Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει mute οταν θελω το κλεινω και οταν παιζω ουτε λεω μλκιες ουτε τραγουδαω κλπ απλα οταν κατι πρεπει να το πεις εκεινη την ωρα  να ψαχνεις το κουμπι δεν βολευει τουλαχιστον εμενα που ειμαι noobeeee.Το εβαλα στο mouse στο πλαι τουλαχιστον εκει δεν το ψαχνω.Αλλα σε βιντεο που βλεπω και παιζουν δεν πατανε κουμπι και γενικα ειναι ποιο βολικο οποτε αναρωτιεμαι αφου υπαρχει σαν επιλογη γιατι δεν λειτουργει σε μενα τουλαχιστον.

 

Δεν ειναι καλο να ειναι ανοιχτο ετσι κ αλλιως ολη την ωρα γιατι πολλες φορες οταν μιλας χαμηλωνει ο ηχος του game για να ακουστεις εσυ...Επισης οποτε μιλας το δειχνει κατω, αν το χεις ανοιχτο ολη την ωρα θα νομιζουν οι αλλοι οτι ολη την ωρα θες να πεις κατι. Βαλτο καπου που σε βολευει πχ στο click απο το mousewheel. Εγω το εχω στο alt και το παταω με τον αντιχειρα, πλεον το χω συνηθισει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ειναι καλο να ειναι ανοιχτο ετσι κ αλλιως ολη την ωρα γιατι πολλες φορες οταν μιλας χαμηλωνει ο ηχος του game για να ακουστεις εσυ...

 

8hWWl.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8hWWl.png

και παλι αυτος δεν ειναι λογος να εχεις συνεχεια ανοιχτο το Mic...Eμενα αν ενας μιλαει πολυ ή εχει ανοιχτο mic τον κανω block...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

350h στο game και g3 παιζω 3 ματς και τα 3 με cheataρια του κερατά.Ελα παράγινε το κακό σε κάνα μήνα πάλι.

 

edit: 3 ήττες και μια νίκη με πηγε g4 μμμμμμ σαν να λεμε cod

Επεξ/σία από devill0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες έχετε να μου προτείνετε κανεναν server της προκοπης με καλα pings για beginner 5v5 (below silver 1)? Καπου ρε αδερφε να ξεκινησω.. Ειπα να δοκιμασω λιγο ESEA και Faceit και ολοι οι γαμαουα αμεσως να σου ζαλιζουν τα @@ για το ποσο noob εισαι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρετε πως βλέπω σε ποιο IP είμαι συνδεδεμένος (του game εννοείται); θέλω να τρέξω κάποια test που μου ζήτησαν για το internet μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαγκες έχετε να μου προτείνετε κανεναν server της προκοπης με καλα pings για beginner 5v5 (below silver 1)? Καπου ρε αδερφε να ξεκινησω.. Ειπα να δοκιμασω λιγο ESEA και Faceit και ολοι οι γαμαουα αμεσως να σου ζαλιζουν τα @@ για το ποσο noob εισαι. :P

 

Αρχικα παιξε casual για να παρεις μια ιδεα του παιχνιδιου και να μαθεις τα maps, και deathmatch για να μαθεις λιγο τα οπλα πως δουλευουν... Επισης υπαρχουν community competitve που μπορεις να παιξεις και δεν εχει rank κτλ αλλα δεν ειναι 5v5, εχει αρκετα ατομα...Αυτου πας στους community servers, βαζεις ping <100, europe,security, not empty, there is at least 1 player on the server και σου βγαζει διαφορους servers.Και μπορεις να πατησεις πιο map θελεις και να σου βγαλει μονο αυτο..τα κανεις και ταξινομηση με βαση το ping και εισαι κομπλε...

 

μήπως ξέρετε πως βλέπω σε ποιο IP είμαι συνδεδεμένος (του game εννοείται); θέλω να τρέξω κάποια test που μου ζήτησαν για το internet μου.

 

νομιζω πατας στο console 'status' και σου βγαζει καποιες πληροφοριες..

Επεξ/σία από Haris San
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω που λετε επαιζα τωρα το μεσημερακι compepetitve,ειδα εκει περα στο chat vac has detected a cheater...και κατευθειαν χεστηκα πανω μου.εχω ενα cfg fiλε το οποιο το χρησιμοποιω μονο οταν κανω προπονηση με bots ktlpτο ενεργοποιησα πατωντας exec dm(dm ειναι το ονομα του αρχειου) και ειχα απειρες σφαιρες τα βοτσ δεν με βαρουσαν κτλπ.αλλα αυτο στο offline mode σε μια community πιστα.μηπως ομως υπαρχει θεμα και οι εντολες εμειναν και στο online και εχω φαει ban λογω αυτου?ΠΛΕΑΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΕΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ


http://steamrep.com/search?q=73935432567

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ ειναι το καινουριο κολπο που γραφει καποιος στο chat οτι ανιχνευτικε απο το vac system

της valve.

μην μασας τιποτα δεν εγινε.. το λεω αυτο επειδη επεσα μεσα σε game που ο αλλος εφαγε asap vac ban

την ιδια στιγμη, τον πεταξε το συστημα με dc και μετα εμας buggare ολο το game δειχνωντας το

σαν να μην τελειωσε ποτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα να μπω comp πανω απο μηνα , βελτιωθηκε παρα πολυ , ειναι πραγματικα ευχαριστο να παιζεις τωρα σε medium ranks (dmg-le) για αλλα δεν ξερω , απλα διαπιστωσα οτι το solo que σε χαμηλοτερα ρανκς εγινε χειροτερο , gj volvo , επισης με το νεο update δεν μπορεισ να μιλισεις απο mic σε lobby

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω που λετε επαιζα τωρα το μεσημερακι compepetitve,ειδα εκει περα στο chat vac has detected a cheater...και κατευθειαν χεστηκα πανω μου.εχω ενα cfg fiλε το οποιο το χρησιμοποιω μονο οταν κανω προπονηση με bots ktlpτο ενεργοποιησα πατωντας exec dm(dm ειναι το ονομα του αρχειου) και ειχα απειρες σφαιρες τα βοτσ δεν με βαρουσαν κτλπ.αλλα αυτο στο offline mode σε μια community πιστα.μηπως ομως υπαρχει θεμα και οι εντολες εμειναν και στο online και εχω φαει ban λογω αυτου?ΠΛΕΑΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΕΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ

http://steamrep.com/search?q=73935432567

 

εισαι σοβαρος ρε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...