Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 100 ευρώ παίζουν

6950, 6970,7850,7870 - 650ti, 560ti 448, 

όλες θα είναι αρκετά μεγάλο upgrade σε σχέση με αυτήν που έχεις τώρα.

 

Προσωπικά θα πήγαινα στην κόκκινη φυλή λόγω τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ελεγα μηπως κ κανω αναμονη για καμια 7950 ή 270(χ).

κ εδω ερχεται η ερωτηση ποια απο τις 2 ειναι καλυτερη...προφανως η 7950 λογω 3gb vram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε κάποιος να προτείνει μια φτηνή κάρτα γραφικών για full hd ταινίες μόνο; Πήρε ένας φίλος σύστημα με i3 και ψιλοκολλάει με την ενσωματωμενη στα fullhd video οπότε θέλει κάτι φτηνό να τα σηκώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε κάποιος να προτείνει μια φτηνή κάρτα γραφικών για full hd ταινίες μόνο; Πήρε ένας φίλος σύστημα με i3 και ψιλοκολλάει με την ενσωματωμενη στα fullhd video οπότε θέλει κάτι φτηνό να τα σηκώνει.

Με ποιο πρόγραμμα τα παίζει? Mε media player classic home cinema δεν υπάρχει κανένα κόλλημα με την ενσωματωμένη του G3258 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τον υπολογιστή της υπογραφής και τα Παίξε η κάρτα γραφικών, τίποτα οικονομικό έχετε να προτείνεται και να αντέχει κανένα παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πε πως δεν έχει ιδιαιτερο προβλημα απλα αισθανεται ενα ελαφρυ κολλημα ωρες ωρες. Αν μπορειτε προτινεται μου κατι μεχρι 60 ευρω max κ θα παω να δω το pc του απο κοντα να δω αν οντως κολλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοηθεια και σε εμένα γιατί έχω χαθεί.

Πείτε μου κάποια καλη υλοποιηση και σε λογική τιμή της GTX 970 γιατί έχω χαθεί λιγάκι.

 

http://www.e-shop.gr/gigabyte-geforce-gtx970-gv-n970g1-gaming-4gd-4gb-gddr5-pci-e-retail-p-PER.516546

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη βασικα υλοποιηση ειναι η Zotac 970 στα 337ευρω αν θες να δωσεις κατω απο 350ευρω. Αλλιως μετα κοιτας στα 375 με 380 σε Msi και Gigabyte μερια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη βασικα υλοποιηση ειναι η Zotac 970 στα 337ευρω αν θες να δωσεις κατω απο 350ευρω. Αλλιως μετα κοιτας στα 375 με 380 σε Msi και Gigabyte μερια.

αρκετα φτηνη για να ειναι αληθινη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...