Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

opskins

πρεπει να κανω sign in με το steam?

και πως γινονται οι αγορες-πληρωμες?

πρεπει να κανω sign in με το steam?

και πως γινονται οι αγορες-πληρωμες?

οπα ακυρο...και αυτο με paypal ειναι...οποτε ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συναδελφε propatzis δεν εχεις μια  χρεωστικη προχειρη για να κανεις το γνωστο κολπο με τα 2 email  που στελνεις λεφτα μεσω paypal στον  εαυτο σου ? 

 

ok πας να βαλεις 46 ευρω πχ και σου τρωει 50 ( ετσι παρηγγειλα κι εγω την νεα βαση για το aimbot απο εδω - >  http://www.drako.it/drako_catalog/product_info.php?products_id=16976

 

αλλα απο το τιποτα .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έβαλα αυτά -freq 70 -high -novid -noforcemaccel (τα διάβασα εδώ στο φορουμ)Μετά έκανα το freq 60.Γενικά με τις ρυθμίσεις τα μπερδεύω λίγο.

Η κάρτα γραφικών μου είναι Νvidia Geforce GTX 650 και η οθόνη μου http://www.lg.com/it/monitor/lg-E2442-monitor-led

 

Ξέρει κανείς τις καλύτερες ρυθμίσεις που θα μπορούσα να βάλω?

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι -freq 75 και θα δουλεψει αμα το υποστηριζει η οθονη μεσω DVI ( πολλες 60αρες ξερω οτι ανεβαινουν μονο αμα τις εχεις με VGA ) 

το -noforcemaccel ειναι bro science απο αμπαλους που νομιζουν οτι παιζουν ακομα στην goldsrc (HL1 engine) 

για να παιξεις χωρις mouse accel πρεπει να κανεις ενα απο τα 3 παρακατω

 

 

 

 

 I recommend either: m_rawinput 1 (will use Raw Input, which removes Control Panel accel)

 

or Leaving Enhance pointer precision OFF in Control Panel (if you have it off) and do nothing else

 

or m_mousespeed 0 and -useforcedmparms (which will force EPP/accel OFF while in-game)

 

Any of those options above will mean no Control Panel accel in-game. None of those options need a mouse fix.

 

Make sure m_customaccel is set as you want it : m_customaccel 0 turns off the built-in Source accel (and is the default value).

http://www.esreality.com/post/1846538/markc-windows-mouse-acceleration-fix/#pid2673053

 

πειρματισου και με το -nod3d9ex μπορει να σου δωσει καποια frames παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι -freq 75 και θα δουλεψει αμα το υποστηριζει η οθονη μεσω DVI ( πολλες 60αρες ξερω οτι ανεβαινουν μονο αμα τις εχεις με VGA ) 

το -noforcemaccel ειναι bro science απο αμπαλους που νομιζουν οτι παιζουν ακομα στην goldsrc (HL1 engine) 

για να παιξεις χωρις mouse accel πρεπει να κανεις ενα απο τα 3 παρακατω

 

 

 

 

http://www.esreality.com/post/1846538/markc-windows-mouse-acceleration-fix/#pid2673053

 

πειρματισου και με το -nod3d9ex μπορει να σου δωσει καποια frames παραπανω.

To mouse accel  το έχω βγάλει από την αρχή.Εχω καμιά 700 ώρες απλά αυτές τις μέρες έβαλα αυτά που έγραψα και βλέπω ότι δε με βολεύουν.

 

Αυτά που έβαλα τα είδα στις πρώτες σελίδες από αυτό το θρεντ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To mouse acceleration κλεινει πολυ απλα απο το προγραμμα του ποντικιου και απο το cs in-game στα keyboard settings το βαζεις off, απλα και λιτα.

