Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

NV: Happy, Kennys, Kioshima, Apex, NBK

Titan: Ex6tenz, Shox, Smithzz, RPK, Maniac

 

 

Βασικα τον shox πρεπει να τον κρατησουν...ο apex ειναι πολυ overrated παιχτης...Δεν κανει και τιποτα..

Επισης δεν θελεις να αφησεις εναν παιχτη σαν τον shox (η τον gtr) γιατι αν αυτος παρει τα πανω του μετα απο 2 μηνες και τον εχεις αντιπαλο την γαμησες! Καλυτερα να τον εχεις στο μερος σου...Αλλα και παλι δεν χανουν επειδη δεν παιζει καλα αυτος, χανουν επειδη δεν παιζει καλα κανενας ασχετα με το τι λεει το scoreboard..

 

μετα απο αυτο rip titan , το πολυ tier 2 , σε κανα μηνα αν ο kenny βρει εστω κι λιγο απο τον παλιο του εαυτο θα ειναι καλος αντιπαλος των fnatic

 

o KennyS ηδη εχει αρχισει και παιζει οπως παλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους nip εχει ακουστει τιποτα?

για τον forest που εκραζαν πολυ σε hltv/reddit για τις επιδοσεις του μεχρι πριν λιγο καιρο

αρχισε να τους διαψευδει και να ειναι frag machine.. απο την αλλη εχεις underperformance friberg, xizt σταθερα

τελευταια και τον allu που οταν failαρει ειναι χειροτερος απο τον pasha.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα λενε oτι ο  Smithzz ειναι κολλητος με τον Shox οποτε αν φυγει καποιος απο τους δυο οπως λεγεται τοτε θα φυγει και ο αλλος

Γενικα ο shox σαν παιχτης μου αρεσει πολυ γιατι θα κανει το απροσδοκητο σε ενα round και να στον κερδισει

 

Για NiP αν και παιζουν χαλια δηλωσαν οτι δεν θα γινουν αλλαγες (ακουγοταν οτι θα ανταλλαξουν παιχτες με fnatic το οποιο ομως δεν στεκει)

 

Πολυ καλη ανερχομενη ομαδα ειναι η Kinguin ειδικα με τον Dennis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα λενε oτι ο  Smithzz ειναι κολλητος με τον Shox οποτε αν φυγει καποιος απο τους δυο οπως λεγεται τοτε θα φυγει και ο αλλος

Γενικα ο shox σαν παιχτης μου αρεσει πολυ γιατι θα κανει το απροσδοκητο σε ενα round και να στον κερδισει

 

Για NiP αν και παιζουν χαλια δηλωσαν οτι δεν θα γινουν αλλαγες (ακουγοταν οτι θα ανταλλαξουν παιχτες με fnatic το οποιο ομως δεν στεκει)

 

Πολυ καλη ανερχομενη ομαδα ειναι η Kinguin ειδικα με τον Dennis

 

Αυτο με τους nip ισχυει, ο heaton ειπε οχι αλλαγες... Οι kinguin μονο τον scream εχουν που by far ειναι ο καλυτερος στην ομαδα...Περα απο αυτο δεν βλεπω κατι :\ Κατι match που παιξαν χασαν νομιζω.... Οι dignitas εχουν γινει πολυ καλοι βλεπω... (ασχετο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφτασσα lvl3 META ΑΠΌ καμιά 12αρια μπύρες χθες. έπαιξα, MG1 (ήμουν 1ο φράγκερ yolo) 

 

και ρωτάω: μήπως είναι πιο εύκολο να ανέβεις ρανκ; δεν ήμουνα και στα καλύτερα μου από άποψη ρεφλεξ - το αντίθετο μάλιστα. 

 

ισχύει και το παλιά μου τέχνη κόσκινο όμως. να τα λέμε και αυτά 20 χρόνια στα FPS δεν είναι λίγα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφτασσα lvl3 META ΑΠΌ καμιά 12αρια μπύρες χθες. έπαιξα, MG1 (ήμουν 1ο φράγκερ yolo) 

 

και ρωτάω: μήπως είναι πιο εύκολο να ανέβεις ρανκ; δεν ήμουνα και στα καλύτερα μου από άποψη ρεφλεξ - το αντίθετο μάλιστα. 

 

ισχύει και το παλιά μου τέχνη κόσκινο όμως. να τα λέμε και αυτά 20 χρόνια στα FPS δεν είναι λίγα. 

 

τα ranks ειναι broken πλεον...Το παλιο dmg ειναι πλεον supreme...Δεν υπαρχει διαβαθμιση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφτασσα lvl3 META ΑΠΌ καμιά 12αρια μπύρες χθες. έπαιξα, MG1 (ήμουν 1ο φράγκερ yolo) 

 

και ρωτάω: μήπως είναι πιο εύκολο να ανέβεις ρανκ; δεν ήμουνα και στα καλύτερα μου από άποψη ρεφλεξ - το αντίθετο μάλιστα. 

 

ισχύει και το παλιά μου τέχνη κόσκινο όμως. να τα λέμε και αυτά 20 χρόνια στα FPS δεν είναι λίγα. 

old sk00L headbanger!

σου έρχομαι και γω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που βγήκε το -s έχω ξεχάσει το κανονικό. 

 

Για μένα τα θετικά του M4A4 είναι:

-Οι περισσότερες σφαίρες σε κάθε magazine που σου επιτρέπουν αν τύχει και στην πέσει κάνα eco rush να τους κατεβάσεις όλους με ένα καλό spray. Όχι ότι δεν γίνεται με το -s απλά με το M4A4 είναι πιο εύκολο. 

-Οι περισσότερες σφαίρες overall αφού μπορείς να σπαμάρεις μέσα από smokes, wallbangs κλπ.

 

Για το M4A1-S τα θετικά είναι πολύ πιο σημαντικά:

-Ευκολότερο spray control.

-Αν παίζεις σε καμιά περίεργη θέση και πετάς headιδια μπορεί μετά το πρώτo kill να μην καταλάβουν από που τους ήρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ4A4 or M4A1-s τι προτείνεται και γιατί ;

 

Το recoil το μαθαινεις δεν ειναι αυτος ο λογος...Ο κυριοτερος λογος για να προτιμησεις το a1 ειναι οτι ειναι πιο accurate και οτι μπορει να σκοτωνεις 2 ατομα και ακομα να μην  ξερουν απο που τους εφαγες (αν δεν σε εχουν κανει spot στο χαρτη). Οταν λεω accurate δεν εννοοω το recoil, εννοω οτι οι 2 πρωτες σφαιρες πανε εκει που σημαδευεις, ενω στο a4 κανει μερικες φορες τσαλιμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ4A4 or M4A1-s τι προτείνεται και γιατί ;

Το α1 ειναι καλυτερο απο το α4 vs ak δηλαδη παιρνεις ποιο ευκολα το aim duel η το 1 vs 1 , επισης εχει μικροτερο recoil κανοντας το το καλυτερο rifle για μεγαλες αποστασεις + το μεγαλυτερο του συν ειναι ο σιγαστηρας οπου σε μερικα maps ειναι πολυ μεγαλο advantage( πχ train) το α4 απο την αλλη εχει περισσοτερες σφαιρες κανοντας το καλυτερο σε spots οπως b tunnels στην d2 κι κατα την αποψη μου εχει ποιο predictable recoil απο το αντιστοιχο α1. Δηλαδη για μενα διαλεξε αναλογα με το τι map παιζεις κι σε ποια θεση ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...