Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το εχω αρχισε λιγες μερες και οντως δεν εχει σχεση με τα παλια καλα counter strike...

Αλλα παιζω ετσι για τον χαβαλε και ας βγαινω απο τους τελευταιους...περναει η ωρα ευχαριστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νομίζω με το f3 αλλάζεις αν θα έχεις το random η οχι (στο λέει όταν spawnαρεις) και μετά θα σε βγάζει συνέχεια με οτι διάλεξες 

οκ φιλε ευχαριστω αυτο ηταν τελικα το ειχα ξεχασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε έγινε πιο ρεαλιστικό το παιχνιδάκι τι να κάνω;  στο παλιό πάντως έπαιρνα κεφάλια στο net της γειτονιάς

 

Στο νετ της γειτονιας πριν απο 10 χρονια ηταν διαφορετικα τα πραγματα...

Τωρα πλεον ακομα και το gear που εχεις εχει σημασια. Δεν γινεται να παιζεις cs και να μην εχεις μεγαλο Mousepad γιατι πρεπει να μπορεις να κανεις μεγαλες κινησεις, ολοι εχουν φτιαξει το sensitivity, ολοι εχουν κανουν practice τα recoil απο τα βασικα οπλα, ολοι φορανε ακουστικα και προφανως ακουνε βηματα κτλ Απο τοτε που επαιζες εχουν αλλαξει πολλα πραγματα και οι περισσοτεροι ειναι οργανωμενοι.. Στο 1.6 απλα καθονταν σε ενα pc και παιζαν, ομως δεν ειναι ετσι πλεον. Πρεπει να εχεις το σωστο gear και settings για να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες πως αλλαζω γλωσσα?

μου τα βγαζει ελληνικο μενου και μου σπαει τα νευρα....

Άλλαξε τη γλώσσα του Steam (Steam > Ρυθμίσεις > Διεπαφή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fuck Russians :P

 

Ρώσος: Do you speak english?

Εγώ: Suka bliet niahoi ( δεν ξέρω πως γράφονται, αλλα τη προφορά την πετυχαίνω)

Ρώσος: Haha ok you speak english.

Και οι 4 συμπαίκτες μου δεν ξαναμιλησαν αγγλικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο ειναι να μπαινεις και να τυχαινεις με premade 4αδα και να μην σου μιλανε ουτε 1 φορα στο mic...Να παιζεις B στην dust2 Και να σε τρωνε ατομα που περνανε απο mid...Nα τους παρακαλας να μιλησουν και να μην μιλανε... Και ολα αυτα σε LEM... Το LEM πριν το rank mess ηταν σαν να εισαι semi pro και τωρα εχει γινει οτι ναναι...Απειροι boostαρισμενοι και χανεις το match οχι επειδη εσυ δεν εισαι καλος αλλα επειδη δεν μπορουν οι αλλοι...Τεςπα πλεον δεν νευριαζω με τετοια πραγματα δεν υπαρχει λογος αλλωστε...Και τουλαχιστον δεν εχει cheaters,κατι ειναι και αυτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.

Επειδη εχω βαρεθει να παιζω μονος μου και δεν μπορω αλλο να τυχαινω με ρωσους, πωλονους, ασχετους , υπαρχει κανενας που να θελει να κανουμε ενα "team" και να μπαινουμε να παιζουμε μαζι? Ειμαι Master Guardian 1 . Να κανουμε μια ομαδα 3-4 ατομων η και γιατι οχι 5αδα και να παιζουμε μαζι ωστε να μην υπαρχουν ολα αυτα που ανεφερα παραπανω. Οποιος ενδιαφερεται ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλοι οι LEM ειναι boostαρισμενοι. Εχω παιξει ποσα match σε ολα εχω γαματο score και οταν χανουμε ειναι επειδη εχω 1 η 2 που ειναι 3/19 ... Απαραδεχτο...Eπισης εχω τυχει 3 game ως τωρα που οι αντιπαλοι boostαρουν αλλους...

Ελπιζω να το παω supreme να φτιαξει λιγο το θεμα γιατι εχει παραγινει..Στο τελευταιο match εριξα 38 frags και βγηκαμε ισοπαλια, ο αμεσως μεγαλυτερος fragger μετα απο μενα ειχε 18 -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

έχω πρόβλημα με το cs go μου,

ενω τα frames σχετικα κυμαίνονται γυρω στα 40-50 πολλές φορες γινεται drop κι παει ακομα κι 20 frames

τι μπορω να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...