Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω για ποιο λογο αλλα εχω Ping που εγω δεν ειχα ποτε. Σε west εχω 100 και κανει κατι spikes σε 150, που εγω κανονικα επαιζα με 60 και πολλες φορες και 50ms...Η γραμμη μου δεν εχει τιποτα, την εχω ελεγξει ουτε εχει αλλαξει τιποτα, Ping test κτλ μου βγαζουν τα νουμερα που πρεπει να εχω... wtf?!

 

Καποια *** εχουν κανει αυτοι πρωτα απ'ολα γιατι εχω drops στα fps, απο 350 παει σε 200 μετα σε 400 κτλ

Το sv εχει μουρλαθει ολο κοκκινο ειναι...Εκτος αυτου δεν μπορω να καταλαβω γιατι ανεβηκε το ping.

Στο προγραμματακι MM server picker μου βγαζει οτι εχω 100,80,80 σε EU west,east και russia αντιστοιχα που αυτα τα νουμερα για την γραμμη μου ειναι εξωφρενικα...Μηπως εχει πεσει κανενα hop και με παει απο αλλη διαδρομη και μου χει *** τα νουμερα? :S

 

Επισης να προσθεσω οτι και offline μου βγαζει μερικες φορες κοκκινο sv, που κανονικα δεν θα επρεπε να γινεται γιατι ο server σε αυτη την περιπτωση ειναι ο ιδιος μου ο υπολογιστης, οποτε κατι παει στραβα με το game.. Εκανα verify integrity αλλα τιποτα.. Υπαρχει καποιος αλλος με το ιδιο θεμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω παντως εκανα την επενδυση μου και πηρα καμια δεκαρια cyrex και εναν ικαρο. Πιστευω μεχρι τελος της εβδομαδας οι τιμες θα ξαναγυρισουν στα παλια δεδομενα, αφου περασει το hype για Α4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για ποιο λογο αλλα εχω Ping που εγω δεν ειχα ποτε. 

μπηκα να παιξω απο το λαπτοπ μετα απο πολυ καιρο. Το παιχνιδι ειναι unplayable και αναρωτιεμαι αν φταιει κατι στο λαπτοπ η γενικα καναν καμια *** εκει στη βαλβ. Nα μην κανω clean install για το τπτ.

 

παιχνιδι με offline bot

 

post-202120-0-98142900-1442432037_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μεχρι να φτιαξει το ping και το sv δεν μπαινω να παιξω παντως δεν εχει νοημα...Επισης εκανα και απο το laptop ενα test στο MM server picker και παλι τα ιδια νουμερα βγαζει...Η γραμμη μου ειναι μια χαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα το steelseries sensei raw σήμερα να δω τι ψάρια πιάνει. το είχανε στα 50 δολάρια και λέω δεν μαμιέται, 

 

από 1η αίσθηση, ελαφρύ ποντίκι στο πιάσιμο μου θύμησε Intelli 3 ( ωωωωω ο βλάσφημος!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σου πω οτι το ROF με βολευει περισσοτερο αν κανω spray 2 ατομα, πριν τελειωναν οι σφαιρες αμεσως και παιζει να μην προλαβαινα να γυρισω. :P Χτες βραδυ οι τιμες ειχαν παρει την κατω βολτα εβλεπα FN knights με 190e τωρα εχουν αρχισει να ανεβαινουν παλι, imo ψαξτε τωρα κανα panic quick sell αν θελετε καποιο a1 skin. 

 

Σε βολευει να κανεις spray 2 ατομα και λογω του πιο μεγαλου base spread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update σχετικα με το θεμα με το Ping...Τελικα εφτιαξε μονο του, επαιξα και 2 games κιολας...Δεν παρατηρησα τιποτα παντως καλυτερο με τα φτιαγμενα hitboxes :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει πως τα fps έπεσαν το ίδιο και η χρήση της gpu.

2 ημέρες τώρα κάνω ωραία παιχνίδια, όχι νίκες απαραιτήτως αλλά δεν έχεις αυτό το "μα πως" "μία τον είδα και τέλος" και το ευχαριστιέσαι. 

Πρόβλημα με το ping σε μένα δεν είδα, σε συμπαίκτες όμως υπήρχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ορισμος του fashit... απο το 11-13 που νικουσαμε παιζαμε 3 v 5 το στειλαμε παρατα και τελικα το πηραμε κιολας :P

το τελευταιο bot εμεινε αυτο οταν εφαγε dc ο ενας μας στο 2ο μισο της παρατασης και οταν μπηκε εφαγε kick το bot

που ηταν περισσοτερους γυρους in game

 

n4ci6s.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...