Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οχι ρε σεις τι πολλες φορες.2 εβδομαδες παιζω ολες κ ολες.Διαβασα στο community και εχει μια λιστα που λεει τις ποινες.Απο rank 7+ οι ποινες ειναι 7 days.Δεν εχω κανει τιποτα αλλο.Και σας μιλαω ντομπρα δεν εχω λογο να πω ψεμματα γιατι απλα δν παιζω για καριερα.Εδω αλλαξα κωδικο στο steam και μου εδωσε trade ban 5 ημερων.Ρε θα μας τρελανουν???χαχαχαχαχ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις τι συστημα ειναι αυτο με το cooldown?

εκανε auto restart το router μου και μου εδωσε 7 days cooldown...Και το αστειο ειναι οτι προσπαθησα να κανω reconnect και απετυχε.

 

Ετσι ειναι φιλε...Δεν μπορεσες να συνδεδεις στα 3 λεπτα που θελει και το θεωρησε abandon...

οχι ρε σεις τι πολλες φορες.2 εβδομαδες παιζω ολες κ ολες.Διαβασα στο community και εχει μια λιστα που λεει τις ποινες.Απο rank 7+ οι ποινες ειναι 7 days.Δεν εχω κανει τιποτα αλλο.Και σας μιλαω ντομπρα δεν εχω λογο να πω ψεμματα γιατι απλα δν παιζω για καριερα.Εδω αλλαξα κωδικο στο steam και μου εδωσε trade ban 5 ημερων.Ρε θα μας τρελανουν???χαχαχαχαχ...

 

Αμα διαγραψεις τα cookies ή συνδεθεις με καινουριο browser παντα παιρνεις trade ban για λογους ασφαλειας.. Τωρα για τον κωδικο δεν το ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ποσταρω τα νεα οταν το κανω.Thank you! :)

Εκανα φορματ και δε φαινεται να εφτιαξε.Ισως φταιει το ιντερνετ η η valve η αλλιως η καρτα μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα wtf ? δεν ειναι θερμοκρασία δεν ειναι software .... Λες να έκανε κανα update και να μην τραβάει η κάρτα ;

Μπορει οσο ελειπα να καναν τιποτα και να τρωει σκαλωματα, valve ειναι αυτη..ελπιζω να το φτιαξουν :P

Πηρα και στην χολ και δεν εχω καποιο θεμα με τη γραμμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι φιλε...Δεν μπορεσες να συνδεδεις στα 3 λεπτα που θελει και το θεωρησε abandon...

 

Αμα διαγραψεις τα cookies ή συνδεθεις με καινουριο browser παντα παιρνεις trade ban για λογους ασφαλειας.. Τωρα για τον κωδικο δεν το ξερω.

οχι δεν εκανα τπτ απο αυτα...απλα αλλαξα τον κωδικο μου...Καλα οκ δεν χαθηκε και ο κοσμος...ευχαριστω παντως για τις απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εκανα τπτ απο αυτα...απλα αλλαξα τον κωδικο μου...Καλα οκ δεν χαθηκε και ο κοσμος...ευχαριστω παντως για τις απαντησεις.

Σε περιπτωση που σου κλεψουν το στεαμ ειναι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρηκα ενα βιντεο που δειχνει το προβλημα μου, μονο που ειναι σε αλλο παιχνιδι.

 

 

Συμβαινει ακριβως το ιδιο.Επισης παρατηρησα οτι οταν freezarei, κολλαει μαζι και ο,τι παιζει απο πισω (τραγουδι πχ youtube, windows media player κλπ)

 

 

EDIT: Το gpu usage μου κατα τη διαρκεια του freeze πεφτει στο 0 και μετα ανεβαινει παλι οταν επανερχεται

Επεξ/σία από Mikeasdf
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο πράμα νομίζω που θα κοίταγα ειναι θερμοκρασία.... 

Ειναι στους 55-58 βαθμους οταν παιζω csgo και το παθαινει μονο οταν πλησιαζω αλλους η οταν με πυροβολανε.

Επαιζα metro 2033  στα high και ηταν πολυ smooth στα 35-40 fps αν κ εκει η θερμοκρασια ηταν στους 70

 

I dont know what the fuck is going on! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

Ξερει κανεις πως μπορουμε να αγορασουμε κανα skin?

 

Το steam-wallet δν γεμιζει.

Το csgo market δεχεται μονο το wallet...ΟΠΟΤΕ?

Απο αλλα ιτεμς που μπορεις να πουλησεις μεσω του μαρκετ (αν εχεις) η απο στοιχηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...