 

 

Ερωτηση:

 

Εχω βαλει το προγραμματακι για να κανω block τους γαμημενους τους Ρωσους (μονο στο game εχω προβλημα με τους Ρωσους) και εχω αφησει μονο West και εχω εδω και 3 match που πετυχαινω Πολωνους! Τα χω παρει στο κρανιο τωρα (ναι rage mode ON) γιατι εχω βαρεθει να χανω για τους αμπαλους που δεν μιλανε αγγλικα και παιζουν με p90 σε ολο το match. Επισης αγοραζουν συνεχεια χωρις να κανουν eco, ε τρελαθηκα στη μεση του παιχνιδιου 2 rounds ημουν afk και οταν γυρισα μολις ξεκινησαμε στο spawn τον εριξα εναν κατι HSιδια το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου, προφανως εφαγα αυτοματο kick απο τον server. Η ερωτηση: γιατι ενω εχω κανει ban Russia & EU East μπαινω ακομα με Πολωνους?

Επεξ/σία από Haris San
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mouse acceleration κλεινει πολυ απλα απο το προγραμμα του ποντικιου και απο το cs in-game στα keyboard settings το βαζεις off, απλα και λιτα.

 

 

Ερωτηση:

 

Εχω βαλει το προγραμματακι για να κανω block τους γαμημενους τους Ρωσους (μονο στο game εχω προβλημα με τους Ρωσους) και εχω αφησει μονο West και εχω εδω και 3 match που πετυχαινω Πολωνους! Τα χω παρει στο κρανιο τωρα (ναι rage mode ON) γιατι εχω βαρεθει να χανω για τους αμπαλους που δεν μιλανε αγγλικα και παιζουν με p90 σε ολο το match. Επισης αγοραζουν συνεχεια χωρις να κανουν eco, ε τρελαθηκα στη μεση του παιχνιδιου 2 rounds ημουν afk και οταν γυρισα μολις ξεκινησαμε στο spawn τον εριξα εναν κατι HSιδια το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου, προφανως εφαγα αυτοματο kick απο τον server. Η ερωτηση: γιατι ενω εχω κανει ban Russia & EU East μπαινω ακομα με Πολωνους?

Mπορεις να μου στειλεις σε pm τι ακριβως προγραμμα ειναι αυτο που κανεις ban Ru/East???

ειμαι noobas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mouse acceleration κλεινει πολυ απλα απο το προγραμμα του ποντικιου και απο το cs in-game στα keyboard settings το βαζεις off, απλα και λιτα.

 

 

Ερωτηση:

 

Εχω βαλει το προγραμματακι για να κανω block τους γαμημενους τους Ρωσους (μονο στο game εχω προβλημα με τους Ρωσους) και εχω αφησει μονο West και εχω εδω και 3 match που πετυχαινω Πολωνους! Τα χω παρει στο κρανιο τωρα (ναι rage mode ON) γιατι εχω βαρεθει να χανω για τους αμπαλους που δεν μιλανε αγγλικα και παιζουν με p90 σε ολο το match. Επισης αγοραζουν συνεχεια χωρις να κανουν eco, ε τρελαθηκα στη μεση του παιχνιδιου 2 rounds ημουν afk και οταν γυρισα μολις ξεκινησαμε στο spawn τον εριξα εναν κατι HSιδια το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου, προφανως εφαγα αυτοματο kick απο τον server. Η ερωτηση: γιατι ενω εχω κανει ban Russia & EU East μπαινω ακομα με Πολωνους?

 

Γιατι μερικοι Πολωνοι μπαινουν σε west europe servers ειτε επειδη εχουν κανει και οι ιδιοι ban τους αλλους ή τυχαινει εκεινη την ωρα οι east να μην βρισκουν 10 ατομα σε κοινο map με βαση ρανκ και πινγ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μερικοι Πολωνοι μπαινουν σε west europe servers ειτε επειδη εχουν κανει και οι ιδιοι ban τους αλλους ή τυχαινει εκεινη την ωρα οι east να μην βρισκουν 10 ατομα σε κοινο map με βαση ρανκ και πινγ

 

Φακ βολβο δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...