Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Παίδες κάποιες ερωτήσεις σχετικά με την αγορά του cs:go

 

  1. Από steam το βλέπω ότι έχει Counter-Strike: Global Offensive 10,99€. Μπορώ να το αγοράσω από εκεί? Υποθέτω θα μου δώσει ένα serial number όλο κι όλο. Το game από που το κατεβάζω μετά?
  2. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το αγοράσεις ή πιο φθηνός? Έχω μόνο paypal χωρίς balance, τραβάει κατευθείαν χρήματα από την κάρτα. Δεν ξέρω αν γίνεται με τα capital controls.
  3. Υπάρχουν Ελληνικοί servers που να μπορείς να παίξεις σαν άνθρωπος? Γενικά είναι της ίδιας λογικής σε αυτό το κομμάτι με το CS 1.6?
Ευχαριστώ
 

 

G2A στα 7.40€

Αγορα απευθειας απο καρτα αν θελεις...

οσο για servers δεν γνωριζω.

 

Καλημερα,ο φιλος μου ειχε την ειδοποιηση οτι εχει κανει leave ενω δεν ειχε.Παταγε reconnect και του εβγαζε μηνυμα για VAC error.Δεν πατησε abandon απλα εκανε validate το game και μετα ηταν κομπλε.

 

εγω δεν ηξερα τι ηταν και προσπαθησα 2-3 φορες με reconnect αλλα δν εγινε κατι...οποτε εφαγα και το cooldown γτ περασαν τα 3 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια τώρα? :D

Ναι αμέ.Αλλά όσο και να παίξεις στα competitive δεν πας και τόσο καλά γιατί αν έχεις ping 80-100 είναι θέμα σε σχέση μ'αυτούς που παίζουν 20-40  :P

καλα δεν σπαω και τα νευρα μου...εχω να παιξω πολυ πιο αξιολογα παιχνιδια αλλα πρεπει να το φτιαξω ετσι απλα...

Ναι βρε εννοείται.ΑΠλά είναι σπαστικό να θες να παίξεις λίγο να ηρεμήσεις και να γίνονται τέτοια χαζά....

Δοκιμαστε και κανενα validate.Σε ενα φιλο μου του το διορθωσε.

Πως γίνεται?

G2A στα 7.40€

Αγορα απευθειας απο καρτα αν θελεις...

οσο για servers δεν γνωριζω.

 

 

εγω δεν ηξερα τι ηταν και προσπαθησα 2-3 φορες με reconnect αλλα δν εγινε κατι...οποτε εφαγα και το cooldown γτ περασαν τα 3 λεπτα.

Εγώ την δεύτερη φορά στο vac error προσπάθησα μέσα σ αυτά τη 3 λεπτά να κάνω αυτά που λέει στο fix (όπως και την πρώτη φορά δηλαδή) αλλά δυστυχώς μου έβγαζε error μόλις έβαζα τις εντολές.

 

Τελικά ξέρουμε που οφείλεται το VAC error?

Φταίει το pc του παίχτη ή είναι πρόβλημα της valve?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλο patch εγινε σημερα... m4a1 RIP, καινουρια animations, spiderman defuse, no more fake defuse και αυτο που περιμεναμε ολοι φτιαξαν τα hitboxes!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για το M4A1 που τρελαθηκαν ολοι (πουλανε και τα skins btw) δεν ειναι τοσο τραγικο οσο το παρουσιαζουν. Εγω βλεπω οτι τωρα μπορει πιο ευκολα να κανεις 2-bullets pick off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι rip το m4a1 https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3l46ej/analysis_of_weapon_changes_from_91515_update/

