Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισα ναι παιζω cs go εδω καμία βδομάδα γιατι τώρα καλοκαίρι mmo ξερά ... Παιζω cs από version 1.4 k 1.5 ... Και μετά και 1.6 ήμουν από τους αρκετά καλούς ... Και γενικά έχω λειώσει net cafe μικρός όπως όλοι ... Στο cs go δεν ξέρω η έχουν γινει πολυ κάλοι και με βιάζουν .... Η εγω το έχω ξεχάσει τελείως .... Δεν μπορώ να βρω κεφάλι με τιπτ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άρχισα ναι παιζω cs go εδω καμία βδομάδα γιατι τώρα καλοκαίρι mmo ξερά ... Παιζω cs από version 1.4 k 1.5 ... Και μετά και 1.6 ήμουν από τους αρκετά καλούς ... Και γενικά έχω λειώσει net cafe μικρός όπως όλοι ... Στο cs go δεν ξέρω η έχουν γινει πολυ κάλοι και με βιάζουν .... Η εγω το έχω ξεχάσει τελείως .... Δεν μπορώ να βρω κεφάλι με τιπτ ....

 

Man ειναι εντελως διαφορετικο game απο το 1.6 .... Ως cs veteran πρεπει να κανεις αλλο approach :P

To csgo εχει peeker's advantage, τα μοντελα ειναι πιο μικρα και οι ταχυτητες που κινουνται οι παιχτες ειναι πιο μεγαλες με αποτελεσμα οταν κρατας ενα angle ο αλλος πεταγεται απο την γωνια σαν να "πεταει" με μεγαλη ταχυτητα και σε συνδυασμο με τα μικροτερα μοντελα αυτο ειναι ακομα χειροτερο! Το 1.6 ειναι ανωτερο game απ'ολες τις αποψεις! Επισης το csgo εχει τεραστιο προβλημα με το hitbox γιατι το hitbox στον server ειναι διαφορετικο απο αυτο του client και ενω εσυ μπορει να πετυχαινεις κεφαλι αυτο να κανει register σαν chest ή ωμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Man ειναι εντελως διαφορετικο game απο το 1.6 .... Ως cs veteran πρεπει να κανεις αλλο approach :P

To csgo εχει peeker's advantage, τα μοντελα ειναι πιο μικρα και οι ταχυτητες που κινουνται οι παιχτες ειναι πιο μεγαλες με αποτελεσμα οταν κρατας ενα angle ο αλλος πεταγεται απο την γωνια σαν να "πεταει" με μεγαλη ταχυτητα και σε συνδυασμο με τα μικροτερα μοντελα αυτο ειναι ακομα χειροτερο! Το 1.6 ειναι ανωτερο game απ'ολες τις αποψεις! Επισης το csgo εχει τεραστιο προβλημα με το hitbox γιατι το hitbox στον server ειναι διαφορετικο απο αυτο του client και ενω εσυ μπορει να πετυχαινεις κεφαλι αυτο να κανει register σαν chest ή ωμο...

Μα πραγματικά βαράω μια ώρα . Δεν τον τρώω .... Και αυτοί με ένα Χιτ .. Διλαδη θα σπάσω καμία οθόνη .....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πραγματικά βαράω μια ώρα . Δεν τον τρώω .... Και αυτοί με ένα Χιτ .. Διλαδη θα σπάσω καμία οθόνη .....

 

Γενικα αν μπορουσες να χαρακτηρισεις το παιχνιδι σε 1 λεξη τοτε αυτη για μενα θα ηταν "random". Γινονται απειρες randomιες, στην αρχη τρελενεσαι αλλα μετα απλα γελας γιατι δεν υπαρχει νοημα να νευριαζεις...Επισης στο csgo εχει πολυ run n' gun ενω στο 1.6 ηταν καθαρα skill based και ολα τα pistols παιζονταν οπως και το AK δηλαδη πρεπει να σταματας για να πυροβολησεις, ενω στο csgo ειναι προτιμοτερο να κανεις ADADADA. Εδω ο αλλος αγοραζει p90 κανει ADADAD και κατεβαζει 4αδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω παρατηρήσει ολα αυτά πού λες ... Φαντάσου οτι παλιά στην. Death match ήταν η πίστα μου , μπήκα με ένα φίλο μου και με βίασε

 

