Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει 8350 με PSU collermaster B600 kai mia 650ti... λες να φταει το PSU ? ποτε του τα κανει ποτε οχι... εσενα μονο στο cs ? η και σε αλλα παιχνιδια ?

Εμενα μου το εκανε παντου..το τροφοδοτικο δε νομιζω να μην επαρκει.Αλλωστε το μονο power-hungry ειναι ο επεξεργαστης του.Αν κανει τα παραπανω settings και δεν αλλαξει τιποτα τοτε να κοιταξει τα ρολογια επεξεργαστη/καρτας αν ειναι οκ.Αν γινεται να δοκιμασει και καμια αλλη καρτα.

Φορματ εχει δοκιμασει? Μηπως εχει κανα προβλημα με drivers/ιους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά έχω μείνει λίιιιιιγο πίσω. Τι πρέπει να κάνω για να παίξω cs:go? Αγοράζω key, κάνω εγκατάσταση το cs:go από steam, βάζω key και έτοιμο? 

αγοραζεις key το βαζεις στο στεαμ κατεβαζεις cs και παιζεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγοραζεις key το βαζεις στο στεαμ κατεβαζεις cs και παιζεις 

Key για το CS:GO απο που μπορω να το αγορασω; 

Για steam μου ειπαν οτι μπορεις να βαλεις ειτε 10 ειτε 20 ευρω, και βλεποντας οτι το CS κανει 11 θα χασω τζαμπα 9 ευρω. 

Πωλειται key σε καταστηματα τυπου Public - Πλαισιο κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Key για το CS:GO απο που μπορω να το αγορασω; 

Για steam μου ειπαν οτι μπορεις να βαλεις ειτε 10 ειτε 20 ευρω, και βλεποντας οτι το CS κανει 11 θα χασω τζαμπα 9 ευρω. 

Πωλειται key σε καταστηματα τυπου Public - Πλαισιο κλπ;

Δεν χρειαζετε να αγορασεις key, αλλα αν θελεις μπορεις απο το G2A ,πληρωνεις και φαινετε να στο δινουν σαν δωρο το key και απο εκει παιζεις κανονικα.

 

Μπορεις να το αγοραζεις κατευθειαν και απλα απο το steam με paypal, αυτη τη στιγμη κανει 10,99 ευρω, με paysafecard μπορει να βαλεις 20 ευρω αλλα τα 9 σου μενουν ακομα στο κωδικο σου δεν εξαφανιζονται.

Επεξ/σία από 8anos8888
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια βοήθεια κάποιος για το VAC error που έβγαλε πάλι?

Ευχαριστώ

 

Μάλλον δεν είσαι ο μόνος που έχει το πρόβλημα.Σήμερα το πρωί μου το έβγαλε και μένα,και σε ένα φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν είσαι ο μόνος που έχει το πρόβλημα.Σήμερα το πρωί μου το έβγαλε και μένα,και σε ένα φίλο.

Το θέμα είναι ότι εγώ είχα 7 μέρες cooldown γι αυτό το λόγο και το έφτιαξα.Πρέπει να έχει περάσει 1 μήνας και παραπάνω.Και χθες το ξαναέβγαλε μετά από 3-4 παιχνίδια.

 

Δες σελίδα 80

 

Όλο αυτόν τον καιρό έπαιζα χωρίς πρόβλημα και σχεδον κάθε μέρα

 

To που οφείλεται θέλω να μάθω αν ξέρει κάποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ,το έφτιαξα με ένα quick search στο google.Άπο αυτά που διάβασα στο fix post στο steam για κάποιο λόγο αλλάζει μόνο του τα DEP settings.

Εγώ προσπαθώ να κάνω τα ίδια (all programs-acc-comand pr και λοιπά) αλλά μου βγάζει error. ''Element not found''

Να το σβήσω και να ξανακάνω εγκατάσταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζετε να αγορασεις key, αλλα αν θελεις μπορεις απο το G2A ,πληρωνεις και φαινετε να στο δινουν σαν δωρο το key και απο εκει παιζεις κανονικα.

 

Μπορεις να το αγοραζεις κατευθειαν και απλα απο του steam με paypal, αυτη τη στιγμη κανει 10,99 ευρω, με paysafecard μπορει να βαλεις 20 ευρω αλλα τα 9 σου μενουν ακομα στο κωδικο σου δεν εξαφανιζονται.

Ναι ξερω οτι δεν χανονται, απλα δεν εχω σκοπο να τα δωσω για skins πχ και απο οτι μ ειπαν δεν γινεται refund. Ρωταω αν μπορει να γινει αγορα απο καταστηματα απλα για να αποφυγω την χρηση Paypal-Paysafe.

Απο το G2A ειναι αξιοπιστες οι αγορες;

Επισης, παιζει ρολο απο ποιον αγοραστη θα το παρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώ να κάνω τα ίδια (all programs-acc-comand pr και λοιπά) αλλά μου βγάζει error. ''Element not found''

Να το σβήσω και να ξανακάνω εγκατάσταση?

 

Άνοιξες το cmd.exe ας admin?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...