Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα παιχνίδι με Ρώσους που μιλάγανε συνέχεια στην γλώσσα τους και αγγλικά μόνο όταν χρειαζόμουν εγώ info. Σε ένα παιχνίδι το οποίο πήγαινε από το κακό στο χειρότερο. Όχι μόνο καταφέραμε την ισοπαλία, αλλά πρέπει να έκανα τον άσσο της ζωής μου!!! 5/5 headιδια τόσο γρήγορα που στο demo δεν φαίνονται καλά και έκανα σίγουρα 1v4 clutch αν όχι 1v5. Θα ανέβει οσονούπω youtube!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε Haris San ή όποιος άλλος γνωρίζει το κάνανε κάπως ευκολότερο το ranking ή είναι ιδέα μου?

 

Το γ****σαν την πουτανα...Το eagle πλεον ειναι low...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Haris San ή όποιος άλλος γνωρίζει το κάνανε κάπως ευκολότερο το ranking ή είναι ιδέα μου?

 

Και εμένα ετσι μου φαινεται .. επαιζα παντα mg1 k mg2 , το παράτησα ελέω gta5 , εχασα τελείως το rank μιας κ ειχα να μπω κανα μήνα, και μετα με έβαλε dmg απευθείας. (Ενώ είχα χάσει την φόρμα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα τα ίδια. Είχαν να παίξω κάνα 2μηνο και με έβαλε eagle από DMG που ήμουν συνέχεια. Χθες όμως ανέβηκα και για πρώτη φορά LEM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τωρα μαθαινω παιζω 3-4 μερες, εκανα κατι τραγικα 3-4 kills μονο στο casual σημερα, νομιζω stutter step και crosshair placement για αρχη αλλα απότι βλεπω το θεμα ειναι να ξερεις τα spots στην πιστα και να υπαρχει καποιο teamwork. Με σκοτωναν με το που ξεμύτιζα λιγο, μετα το εμαθα το σημειο αλλα και παλι τις ετρωγα γιατι η αλλη ομαδα ηταν σχετικα οργανωμενη με smokes/flashbangs ενω εμεις παιρναμε το weapon που μας βολευει και yolo runs μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι σχετικα καινουργιος στο παιχνιδι παιζω περιπου 1 μηνα τι να κανω για να βελτιωθω ? σε καζουαλ 2-4 κιλς ειμαι σχεδον παντα

 

Στην αρχη πρεπει λιγο να μαθεις τα maps...Να δεις λιγο τα οπλα... Παιζονται ak47/m4a1-silercer/m4a4/awp κυριως...Ο καλυτερος τροπος να κανεις practice το aim σου ειναι ειτε σε deathmatch ειτε σε aim_map. Για τα aim_maps πας στους community servers, διαλεγεις, europe και ping < 100 και βαζεις για map = aim_map και μπαινεις και παιζεις..Θα σε βοηθησει να αρχιζεις να ριχνεις κανα HS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...