Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά αυτό το rank στο cs go είναι οτι να ναι!! Μετα απο κάνα μήνα και κάτι αποχή, ήμουν gold 3, μπαίνω κ είχα χασει το βαθμο μ, παίζω ενα comp random, τους ξεβρακωνουμε, ηταν master guardian + και αμέσως πάω και εγώ guardian!! Απο nova 3!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το rank στο cs go είναι οτι να ναι!! Μετα απο κάνα μήνα και κάτι αποχή, ήμουν gold 3, μπαίνω κ είχα χασει το βαθμο μ, παίζω ενα comp random, τους ξεβρακωνουμε, ηταν master guardian + και αμέσως πάω και εγώ guardian!! Απο nova 3!!

κωλόφαρδε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν Nova Master με έβαλε με άτομο που μόλις είχε ξεκινήσει CS. 1μιση ώρα στο προφιλ, μέχρι το τελος του παιχνιδιου 2 kills και τον kickαραμε και καταφέραμε και το πήραμε χάρη στο bot. Matchmaking για τα πανηγύρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά sorry για το spam σε δύο θέματα αλλά ένας φίλος μου είπε ότι μπορεί να είναι μόνο από το CS και σκέφτηκα να αφήσω ένα λινκ και εδώ να μου πει κάποιος αν του έχει συμβεί σε αυτόν.

 

http://www.insomnia.gr/topic/569488-windows-aero/?do=findComment&comment=54002684

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά sorry για το spam σε δύο θέματα αλλά ένας φίλος μου είπε ότι μπορεί να είναι μόνο από το CS και σκέφτηκα να αφήσω ένα λινκ και εδώ να μου πει κάποιος αν του έχει συμβεί σε αυτόν.

 

http://www.insomnia.gr/topic/569488-windows-aero/?do=findComment&comment=54002684

 

παιζει να μου το χει βγαλει και μενα καποια φορα (δεν ξερω αν ηταν στο cs) παντως εγω πατησα οχι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε κανα παιχνιδι με παρομοιο feeling; Δεν εχω χρονο να παιζω πολυ ή συχνα και δεν πολυφχαριστιεμαι online με τοσους pro και cheaters. Με bot γουσταρω πιο πολυ (αν και ειναι γελοια σε σχεση με το CZ). Αυτα που γουσταρα πολυ ηταν τα IGI 1 και 2. Δεν με ενδιαφερουν τα γραφικα. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τοσα cod και BF (TDM) υπαρχουν για casual ενασχοληση

 

το αστειο ειναι οτι πριν 15 χρονια το CS το  κατεκριναν ολοι οι λιωμενοι στο UT99 / tribes / quake λεγοντας οτι απευθυνεται σε παιδακια και  πληβειους με 56K, σημερα θεωρειται "hardcore"  παρολο που εχει matchmaking για να παιζει ο καθενας (θεωρητικα) με  ατομα κοντα στο skill του 

 

oh the irony :P

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...