Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια να ρωτησω. Γινεται να αγορασω το παιχνιδι με Paysafe απο το Steam; 

Επισης, αν γινεται, και βαλω 20αρα Paysafe ενω το game κανει 11 ευρω, το υπολοιπο θα μεινει στην Paysafe ή στον λογαριασμο μου στο steam?

Γίνεται, αλλά δεν γίνεται να αγοράσεις paysafe αυτή την στιγμή. Τα 9 ευρώ θα έμεναν στην paysafe

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω. Γινεται να αγορασω το παιχνιδι με Paysafe απο το Steam; 

Επισης, αν γινεται, και βαλω 20αρα Paysafe ενω το game κανει 11 ευρω, το υπολοιπο θα μεινει στην Paysafe ή στον λογαριασμο μου στο steam?

Αν βάλεις τα χρήματα της Paysafe στο Steam Wallet και μετά αγοράσεις το παιχνίδι τότε θα μείνουν στο wallet. Αν επιλέξεις να πληρώσεις κατευθείαν με paysafe όταν το αγοράσεις, θα μείνουν στην paysafe. Επιλέγεις ό,τι σε βολεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται, αλλά δεν γίνεται να αγοράσεις paysafe αυτή την στιγμή. Τα 9 ευρώ θα έμεναν στην paysafe

 

Αν βάλεις τα χρήματα της Paysafe στο Steam Wallet και μετά αγοράσεις το παιχνίδι τότε θα μείνουν στο wallet. Αν επιλέξεις να πληρώσεις κατευθείαν με paysafe όταν το αγοράσεις, θα μείνουν στην paysafe. Επιλέγεις ό,τι σε βολεύει.

Ευχαριστω πολυ, να στε καλα! 

Γνωριζουμε μηπως ποτε ανοιγουν οι Paysafe;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια βοήθεια κάποιος για το VAC error που έβγαλε πάλι?

Ευχαριστώ

μολις μου το εβγαλε και εμενα για 1η φορα οσο παιζω...φυσικα αλλο ενα αναιτιο 7 ημερο...

Εκανα τις εντολες που λεει στο steam και επειδη δν μπορω να παιξω comp μπηκα σε arm race και παιζει κανονικα.Το θεμα με το VAC ειναι μονο για τα comp ή δεν το εφτιαξα αφου μπαινει σε arm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε κανένα τρόπο για να αγοράσω το παιχνίδι γιατί βάζω τα στοιχεία της κάρτας μου και μου βγάζει error.... Έχω δοκιμάσει και απο g2a, kinguin..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν γνωριζει αν το VAC error ειναι μονο για τα comp?

Καλημέρα

Μόνο για competitive είναι ναι.Αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να κάνεις accept και μετά να δεις αν υπάρχει πρόβλημα.Δυστυχώς....

Οπότε αν έχεις cooldown,περίμενε μέχρι να φτάσει στο 30λεπτο,κάνε τις ρυθμίσεις για το vac error και μετά δοκίμασε.Το λέω για να μην παίζεις με τα νεύρα σου.

 

διάβαζα κάπου οτι για τα VAC errors φταίει το punkbuster από άλλα παιχνίδια

Δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...