Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρώτο επίπεδο που ανεβαίνεις κάθε εβδομάδα δίνει και αντικείμενο. Αν ανεβείς και δεύτερο μέσα στην ίδια εβδομάδα, δε θα πάρεις κι άλλο αντικείμενο (το πώς ορίζεται η αρχή της εβδομάδας στο CS:GO δεν το ξέρω). Πάντως, σου το λέει στην αρχική οθόνη αν το επόμενο επίπεδο θα σου δώσει και drop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για τα drops, που πρεπει να εχεις και το pass του operation βεβαια για να παρεις το drop

 

In addition to increasing your CS:GO Profile Rank, your first Rank earned each week will reward you with an earned weapon drop. If you own an Operation Bloodhound Access Pass, your weapon will come from one of the exclusive Operation Bloodhound weapon collections.

Και χωρίς Operation Pass παίρνεις drops, απλά δεν είναι από την Bloodhound Collection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο αυτό; Γιατί ένας φίλος μου που δεν έχει κανένα pass παίρνει κανονικά drops απ' όσο θυμάμαι.

 

By purchasing the Access Pass, your earned weapon drops are pulled from exclusive Bloodhound weapon collections (Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun, and Chop Shop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά έχουν περιορισμένο χρόνο, π.χ. τώρα μπορείς να αγοράσεις πάσο μόνο για το Operation Bloodhound που είναι το ενεργό Operation και λήγει στις 30 Σεπτεμβρίου. Νομίζω κάνει 5,49€ και σου δίνει πρόσβαση σε αποστολές και σε άλλα που μπορείς να δεις εδώ. Δεν ξέρω αν συμφέρει η αγορά του, πάντως στο προηγούμενο Operation (Vanguard) οι αποστολές έκαναν drop κουτιά και skins και αν τα πουλούσες τις πρώτες μέρες συγκέντρωνες αρκετά λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβηκε η τιμη του hunstman case οσοι ειχατε κρατησει στο inv σας και δεν τα πουλησατε κατευθειαν ευκαιρια να

το κανετε τωρα η στις επομενες μερες αν ανεβει κι αλλο. +1Ε στον λογαριασμο μεχρι να μπει το gta 4 παλι σε sales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για οποιον παρακολουθει pro scene καποια μεγαλη αλλαγη θα γινει στους nv... μαλλον θα παρουν kennyS #ripFnaticEra #ripTSM

 

NV: Happy, Kennys, Kioshima, Apex, NBK

Titan: Ex6tenz, Shox, Smithzz, RPK, Maniac

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...