπουδαια γερμανικα, κατεβασε εναν translator στον browser σου. Επισης, highlight μια λεξη, δεξι κλικ και translate section with google translate.

 

Eλλαδα παντως στελνουνε, βλεπω υπαρχει η επιλογη Griechenland. Φτιαξε μια φορμα και δες ποσο ειναι το τελικο ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για μια νέα κάρτα γραφικών βεβαία είχα 

 αποφασίσει αγοράσω μια GTX960  όμως κάτι προέκυψε με το μόνιτορ του υπολογιστή και δεν μπορώ να την αποκτήσω τέλος παντού βρήκα κόπια κάρτα γραφικών της palit συγκεκριμένα μια 750ti με 180 euro μπορείτε να μου πείτε παρακαλώ για αυτό το brand(palit) την γνώμη σας και αν υπαρχή κάτι καλύτερο στα ίδια χρήματα (βεβαία σας ρώτησα και στο παρελθόν για το ίδιο θέμα ώμος μου προέκυψε θέμα με την οθόνη  μια πράσινη κάθετη γραμμή που δεν φρυγικέ και έτσι αναγκάζουμε να την αλλάξω για αυτό ψάχνω μια πιο φθηνή λύση σε κάρτα γραφικών)

 

 

πείτε μου τι γνώμη σας για τις παρακάτω κάρτες γραφικών

 

 

                                                                           

VGA MSI GEFORCE GTX750TI GAMING N750TI TF 2GD5/OC 2GB GDDR5 PCI-E RETAIL

VGA ASUS GEFORCE GTX750 TI STRIX-GTX750TI-OC-2GD5 2GB GDDR5 PCI-E RETAIL

VGA EVGA GEFORCE GTX750 TI FTW W/ EVGA ACX COOLING 2GB GDDR5 PCI-E RETAIL 

 

                                                                                                                                                        ευχαριστώ πολύ

Επεξ/σία από chrkain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος ενδιαφερεται για καρτα γραφικων και το μπατζετ του ειναι γυρω στα 250 ευρω . του μπηκε στο ματι η 960 με τα 4GB Vram.διαβαζω στο φορουμ οτι δεν τα εκμεταλλευται ο πυρηνας της , ομως με ενα προχειρο googleαρισμα ορισμενα παιχνιδια ειχαν εως και 15fps ανοδο στην αποδοση σε σχεση με τα 2GB Vram.ειναι οντως τοσο κακη αγορα ρε παιδες? http://www.skroutz.gr/s/6441065/Gigabyte-GeForce-GTX960-4GB-WindForce-2X-OC-GV-N960WF2OC-4GD.htmlγια αυτη εδω λεει

να περιμενει να πεσουν οι τιμες και να παρει μια r9 380 4GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία η κάρα άλλα  1.σε 600w psu θα δούλεψη.  2. έχω  midi tower θα χρέωση. 

                                                                                                                              ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για μια νέα κάρτα γραφικών βεβαία είχα 

 αποφασίσει αγοράσω μια GTX960  όμως κάτι προέκυψε με το μόνιτορ του υπολογιστή και δεν μπορώ να την αποκτήσω τέλος παντού βρήκα κόπια κάρτα γραφικών της palit συγκεκριμένα μια 750ti με 180 euro μπορείτε να μου πείτε παρακαλώ για αυτό το brand(palit) την γνώμη σας και αν υπαρχή κάτι καλύτερο στα ίδια χρήματα (βεβαία σας ρώτησα και στο παρελθόν για το ίδιο θέμα ώμος μου προέκυψε θέμα με την οθόνη  μια πράσινη κάθετη γραμμή που δεν φρυγικέ και έτσι αναγκάζουμε να την αλλάξω για αυτό ψάχνω μια πιο φθηνή λύση σε κάρτα γραφικών)

 

 

 

                                                                            ευχαριστώ πολύ

 

maximum budget???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H εγγυηση κατασκευαστη ΔΕΝ μεταβιβαζεται. Ειναι στην διακριτικη ευχερια του καταστηματος πωλησης να δεχτει προιον που ξαναπωληθηκε, ακομη και αν υπαρχουν τα αποδεικτικα αγορας της.

 

Και σε φιλο μου που ζητησε αντιακτασταση καρτας, περα απο αποδειξη κανανε και ταυτοποιηση (οχι κατι ιδιαιτερο, αλλα τον ρωτησαν αν ηταν ο αγοραστης και ζητησαν ονοματεπωνημο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...