Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Μόνο για competitive είναι ναι.Αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να κάνεις accept και μετά να δεις αν υπάρχει πρόβλημα.Δυστυχώς....

Οπότε αν έχεις cooldown,περίμενε μέχρι να φτάσει στο 30λεπτο,κάνε τις ρυθμίσεις για το vac error και μετά δοκίμασε.Το λέω για να μην παίζεις με τα νεύρα σου.

 

Δηλαδή?

καλα δεν σπαω και τα νευρα μου...εχω να παιξω πολυ πιο αξιολογα παιχνιδια αλλα πρεπει να το φτιαξω ετσι απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμενα δεν μου εδειχνε κανενα map απο το workshop.Μετα απο 1 λεπτο μου εδειξε 1 map μπηκα να το δοκιμασω και μου εβγαλε το error.Το thread του steam μου ελυσε το προβλημα.Competitive δεν δοκιμασα γιατι δεν παιζω χωρις warmup map πρωτα.Πλεον ειναι μια χαρα λειτουργουν ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν μου εδειχνε κανενα map απο το workshop.Μετα απο 1 λεπτο μου εδειξε 1 map μπηκα να το δοκιμασω και μου εβγαλε το error.Το thread του steam μου ελυσε το προβλημα.Competitive δεν δοκιμασα γιατι δεν παιζω χωρις warmup map πρωτα.Πλεον ειναι μια χαρα λειτουργουν ολα.

σου εβγαλε VAC error?

και πως το εφτιαξες αφου δεν δοκιμασες comp?το vac error ειναι στα comp,απο οσο ειπαν τα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VAC έχουν όλοι οι επίσημοι servers του CS:GO, απλά σου έτυχε το error σε Competitive. Απ' ό,τι διαβάζω, πιθανώς το προκαλεί κάποιο εξωτερικό πρόγραμμα που εμποδίζει την επικοινωνία με τους VAC Authentication servers (antivirus, firewall, game boosters, κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VAC έχουν όλοι οι επίσημοι servers του CS:GO, απλά σου έτυχε το error σε Competitive. Απ' ό,τι διαβάζω, πιθανώς το προκαλεί κάποιο εξωτερικό πρόγραμμα που εμποδίζει την επικοινωνία με τους VAC Authentication servers (antivirus, firewall, game boosters, κλπ).

Mετα το error εκανα τις ρυθμισεις απο το thread που εβγαλε στο μνμ,εκανα ενα restart και επειδη ειχα το cooldown,δοκιμασα σε arm,demolition και με βαζει κανονικα.Αυτο σημαινει οτι οταν φυγει το cooldown θα με βαζει στα comp ή μπα?

Οσο για το τι το μπλοκαρει,game boosters δεν εχω.Αλλωστε το εχω ξαναπει δεν παιζω για καριερα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου το έβγαζε συνέχεια και μετά τις ρυθμίσεις που έκανες δεν το ξαναέβγαλε τότε μάλλον θα είσαι οκ. Αν σου το έβγαζε σπάνια ή μόνο εκείνη τη φορά, μπορεί να μην το έχεις φτιάξει και να σου ξανατύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι 1η φορα μου το βγαλε ενω επαιζα στο comp.Απο χθες και μετα τις ρυθμισεις δεν εβγαλε κατι.Αλλα δεν παιζω και πολυ καιρο,3 εβδομαδες παιζω ασχετα που το εχω μηνες.Μετα το error και τις ρυθμισεις επαιξα κανονικα arm,demol...λες να το κανει μονο στα comp ή ειναι φημη αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fix που χρησιμοποιησα: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

και εσενα σε comp στο εβγαλε το error?

δοκιμασες πριν κανεις το fix να μπεις σε αλλα mode?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω δεν ξέρω.

Εγώ πριν φτιάξω το vac error επαιζα 600+ ώρες deathmatch και τα λοιπά.Με τις περισσότερες ώρες να είναι deathmatch.Δεν έβγαλε ποτέ τίποτα.Με 1 βδομάδα competitive έβγαλε vac error.Όσο είχα το cooldown και πριν το φτιάξω,έπαιζα κανονικά deathmatch.Μόλις το έφτιαξα,έπαιξα ένα μήνα και πάλι vac error.Το οποίο έγινε μετά από 3 παιχνίδια deathmatch και 3 competitive.

Θέλω να πω μόνο σε comp μου το έχει βγάλει....

 

Και πλέον δεν μ'αφήνει να το φτιάξω.Μου βγάζει error μόλις βάλω τις εντολές που έχει.

Τώρα το έσβησα.Σε μερικές μέρες που θα το βάλω θα δω τι γίνεται....


και εσενα σε comp στο εβγαλε το error?

δοκιμασες πριν κανεις το fix να μπεις σε αλλα mode?

Δοκίμασα εγώ.

Δεν ήξερα καν τι είναι το vac error και είχα το cooldown.

Έπαιζα κανονικά deathmatch και arms race

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε και κανενα validate.Σε ενα φιλο μου του το διορθωσε.

καλημερα...

Τωρα το κανω validate.

Παντως σε ολα τα αλλα τα mοde παιζω κανονικα...Αν δεν περασει το cooldown και δοκιμασω σε comp δεν μπορω να ξερω αν ειναι οκ...αρα περιμενω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...

Τωρα το κανω validate.

Παντως σε ολα τα αλλα τα mοde παιζω κανονικα...Αν δεν περασει το cooldown και δοκιμασω σε comp δεν μπορω να ξερω αν ειναι οκ...αρα περιμενω...

 

Καλημερα,ο φιλος μου ειχε την ειδοποιηση οτι εχει κανει leave ενω δεν ειχε.Παταγε reconnect και του εβγαζε μηνυμα για VAC error.Δεν πατησε abandon απλα εκανε validate το game και μετα ηταν κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κάποιες ερωτήσεις σχετικά με την αγορά του cs:go

 

  1. Από steam το βλέπω ότι έχει Counter-Strike: Global Offensive 10,99€. Μπορώ να το αγοράσω από εκεί? Υποθέτω θα μου δώσει ένα serial number όλο κι όλο. Το game από που το κατεβάζω μετά?
  2. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το αγοράσεις ή πιο φθηνός? Έχω μόνο paypal χωρίς balance, τραβάει κατευθείαν χρήματα από την κάρτα. Δεν ξέρω αν γίνεται με τα capital controls.
  3. Υπάρχουν Ελληνικοί servers που να μπορείς να παίξεις σαν άνθρωπος? Γενικά είναι της ίδιας λογικής σε αυτό το κομμάτι με το CS 1.6?
Ευχαριστώ
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...