Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επί της ευκαιρίας να ρωτήσω κάτι ακόμα, όταν γινόταν το ESL νομίζω πριν τα Χριστούγεννα, παρακολουθούσες τα games και κέρδιζες skins, τότε δεν είχα ακόμα το CS και δεν κατάλαβα πως γινόταν αυτό. Ήταν αλήθεια; Ισχύει για κάθε επίσημο τουρνουά; Τι πρέπει να κάνω; 

δεν ξέρω φιλε...ίσως εννοείς στο cs go lounge το ότι μπορείς να κανεις bet σε μια ομάδα και αν νικήσει να πάρειs skins?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επί της ευκαιρίας να ρωτήσω κάτι ακόμα, όταν γινόταν το ESL νομίζω πριν τα Χριστούγεννα, παρακολουθούσες τα games και κέρδιζες skins, τότε δεν είχα ακόμα το CS και δεν κατάλαβα πως γινόταν αυτό. Ήταν αλήθεια; Ισχύει για κάθε επίσημο τουρνουά; Τι πρέπει να κάνω; 

 

Μέσα στις ρυθμίσεις του CS:GO έχει κάπου την επιλογή να κάνεις link το CS:GO account σου με τον λογαριασμό σου στο Twitch έτσι ώστε ακόμη και αν βλέπεις τα παιχνίδια από το Twitch (εφόσον έχεις κάνει login με το Twitch account σου) να έχεις πιθανότητα να λάβεις σουβενίρ. Αν βλέπεις τους αγώνες μέσα από το CS:GO δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Απλά είναι πολύ σπάνιο να πάρεις τέτοιο skin, case κ.λπ. Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει για όλα τα επίσημα τουρνουά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους παρελαβα το aimbot απο τον πατρινο (EC2-A) προς το παρων ολα καλα, μονο λιγο με χαλασε το αυξημενο "stiction" λογω μεγαλων ποδιων, ομως δεν  ειναι η πρωτη φορα που παιρνω zowie EC (Emil Christensen) αλλα η 3η :)

 

δοκιμαζω ταυτοχρονα αυτο το crosshair σε DM + training_aim_csgo2 

 

 cl_crosshair_draiwoutline "1"
cl_crosshair_outlinethickness "0.1"
cl_crosshairalpha "255"
cl_crosshaircolor "1"
cl_crosshaircolor_b "50"
cl_crosshaircolor_g "250"
cl_crosshaircolor_r "50"
cl_crosshaircolor_r "50"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-1"
cl_crosshairscale "0"
cl_crosshairsize  "2"
cl_crosshairthickness "0.1"
 
φυσικα ειναι style "4" και θυμιζει αρκετα αυτο που ειχε το πιστολι του gordon στο πρωτο HL

 

http://imgur.com/jVSlSzR

 

εχουν ερθει συνολο 7 διαφορετικα - ολα με τον ιδιο αισθητηρα

 

http://www.eworld.com.gr/products/updatemanufacturer/64/236

 

διαλ(ι)εχτε :D

 

edit : να και το πρωτο ace  steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-TdNEG-9BM7Z-vdjpb-fHxxw-F3VTB 

 

35:24

 

κρατιομουνα 1 μηνα σχεδον να μπω MM, 2 ματσακια επαιξα  τωρα και τα 2 με νοβες εκ των οποιων ο ενας εκανε disconnect συνεχεια και μας μαμαγε ολο το game, πισω στο mg2 και πολυ  μου ειναι :/ 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το ESEA ειναι οτι χειροτερο...Δεν ξερω αν παρακολουθειτε τι γινεται...Με λιγα λογια εκαναν update τον client και πλεον τρεχει σε kernel mode (ΝΑΙ WTF??!?!) και τρεχει παντα,ειτε το εχεις ανοιχτο ειτε οχι... Εχουν προσβαση σε ΟΛΑ τα δεδομενα σου και μπορουν να τα στελνουν προφανως στον σερβερ!!! Σε ερωτηση που καναν στον co-founder lpkane του λενε αν αυτο γινεται για να πιασουν cheaters και οχι για παρουν πληροφοριες για τον χρηστη και απαντησε ειρωνικα λεγοντας "το μονο σιγουρο ειναι οτι καποτε θα πεθανουμε"...

Ειμαι τοσο ατυχος που τωρα ηταν να πληρωσω για τον 2ο μηνα και τραβηξε αυτοματα απο την καρτα και χρεωθηκα 2ο μηνα...Επαιξα 1 match και εδω και 1 μερα ειναι κατω οι servers και το site!!!!!!!!! Στο site εχει ασπρη σελιδα!!!! Προφανως ακυρωσα το subscription και ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ESEA!!!! στο διαολο σκατοαμερικανοι οτι πιανεται το χαλατε! Πρωτα bitcoin mining scandal (παλι απο ESEA!), μετα στημενα games και τωρα αυτο.... οποιος εχει ESEA να ακυρωσει το subscription γινεται και μαζικο μποικοταζ στο reddit...Υπαρχουν και τα faceit και cevo που τωρα ειναι η ευκαιρια τους να ανεβουν επιπεδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

faceit λενε σε επιπεδο ευρωπαικου παιχνιδιου ειναι πιο ψηλα το μεσο ρανκ των χρηστων του δλδ dmg περιπου

δεν εχω παιξει επι πληρωμη παντως το mm σε σχεση με cevo ειναι πολυ καλυτερο σου βρισκει μονο του

επιλεγεις σερβερ, μαπ και παιζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-6CAbc-FMzMU-Osizw-WehSd-55vTC
 
36:12
 

 

μας εβγαλε τον καρκινο η συνδεση του κιτρινου ( bossy smurf account :P

 

ακομα και draw να εληγε θα ητανε αδικο γιατι τους καναμε ρομπα, but still ...

 

flat,800x800,075,t.jpg

 

για καποιο περιεργο λογο δεν μου βγαινανε και τα pulldown, μονο στο warm up μπορεσα να παρω  kill  :S 

 

crosshair πισω στο προηγουμενο απο χθες 

 

http://pastebin.com/XSDuks4k

 

απλα λιιγο πιο μικρο, δεν μπορω χωρις style 5 δυστυχως  :/ 

 

edit :

 

http://steamed.kotaku.com/valve-finally-addresses-counter-strikes-biggest-problem-1706152643

 

η ελπιδα ερχεται(?) 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

story of my life...ξερεις ποσες φορες εχω σταματησει καποιο spray επειδη ημουν σιγουρος οτι τον σκοτωσα?

Ελπιζω να το φτιαξουν εχει παραγινει το κακο...Εγω να κανω taps στο κεφαλι του αλλουνου 3 φορες και να μην τον σκοτωνω και οι αλλοι οι randomαδες να πετανε hs στην τυχη! οτι ναναι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Overwatch σημερα spinbot+aimbot, μολις το βλεπω παω να σειρω την μπαρα να την φτασω στο τελος με την μια και σκαει το csgo o.O το ξανανοιγω, παλι τα ιδια...Πωρε λεω αληθεια τωρα?? Και εκανα fast forward τελικα...my braaiiiannnnn!!!! Γυρνουσε που γυρνουσε αυτος γρηγορα με το fast forward εγινε ccccccoooooombo breaker!Κοιτουσα το ταβανι για 7 λεπτα... Volvo plz fix your shit! :@

 

.gaben

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...