γενικά σαν Patch είναι καλό αλλά έχει πολλά bugs, models εξαφανίζονται από αυτό που κάνανε για να μην φαίνονται τα όπλα μέσα από τοίχους, τα καλώδια στο defuse πάνε όπου να ναι, πολλοί έχουνε >100 frame drop και διάφορα άλλα κουλά εδώ https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3l3yay/patch_13500_bugs_megathread/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι πια laser το m4a1απο μακρια αλλα ενα dm που τσεκαρα το βραδυ παραμενει αρκετα καλο στο burst και το recoil του παραμενει χαμηλο. Κλασσικα πανικος στο market και προσπαθουν ολοι να ξεφορτωθουν τα skins, μακαρι να πεσει το knight σε normal επιπεδα γιατι σκοπευω να συνεχισω να χρησιμοποιω το a1, το a4 μου φαινεται τραγικο tbh καλυτερα να παιξω με famas..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι rip το m4a1 https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3l46ej/analysis_of_weapon_changes_from_91515_update/

γενικά σαν Patch είναι καλό αλλά έχει πολλά bugs, models εξαφανίζονται από αυτό που κάνανε για να μην φαίνονται τα όπλα μέσα από τοίχους, τα καλώδια στο defuse πάνε όπου να ναι, πολλοί έχουνε >100 frame drop και διάφορα άλλα κουλά εδώ https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3l3yay/patch_13500_bugs_megathread/

 

Για μενα ειναι rip, εχω αλλαξει ηδη σε a4 ετσι και αλλιως δεν ειμαι χεστης για το recoil. Το θεμα ειναι οτι φτιαξαν τα hitboxes Που ηταν το μεγαλυτερο προβλημα στο CS:GO απο τοτε που βγηκε! Επι 3 χρονια ολοι παιζαν με broken hitboxes! Τα μικρο-bugs θα φτιαχτουν πολυ γρηγορα ( Link.png Site: ValveTime  )  μεσα σε καποιες ωρες δωσαν 2ο patch... Το gun n run αν βγαζαν απο το παιχνιδι, δλδ να καναν ΟΛΑ ΤΑ ΟΠΛΑ inaccurate οταν κινεισαι (οπως το AK) τοτε θα γινει το παιχνιδι που επρεπε να ειναι!

Επισης καιρος ειναι να δωσει λιγο παραπανω προσοχη η valve στο παιχνιδι, παιρνει τοσα λεφτα απο αυτο. Στην dota 2 εχουν βαλει ΗΔΗ την Source Engine 2 και το παιχνιδι ανεβηκε με τη μια στα 2πλασια fps με καλυτερα γραφικα και animations..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το run n gun συμφωνω, πρεπει να κανουν ολα τα οπλα σαν το ak, το a4 δεν το εχω δουλεψει πολυ αλλα μου φαινεται innac απο μακρια καθως και low dps, με το recoil δεν εχω θεμα να το μαθω, εδω παιζουμε με AK..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το run n gun συμφωνω, πρεπει να κανουν ολα τα οπλα σαν το ak, το a4 δεν το εχω δουλεψει πολυ αλλα μου φαινεται innac απο μακρια καθως και low dps, με το recoil δεν εχω θεμα να το μαθω, εδω παιζουμε με AK..

 

Αυτο με το inaccurate για το a4 ισχυει, και αυτος ηταν ο λογος που επαιζα α1 επειδη οι σφαιρες του πηγαιναν ακριβως εκει που σημαδευες σαν το AK. Δεν ξερω τωρα στραβωσα με το ROF και μου φαινεται μεγαλη η διαφορα, βασικα στο spray μου φαινεται η διαφορα επειδη πρεπει να μαθω τον καινουριο χρονισμο...Θα παιξω λιγο με το α4 να δω πως τα παω και αν εχω παραπονα βλεπω μετα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα 2 competitive,και δοκιμασα το a1.Απο ολη την αλλαγη το ROF ειναι αυτο που κανει την περισσοτερη διαφορα.Κατα τα αλλα παραμενει πολυ καλο,κανενας λογος να πουλησεις skin η να σταματησεις να το χρησιμοποιεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σου πω οτι το ROF με βολευει περισσοτερο αν κανω spray 2 ατομα, πριν τελειωναν οι σφαιρες αμεσως και παιζει να μην προλαβαινα να γυρισω. :P Χτες βραδυ οι τιμες ειχαν παρει την κατω βολτα εβλεπα FN knights με 190e τωρα εχουν αρχισει να ανεβαινουν παλι, imo ψαξτε τωρα κανα panic quick sell αν θελετε καποιο a1 skin. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...