Aν θελεις να παιξεις csgo απλα ξεκινα το απο την αρχη..Μην περιμενεις να μπεις μεσα και να εισαι Headshot machine... Θα εχεις περισσοτερο game sense οσον αφορα το πως παιζεται το παιχνιδι με bomb scenario κτλ αλλα απο κει και περα πρεπει να μαθεις ξανα aim,recoils, angles κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θελεις να παιξεις csgo απλα ξεκινα το απο την αρχη..Μην περιμενεις να μπεις μεσα και να εισαι Headshot machine... Θα εχεις περισσοτερο game sense οσον αφορα το πως παιζεται το παιχνιδι με bomb scenario κτλ αλλα απο κει και περα πρεπει να μαθεις ξανα aim,recoils, angles κτλ

thnx λίγο παιζω να περνάω την ώρα μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι την cyta παιρνεις και τους λες θελω να κανω την γραμμη fastpath επειδη παιζω online games.. Απλα να ξερεις θα σου μειωθει λιγο το bandwidth της γραμμης αλλα αν ειναι μικρη η απωλεια αξιζει.. Τωρα με cyta δεν ξερω μπορει να χεις λιγο αποσυνδεσεις...Εγω με forthnet παντως δεν εχω ποτε disconnects..

Ναι διάβασα κάτι σχετικά άρθρα...

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...Να είσαι καλά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να εχω μονιμα το οπλο της αρεσκειας μου πως γινεται;  δηλαδη να μην εχω τυχαια οπλα να εχω αυτο που θελω απο την αρχη και να μην το χανω, παιζω σε deathmach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να εχω μονιμα το οπλο της αρεσκειας μου πως γινεται;  δηλαδη να μην εχω τυχαια οπλα να εχω αυτο που θελω απο την αρχη και να μην το χανω, παιζω σε deathmach

Νομίζω με το f3 αλλάζεις αν θα έχεις το random η οχι (στο λέει όταν spawnαρεις) και μετά θα σε βγάζει συνέχεια με οτι διάλεξες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ καλά θα το δοκιμάσω να δω, πάντως στα άλλα παιχνίδια δεν με αφήνουνε να παίξω γιατί είναι ομαδικό πολύ το παιχνίδι, και ουσιαστικά είναι σαν να μην παίζω γιατί πρέπει όλη η ομάδα να ασχοληθεί μαζί μου και έτσι παιχνίδι δεν παίζετε, γι αυτό κι εγώ διαλέγω πάντα deathmach

 

(το παλιό counter source ήταν πολύ πιο εύκολο, αυτό ρίχνεις με το όπλο αδιαζεις όλο το όπλο πάνω στον εχθρό χάνει την μισή ζωή φτάνω να γεμίσω και αυτός με ένα κλικ με έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ καλά θα το δοκιμάσω να δω, πάντως στα άλλα παιχνίδια δεν με αφήνουνε να παίξω γιατί είναι ομαδικό πολύ το παιχνίδι, και ουσιαστικά είναι σαν να μην παίζω γιατί πρέπει όλη η ομάδα να ασχοληθεί μαζί μου και έτσι παιχνίδι δεν παίζετε, γι αυτό κι εγώ διαλέγω πάντα deathmach

 

(το παλιό counter source ήταν πολύ πιο εύκολο, αυτό ρίχνεις με το όπλο αδιαζεις όλο το όπλο πάνω στον εχθρό χάνει την μισή ζωή φτάνω να γεμίσω και αυτός με ένα κλικ με έχει

Ναι ακόμη δεν έχω καταλάβει πως γίνετε ....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ καλά θα το δοκιμάσω να δω, πάντως στα άλλα παιχνίδια δεν με αφήνουνε να παίξω γιατί είναι ομαδικό πολύ το παιχνίδι, και ουσιαστικά είναι σαν να μην παίζω γιατί πρέπει όλη η ομάδα να ασχοληθεί μαζί μου και έτσι παιχνίδι δεν παίζετε, γι αυτό κι εγώ διαλέγω πάντα deathmach

 

 

 

Σορρυ μαν αλλα ειναι αυτο που λεμε "go back to COD" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο έχουν καταστραφεί τα ranks ρε παίδες? Μπαίνω σε match, λες και έπαιζα με Silvers ήταν και στο τέλος βλέπω όλοι MGE. Δηλαδή όλοι οι προηγούμενοι master guardian πλέον είναι Supreme και Global Elite? Το έχουν ξεφτιλίσει τελείως πλέον σε σημείο που λέω να μην ξανασχοληθώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...