Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είναι και δα βαρύ σαν το bf4 multiplayer, από τι αποτελείται το pc σου  ForThwWin ; 

 

Φυσικά και όχι. Απλά δεν είναι τόσο ελαφρύ όσο ήταν τον πρώτο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

έχω πρόβλημα με το cs go μου,

ενω τα frames σχετικα κυμαίνονται γυρω στα 40-50 πολλές φορες γινεται drop κι παει ακομα κι 20 frames

τι μπορω να κάνω?

 

Μπορεις να μας πεις τα pc specs?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρώ πως σε κάποια rounds είναι σαν να βρίσκομαι ένα βήμα πίσω. Εννοώ, πως τη στιγμή που βλέπω τον αντίπαλο μου έχει ήδη ρίξει. Σαν να υπάρχει καθυστέρηση στην απεικόνιση πως να το πω. Παίζει να αλλάξω κάτι στις ρυθμίσεις για να διορθωθεί αυτό το θέμα; Από ping συνήθως είμαι στα 55-70ms (144Hz monitor, i7, low, ~500-600fps αλλά η κάρτα δε loadάρει 100% συνήθως είναι στο 50-65%, win 10 pro).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρώ πως σε κάποια rounds είναι σαν να βρίσκομαι ένα βήμα πίσω. Εννοώ, πως τη στιγμή που βλέπω τον αντίπαλο μου έχει ήδη ρίξει. Σαν να υπάρχει καθυστέρηση στην απεικόνιση πως να το πω. Παίζει να αλλάξω κάτι στις ρυθμίσεις για να διορθωθεί αυτό το θέμα; Από ping συνήθως είμαι στα 55-70ms (144Hz monitor, i7, low, ~500-600fps αλλά η κάρτα δε loadάρει 100% συνήθως είναι στο 50-65%, win 10 pro).

 

Αν πας στη σελιδα του router θα δεις καπου να λεει "snr margin" αν ειναι κατω απο το default που συνηθως ειναι το 6.0 τοτε in-game θα εχεις κοκκινο sv (το βλεπεις απο το net_graph) και τοτε εχεις προβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας στη σελιδα του router θα δεις καπου να λεει "snr margin" αν ειναι κατω απο το default που συνηθως ειναι το 6.0 τοτε in-game θα εχεις κοκκινο sv (το βλεπεις απο το net_graph) και τοτε εχεις προβλημα..

Δεν έχει σχέση με το SNR σου το sv. Εγώ έχω SNR 4.2 περίπου και δεν το έχω δει ποτέ κόκκινο. Επίσης, έχω την εντύπωση ότι τα sv και var έχουν να κάνουν με τον server και όχι με σένα/τη σύνδεσή σου.

 

Βρήκα και αυτό: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/23zt18/explanation_of_the_new_net_graph_thanks_vitaliy/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σχέση με το SNR σου το sv. Εγώ έχω SNR 4.2 περίπου και δεν το έχω δει ποτέ κόκκινο. Επίσης, έχω την εντύπωση ότι τα sv και var έχουν να κάνουν με τον server και όχι με σένα/τη σύνδεσή σου.

 

Βρήκα και αυτό: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/23zt18/explanation_of_the_new_net_graph_thanks_vitaliy/

 

Εγω οποτε εχω κατω απο 5 εχω κοκκινο sv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως το CS:GO δεν είναι τόσο ελαφρύ όσο ήταν παλιά. Δοκίμασε να πειραματιστείς και με τα settings, λογικά θα βγάλεις άκρη.

Ειναι όσο ελαφρύ ήταν το 1.5 για τα τοτε πισι που έχουν βγει ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι μασχετο με τα lvl/rank κτλ???

μονο μεσω steam wallet μπορω να αγορασω στο csgo?

θελω να κανω ενα δωρακι...

 

Πλεον δεν γινεται να αγορασεις :P Γιατι αγοραζεις ειτε μεσω paypal ειτε paysafe και τα 2 δεν ισχυουν επειδη οι συναλλαγες απο Ελλαδα σε εξωτερικο δεν γινονται! Μονο το αντιθετο γινεται πλεον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...