Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα και χρονια πολλα με υγεια σε ολο τον κοσμο!
Εχω το συστημα της υπογραφης και επηδει ειχα κανενα 6μηνο+ να ασχοληθω με games ειχα δωσει την καρτα σε φιλο τωρα θελω να παρω καινουργια μεχρι 200-250ε μαξιμουμ ποια μου προτεινετε να ειναι καλη δοκιμασμενη γιατι διαβαζω στο φορουμ για δοιαφορα προβληματα και εχω χασει την μπαλα.
Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα με υγεια σε ολο τον κοσμο!

Εχω το συστημα της υπογραφης και επηδει ειχα κανενα 6μηνο+ να ασχοληθω με games ειχα δωσει την καρτα σε φιλο τωρα θελω να παρω καινουργια μεχρι 200-250ε μαξιμουμ ποια μου προτεινετε να ειναι καλη δοκιμασμενη γιατι διαβαζω στο φορουμ για δοιαφορα προβληματα και εχω χασει την μπαλα.

Ευχαριστω!

παρε πισω την καρτα σου , η οποια ειναι περιφημη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που λες, πάλι στην ίδια που είχες θα σου πρότειναν οι περισσότεροι να πας (έστω στην "επικαιροποιημένη" 280Χ εκδοχή της). Αν, από την άλλη, μπορείς να κάνεις την υπέρβαση και να διαθέσεις, ρεαλιστικά, τουλάχιστον 350 €, τότε είσαι μεταξύ 970 ή 290.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγο ψάξιμο και περιοριζόμενος σε normal υλοποιήσεις, βρίσκεις με περίπου 250-270 € μια καινούρια 280Χ. Σε αυτά τα λεφτά είναι η καλύτερη επιλογή, τη στιγμή που μιλάμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγο ψάξιμο και περιοριζόμενος σε normal υλοποιήσεις, βρίσκεις με περίπου 250-270 € μια καινούρια 280Χ. Σε αυτά τα λεφτά είναι η καλύτερη επιλογή, τη στιγμή που μιλάμε.

http://www.skroutz.gr/s/4394275/Asus-Radeon-R9-290-4GB-DirectCU-II-OC-90YV05F0-M0NA00.html:D ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά ξεφεύγει από το budget που είπες...Ειδικά, αν λάβεις υπόψιν ότι οι τιμές από μαγαζιά φαντάσματα στο σκρουτζ δε μετράνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εδωσα αδερφε σε πολυ καλο φιλο και επηδει ειναι ανεργος  δεν με παει η καρδια να του την παρω πισω γιαυτο θελω να παρω αλλη

R9 290.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Vision Studio; Είσαι σίγουρος ότι θες να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου; :P Γύρω στον Οκτώβριο 2013, είχα κάνει το λάθος να παραγγείλω από αυτούς 7950 (τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή - κάρτα που είχε 2 χρόνια στην αγορά) που την είχαν κατόπιν παραγγελίας 2-5 μέρες. Κάθε λίγο και λιγάκι ήμασταν στα τηλέφωνα και ήταν κάθε βδομάδα να μου τη φέρουν - και καλά. Στο τέλος, απλά βαρέθηκα και πήρα μια 280Χ, από αλλού. Και σχεδόν 2 μήνες από την παραγγελία, με παίρνουν τηλέφωνο περιχαρείς να μου πουν ότι φέρανε τη 7950! Φυσικά, απλά τους είπα να τη βάλουν εκεί που ξέρουν και έληξε εκεί το ειδύλλιο... :P

Ασχολήσου με κάποιους σοβαρούς...

Επεξ/σία από Occultist
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...