Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλεον δεν γινεται να αγορασεις :P Γιατι αγοραζεις ειτε μεσω paypal ειτε paysafe και τα 2 δεν ισχυουν επειδη οι συναλλαγες απο Ελλαδα σε εξωτερικο δεν γινονται! Μονο το αντιθετο γινεται πλεον..

 

Ναι ξερω...

Μηπως γινοταν να αγορασεις μεσω καρτας γιατι δν ξερω γτ αλλα εμενα την mastercard eurobank την δεχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

0% loss & choke έχω, έχω ενεργοποιημένο το netgraph. Ακόμα και όταν παρατηρώ το πρόβλημα που περιέγραψα, παραμένουν 0%.

Η γραμμή μου είναι καλή, fastpath με 31dB SNR down (vdsl2), 3dB attenuation down, 24/1mbps (vdsl2 kv με adsl2+ συμβόλαιο, 125+mbps attainable) χωρίς σφάλματα. ~20ms απόκριση και διακύμανση, 0% σφάλματα μου βγάζει πάντα το hyperior test που το τρέχω συχνά.

Να παίζει ρόλο που έχω 55-70ms (τιμές netgragh) ενώ οι άλλοι, εκτός Ρώσων, με το μισό; Επίσης ξέχασα να αναφέρω πως έχω κάνει port forwarding στις πόρτες του csgo, high performance στα power options των windows και στους οδηγούς της κάρτας.

ninja edit: αν σκέφτεστε κάτι ως λύση, πείτε το να δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξερω...

Μηπως γινοταν να αγορασεις μεσω καρτας γιατι δν ξερω γτ αλλα εμενα την mastercard eurobank την δεχονται.

Γινεται μεσω καρτας κανονικα με χρεωστικη ή πιστωτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου επεσε cobblestone souvenir ... δεν εχω ξαναπιασει souvenir στα χερια μου, λεω απο περιεργια να πατησω πανω του να δω ποσο κανει το κλειδι (θα το πουλαγα το souvenir σε μερικες μερες , δεν ηθελα να το ανοιξω) και μου ανοιγει... gg qq :P καλος μαλακας ειμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου επεσε cobblestone souvenir ... δεν εχω ξαναπιασει souvenir στα χερια μου, λεω απο περιεργια να πατησω πανω του να δω ποσο κανει το κλειδι (θα το πουλαγα το souvenir σε μερικες μερες , δεν ηθελα να το ανοιξω) και μου ανοιγει... gg qq :P καλος μαλακας ειμαι!

έμενα δεν μου έπεσε souvenir ολη μέρα, sand dune να φανταστώ σου έπεσε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να το χες πουλήσει. Γενικώς σαχλαμάρες πετάει, πρέπει να είσαι απείρως κωλόφαρδος για να σου κάτσει κάποιο κόκκινο. Εγώ παρακολουθούσα αρκετά matches αλλά δεν έπεσε φυσικά τίποτα. Έτσι και αλλιώς 5-6 χιλιάδες άτομα από τα 600 παίρνουν souvenir σε κάθε match.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ο ματς που ειδα ηταν αυτο , virtus pro vs c9

 

δεν ηθελα να το ανοιξω οπως ειπα, δεν ηξερα οτι ανοιγει χωρις κλειδι, απλα απο περιεργια ηθελα να δω ποσο κοστιζει το κλειδι για το souvenir... θα περιμενα καμια βδομαδα+ και θα το πουλαγα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας πως μπορώ να αγοράσω το παιχνίδι

?

Έβαλα λεφτά στην prepaid αλλά τα χρήματα είναι παγωμένα και δεν μπορώ να το πάρω

Έκανα αγορά μέσω PayPal και μου λέει το ίδιο

 

Καμία βοήθεια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας πως μπορώ να αγοράσω το παιχνίδι

?

Έβαλα λεφτά στην prepaid αλλά τα χρήματα είναι παγωμένα και δεν μπορώ να το πάρω

Έκανα αγορά μέσω PayPal και μου λέει το ίδιο

 

Καμία βοήθεια ?

Δεν μπορεις..Ειχα το ιδιο προβλημα..

Κοιτα στις αγγελιες..Ειναι ενα παιδι που πουλαει τα παιχνιδια απο steam..Εχθες νομιζω την ανεβασε..Εγω το αγορασα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...