Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το hit register οντως εχει χαλασει τους τελευταιους μηνες..Ειδικα μερικες φορες το awp failαρει ασχημα, μια φορα ο summit ειχε τρελαθει... Τελειως δεν ξερω αν θα φτιαχτει αλλα τουλαχιστον ας γινει ενα μικρο patch που να το φτιαχνει καπως...Γιατι αν περιμενουμε την source 2 αυτη θα αργησει...Πολυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω μπηκα χθες να παιξω nuke  και μας εβγαλε τον καρκινο η συνδεση ενος randoma (shoxie)

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-aeUcr-NAODZ-OV2mO-sszwb-BusnC

 

πλακα ειχε παντως - αναπτυξιακο 4k στο 18:05 :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DMG σε solo Q mm. 

αγανάκτηση, νεύρα αλλά πολύ υπομονή. 

easy demote απο LEM σε dmg εφαγα μεσα σε 2 μερες..στα περισσοτερα games ειχα cheaters και trolls στην ομαδα.Κουραστηκα να κανω reports

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά....

Μετά από 500+ ώρες σε deathmatch,arms race κτλ , ξεκίνησα να παίζω competitive.Περίμενα 20 ώρες κάθε φορά για skill group μέχρι που έφαγα ban για 7 μέρες.Αυτό έληξε χθες.Σήμερα ξεκίνησα να παίζω και μου έβγαλε ''an issue with your computer is blocking the VAC system''  και μου έδωσε ban άλλες 7 ημέρες.Τι φάση?Στην ουσία δηλαδή από όταν ξεκίνησα να παίζω,μόνο μία μέρα ήταν χωρίς πρόβλημα!Αυτό θα γίνεται συνεχώς?Και 7 μέρες?blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατάσταση με τα crash στο desktop έχει ξεφύγει. Έκανα φορμάτ σε windows 10 και το προβλημα συνεχίζεται!!!!! Τί στο καλό του φταίει. Απλά το game κλείνει. Μπορεί μια μέρα να μην το κάνει καθόλου. Μπορείς όπως σήμερα που μπήκα να με πετάει κάθε 2 λεπτά.... Τι είναι αυτό το πράγμα; Το pc δουλεύει άψογα, μόνο στο cs συμβαίνει αυτό!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παίζει μια χαρά σε μένα το csgo σε win10 (εννοώ πως δε crashάρει). Βέβαια μερικές φορές δε σκοτώνεις με τπτ, σαν να μη γράφουν οι σφαίρες ή να υπάρχει καθυστέρηση δε ξέρω πως να το εξηγήσω. Χαρακτηριστικά σε ένα γύρο ζέσταμα deathmatch, 4-5 φορές ενώ έκανα παραπάνω damage  πέθαινα εγώ αντί για τον αντίπαλο. Δε παίζω πολύ καιρό, αλλά το competitive κομμάτι του με τράβηξε (mge με ~120ώρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατάσταση με τα crash στο desktop έχει ξεφύγει. Έκανα φορμάτ σε windows 10 και το προβλημα συνεχίζεται!!!!! Τί στο καλό του φταίει. Απλά το game κλείνει. Μπορεί μια μέρα να μην το κάνει καθόλου. Μπορείς όπως σήμερα που μπήκα να με πετάει κάθε 2 λεπτά.... Τι είναι αυτό το πράγμα; Το pc δουλεύει άψογα, μόνο στο cs συμβαίνει αυτό!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

 

Αν και δεν παιζω αρκετες ωρες, εμενα δεν εχει προβλημα στα win7...

 

Καλησπέρα παιδιά....

Μετά από 500+ ώρες σε deathmatch,arms race κτλ , ξεκίνησα να παίζω competitive.Περίμενα 20 ώρες κάθε φορά για skill group μέχρι που έφαγα ban για 7 μέρες.Αυτό έληξε χθες.Σήμερα ξεκίνησα να παίζω και μου έβγαλε ''an issue with your computer is blocking the VAC system''  και μου έδωσε ban άλλες 7 ημέρες.Τι φάση?Στην ουσία δηλαδή από όταν ξεκίνησα να παίζω,μόνο μία μέρα ήταν χωρίς πρόβλημα!Αυτό θα γίνεται συνεχώς?Και 7 μέρες?blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.

 

κανε το πρωτο "Enable DEP"

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω στο reddit κλπ να κλείσω το multicore rendering και όλα τα γραφικά στο low και τέτοια. Ακόμα και αυτά δοκίμασα και ας έχανα περίπου 100 fps αλλά πάλι κράσαρε. Τεσπα ίσως είναι και ευκαιρία να το παρατήσω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω στο reddit κλπ να κλείσω το multicore rendering και όλα τα γραφικά στο low και τέτοια. Ακόμα και αυτά δοκίμασα και ας έχανα περίπου 100 fps αλλά πάλι κράσαρε. Τεσπα ίσως είναι και ευκαιρία να το παρατήσω. :P

 

Χαχαχααχαα εε τωρα που εχουν γινει αχταρμας στα ranks ειναι καλυτερα γιατι σπας και πλακα :P Ανετα χτυπας global

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν παιζω αρκετες ωρες, εμενα δεν εχει προβλημα στα win7...

 

 

κανε το πρωτο "Enable DEP"

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

Το έκανα...Να υποθέσω για να δοκιμάσω θα πρέπει να λήξει το ban 7 ημερών???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E MM ναι..αυτο ειναι και το νοημα του ban

Ευχαριστώ για την βοήθεια :)

 

Όσο για τα ban,έχω την εντύπωση ότι δεν είναι και πολύ ''δίκαια'' !

Ούτε προειδοποίηση ούτε τίποτα.Κάπου διάβασα για τα level του ban οπότε εγώ παρέμενα στο 7 ημερών για μια βδομάδα.Αν τα θυμάμαι καλά....Αλλά στην προκειμένη περίπτωση ενώ έκανα accept δεν μπορούσα να κάνω κάτι διαφορετικό.Δεν μου έδινε χρόνο να το λύσω.Οπότε .....Μπορούσε απλά να μη με βάλει στο παιχνίδι...

Τέσπα,είναι πολύ εκνευριστικό...!!!

Ευχαριστώ και πάλι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...