Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε γίνεται αυτό γιατί η συντόμευση που δημιουργεί το Steam είναι απλά ένα url (steam://rungameid/730) και δεν μπορείς να το κάνεις pin στο taskbar. Ούτε να βάλεις απευθείας συντόμευση του csgo.exe μπορείς γιατί τότε θα τρέχει εκτός Steam.

 

Δοκίμασε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εκανα reinstal το παιχνιδι και παλι με πεταει οπως πριν και καθε φορα οταν συνδεθω με την μια σε καποιο

map. δεν βοηθησε ουτε το verify data του παιχνιδιου...

 

το καλο ειναι οτι πανω στο ψαξιμο βρηκα ενα κολπακι για fps boost απο 120 μαχ στα 160+ αυτη την στιγμη

που ειναι πολυ πιο ομαλη η εικονα του παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α) μπορείς να δημιουργήσεις συντόμευση για το παιχνίδι ΜΕΣΑ από την βιβλιοθήκη σου. Ημαρτον παιδιά τα PC δεν είναι κονσόλες. Μάθετε 2-3 πράγματα καλό θα σας κάνει

 

β) 35+ FPS λέει Playable. για τον 8χρονο γιο μου ίσως. εγώ με 300++ με όλα σε high καρφωτά. κάτω από 100 αρχίζεις και έχεις θεματάκια ή ρίχνεις Detail lever/ resolution

 

Γ) τι έχουνε πάθει τα ρανκ; μεθυσμένος MG2 τοπ φραγκ Και οι παλιοί μου φίλοι γίνανε Global Elite? ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ; Αυτούς που έκανα carry 1 χρόνο πριν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α) μπορείς να δημιουργήσεις συντόμευση για το παιχνίδι ΜΕΣΑ από την βιβλιοθήκη σου. Ημαρτον παιδιά τα PC δεν είναι κονσόλες. Μάθετε 2-3 πράγματα καλό θα σας κάνει

 

β) 35+ FPS λέει Playable. για τον 8χρονο γιο μου ίσως. εγώ με 300++ με όλα σε high καρφωτά. κάτω από 100 αρχίζεις και έχεις θεματάκια ή ρίχνεις Detail lever/ resolution

 

Γ) τι έχουνε πάθει τα ρανκ; μεθυσμένος MG2 τοπ φραγκ Και οι παλιοί μου φίλοι γίνανε Global Elite? ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ; Αυτούς που έκανα carry 1 χρόνο πριν;

αφού έγινα γω lvl3 και μπορώ να παίξω competitive,άστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα υπάρχει κάποιος αρκετά πρόθυμος ή αρκετά μαζόχας ώστε να θέλει να δει ένα demo μου και να μου δώσει 5 συμβουλές θα ήμουν παραπάνω απο χαρούμενος να του στείλω το link. 

:shifty:  :shifty: είμαι silver elite master (watch at your own risk)  :shifty:  :shifty: 

 

Επεξ/σία από GjokerR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώσε μπας και βοηθήσω. είμαι διπλό ΑΚ και χ8ες το βράδυ έκανα ένα carry 38/11 όλο τρέλα.

 

είχα και ένα καρκινιάρικο 12χρονο σε ΜΜ. ήμαρτον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα υπάρχει κάποιος αρκετά πρόθυμος ή αρκετά μαζόχας ώστε να θέλει να δει ένα demo μου και να μου δώσει 5 συμβουλές θα ήμουν παραπάνω απο χαρούμενος να του στείλω το link. 

 

 

:shifty:  :shifty: είμαι silver elite master (watch at your own risk)  :shifty:  :shifty: 

 

 

Μπορεις να στειλεις αλλα μην το ψαχνεις και πολυ, σε αυτο το rank σημαινει οτι δεν εχεις καλο aim... Μπες και παιξε Deathmatch, σιγουρα πρεπει να εχεις θετικο K/D ratio.. Το καλυτερο ειναι να μπεις σε κανα map απο το community, οπως και aim_map, αλλα να ξερεις το καλυτερο practice γινεται σε κανονικη πιστα και καλυτερα στην dust2 γιατι εχει ολες τις δυνατες αποστασεις που υπαρχουν στο cs....Μονο με Deathmatch practice μπορεις να φτασεις master guardian δεδομενου του αχταρμα των rank πλεον..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα ενα απο το ιδιο thread

http://gyazo.com/b804b7d9981a9a02c1fcb39830a0d7f1

 

το θεμα ειναι οτι εχει χειροτερεψει το hitbox κατα πολυ ενω στην αρχη επρεπε ενω κανουν

plant να κοιταζουν τερμα κατω το εδαφος τωρα γινετε σε οποιαδηποτε συνθηκες.

και εκτος αυτου εχει χειροτερεψει το hit register το οποιο παρατηρω πλεον στους cevo σερβερς μιας

και σταματησα εδω και 2-3 μηνες να παιζω mm (οχι οτι επαιζα συχνα βεβαια..) ειναι

οτι οι 4 πρωτες σφαιρες στο ak/m4a1 που σε spray το accurate ειναι μεγαλο δεν πετυχαινει τον στοχο

 

μπορει να κανω λαθος βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...