Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω ειμαι unranked ακομα(θελω 2 νικες) οποτε δεν μπορω να παιξω παραπανω, μολις παρω rank που υπολογιζω καπου εκει να με βγαλει ειμαι μεσα εννοείται. Το profil μου ειναι πισω κανε με add αν ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα nova 3 με εβγαλε μετα απο τα 10 competitive, πλασματικο μου φαινεται μιας και εχω δει nova 2 να παιζουν αρκετα καλυτερα καθως και ετυχα σε καλα teams, λογικα θα πεσω στα επομενα.. :P

 

Οσο για τα mousepads που λεγαμε πριν δοκιμασα και το qck+ heavy το οποιο το βρηκα πραγματικα αθλιο σε σχεση με το swift-rx και το zowie g-sr, ειχε παρα πολυ μεγαλο friction. Το swift ηταν υπερβολικα γρηγορο και το g-sr ειναι ιδανικο για εμενα καθως ειναι καπου στη μεση, το μονο αρνητικο ειναι οτι αν δεν εχεις AC στο δωματιο ιδρωνει καπως το χερι σου πανω στο pad. Θα το ξαναδοκιμασω το heavy αλλα η πρωτη εντυπωση εχοντας προσφατα τα goliathus speed/swift rx/g-sr μου φανηκε το χειροτερο με διαφορα.

 

edit:

 

Επισης να πω οτι εχω θεμα με το ping με την forthnet, εχω 90-100 σε νορμαλ συνθηκες και κανει κατι spike 110-120 συχνα(και μενει εκει) μεχρι και 160-180 προσωρινα. Περιμενω OTE και fastpath τωρα γιατι δεν παει αλλο, χανω 1 vs 1 που δεν θα επρεπε λογο ping.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επισης να πω οτι εχω θεμα με το ping με την forthnet, εχω 90-100 σε νορμαλ συνθηκες και κανει κατι spike 110-120 συχνα(και μενει εκει) μεχρι και 160-180 προσωρινα. Περιμενω OTE και fastpath τωρα γιατι δεν παει αλλο, χανω 1 vs 1 που δεν θα επρεπε λογο ping.

 

Εγω εχω forthnet fastpath (εχει και η forthnet προφανως) και συγχρονιζω στα 10. Και εχω ping MO 60ms. Σε esea εχω 50..Kαι να φανταστεις η δικια μου η γραμμη δεν ειναι και η καλυτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμάμαι αν το CS:GO το επιτρέπει. Αν το επιτρέπει πάντως, το ενεργοποιείς όπως γράφει εδώ. Εννοείται ότι δεν θα μπορείτε να παίζετε και οι δύο ταυτόχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω forthnet fastpath (εχει και η forthnet προφανως) και συγχρονιζω στα 10. Και εχω ping MO 60ms. Σε esea εχω 50..Kαι να φανταστεις η δικια μου η γραμμη δεν ειναι και η καλυτερη...

Προφανως το ξερω οτι το fastpath δεν ειναι μονο στον ΟΤΕ.. :P Απλα εχω γενικα θεματα με τη γραμμη, φιλοι μου στο ιδιο dslam κοντα μου εχουν -20/30 ping χωρις fastpath με ΟΤΕ. Εγω ειμαι στα 7.7mbit, ειχα 11 αλλα μου το εριξαν γιατι δεν ηταν stable ειπαν απο forthnet. Να δουμε τι θα γινει.

 

Deranked σημερα μετα απο ενα 2-9 που καναμε σε nova 2, νομιζω εκει που ανηκω περιπου.. :P Εχω θεμα με τα smokes στο mid δεν τα πετυχαινω καθως και το recoil control μου δεν ειναι ακομα καλο, μακρια με tap και mid με burst κατι κανω καλυτερα. Παιζω 400dpi/2.0 sens.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι δεν θα μπορείτε να παίζετε και οι δύο ταυτόχρονα.

 

Δεν θα μπορουν να παιξουν ταυτοχρονα ενα συγκεκριμενο game ή ολα ? πχ εγω θα παιζω gtav και ο αλλος mafia 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορουν να παιξουν ταυτοχρονα ενα συγκεκριμενο game ή ολα ? πχ εγω θα παιζω gtav και ο αλλος mafia 2.

Δε γίνεται, ακόμη και με διαφορετικά παιχνίδια. Αν ξεκινήσεις να παίξεις οποιοδήποτε παιχνίδι τη στιγμή που κάποιος παίζει παιχνίδι από τη συλλογή σου, θα τον πετάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καμια εβδομαδα κατεβασα το cs go και εχω ψηθει να αγορασω ενα σκιν.Απο που μπορω να αγορασω.Απο το στεαμ που μπενω και βλεπω καποια σκινς του ευρω μου βαζουν καποιους περιορισμους και δεν μπορω να τα αγορασω.εχετε καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νέα accounts όπως το δικό σου νομίζω πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες πριν μπορείς να αγοράσει κάτι από το Market. Διάβασε τους περιορισμούς και θα καταλάβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...