Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ναι όλα τα έχω κάνει αυτα

Αν είναι δυνατόν δλδ,τι να πω!!!!

Πριν ένα μήνα πάλι τα ίδια....

 

Εγω χρησιμοποιησα αυτο το fix: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

Πριν ομως ειχα κανει verify μια το game,και ελειπαν 2 files.(Μετα το verify μπες μια στο game για να κανει  install τα αρχεια που ελειπαν).

(Για το verify:δεξι κλικ στο CS στο library-properties-localfiles-verify integrity)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω χρησιμοποιησα αυτο το fix: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

Πριν ομως ειχα κανει verify μια το game,και ελειπαν 2 files.(Μετα το verify μπες μια στο game για να κανει  install τα αρχεια που ελειπαν).

(Για το verify:δεξι κλικ στο CS στο library-properties-localfiles-verify integrity)

Πάλι error....

Λες να το σβήσω τελείως και ξανα εγκατάσταση?Θα κάνω τίποτα έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι error....

Λες να το σβήσω τελείως και ξανα εγκατάσταση?Θα κάνω τίποτα έτσι?

 

Το verify δεν θα κανει τιποτα στο vac error. Ο μονος τροπος να το φτιαξεις ειναι αυτοι που γραφονται στο link παραπανω, καντα ολα με την σειρα.. Επισης δεν εχει κανενα νοημα να επικοινωνησεις με την valve, ουτε αυτοι δεν ξερουν τι προκαλει το error...Οποτε η μονη σου λυση ειναι να κανεις ξανα τα παραπανω...Παντως εμενα απο τοτε που ειχα κανει αυτα ποτε ξανα δεν ειχα προβλημα, τωρα σε σας γιατι ολα πανε στραβα δεν μπορω να καταλαβω :P Τελικα το αγαπω το pc μου <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραξενο που με το verify δεν εγινε τιποτα.Κανε ξανα εγκατασταση,και διαγραψε και ολα τα αρχεια μετα το uninstall για να εισαι σιγουρος.

Ναι θα το σβήσω...

Ποια άλλα αρχεία?Ότι σβήσει στο unistall

Το verify δεν θα κανει τιποτα στο vac error. Ο μονος τροπος να το φτιαξεις ειναι αυτοι που γραφονται στο link παραπανω, καντα ολα με την σειρα.. Επισης δεν εχει κανενα νοημα να επικοινωνησεις με την valve, ουτε αυτοι δεν ξερουν τι προκαλει το error...Οποτε η μονη σου λυση ειναι να κανεις ξανα τα παραπανω...Παντως εμενα απο τοτε που ειχα κανει αυτα ποτε ξανα δεν ειχα προβλημα, τωρα σε σας γιατι ολα πανε στραβα δεν μπορω να καταλαβω :P Τελικα το αγαπω το pc μου <3

χαχαχα...

Mα αυτά που μου είχες δώσει πριν κανένα μήνα,αυτά κάνω και τώρα.Απλά τώρα μου βγάζει error.Μη χειρότερα.

Οπότε πάω να κάνω ενα unistall και μετά πάλι τα ίδια και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε μηπως εχεις ξεχασει κατι η δεν εχεις κανει κατι σωστα στο guide.Ειναι πολυ ευκολο και συνηθισμενο να την πατησεις για κατι πολυ απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε μηπως εχεις ξεχασει κατι η δεν εχεις κανει κατι σωστα στο guide.Ειναι πολυ ευκολο και συνηθισμενο να την πατησεις για κατι πολυ απλο.

¨Οπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ολα τα βηματα του guide.Αν ειχες κλεισει το steam στην αρχη που λεει,αν εκανες restart κ.λπ.

Αν βλεπεις πως ακομα δεν γινεται τιποτα κανε contact εκει που λεει το guide.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ολα τα βηματα του guide.Αν ειχες κλεισει το steam στην αρχη που λεει,αν εκανες restart κ.λπ.

Αν βλεπεις πως ακομα δεν γινεται τιποτα κανε contact εκει που λεει το guide.

To έσβησα γενικά και θα το ξανακατεβάσω σε καμιά βδομάδα.Ήδη είμαι 2ωρο cooldown και θα σπαστώ πολύ αν πάει 7 μέρες πάλι.

 

Ευχαριστώ πολύ πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα φιλε μου,καταλαβαινω το προβλημα σου,2 βδομαδες το αφησα και επεσα rank μολις ξαναεπαιξα.Δεν αξιζει να κολλας σε τετοια προβληματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα φιλε μου,καταλαβαινω το προβλημα σου,2 βδομαδες το αφησα και επεσα rank μολις ξαναεπαιξα.Δεν αξιζει να κολλας σε τετοια προβληματα.

Ναι εννοείται πως δεν κολλάω.Απλά παίζω λίγο για να ηρεμώ από την όλη μέρα.Γι αυτό και τίποτα παραπάνω.Αν είναι να σπάω κι εκεί τα νεύρα μου όμως,άστο καλύτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καινουργιο ΦΑΙΛ........ παω να ανοιξω το counter... μαυρη οθονη ... και κολαει το cs go... και πρεπει να κανω ρεσταρτ... εκανα verify τιποτα...... κανς renistall to game FFS ....

 

renistall done ... nothing

Επεξ/σία από galanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω. Γινεται να αγορασω το παιχνιδι με Paysafe απο το Steam; 

Επισης, αν γινεται, και βαλω 20αρα Paysafe ενω το game κανει 11 ευρω, το υπολοιπο θα μεινει στην Paysafe ή στον λογαριασμο μου στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουργιο ΦΑΙΛ........ παω να ανοιξω το counter... μαυρη οθονη ... και κολαει το cs go... και πρεπει να κανω ρεσταρτ... εκανα verify τιποτα...... κανς renistall to game FFS ....

 

renistall done ... nothing

Πανε στα launch settings tou και βαλε -novid -w 1024 -h 768 και ξαναδοκιμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...