Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαγκες επεσε vac wave σε 6 διαφορετικα cheats...μπειτε να παιξετε και κανενα ΜΜ...ειδα κατι accounts που φαγαν ban με 3κ ωρες και μαχαιρια κτλ πρεπει να κλαψαν ασχημα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δηλαδή όσοι έχουν φάει ΒΑΚ δεν μπορούν να trade? τους μένει αμανάτι το υλικό, το παιχνίδι δεν παίζει Online και τα ρέστα;

 

ρωτάω γιατί δεν έφαγα ποτέ μπαν και ούτε με ένοιαξε κιόλας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή όσοι έχουν φάει ΒΑΚ δεν μπορούν να trade? τους μένει αμανάτι το υλικό, το παιχνίδι δεν παίζει Online και τα ρέστα;

 

Ναι :)

 

If a VAC Ban (for any game), cooldown or overwatch ban has been registered on your account, you will no longer have access to the CS:GO store, or be able to make trades for CS:GO items, and you will no longer receive item drops. You will still have access to your items that were acquired before the ban/cooldown.

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1047-EDFM-2932

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-aq8zj-YNU6z-y2rOc-NtuEp-WhUzE

 

5 loss στην σειρα, ακομα MGE tho :P 

 

καρκινο στα σογια των waller και των toggler, αυτα τα flick στο 45:41 θα με στοιχειωσουν για παντα .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-aq8zj-YNU6z-y2rOc-NtuEp-WhUzE

 

5 loss στην σειρα, ακομα MGE tho :P

 

καρκινο στα σογια των waller και των toggler, αυτα τα flick στο 45:41 θα με στοιχειωσουν για παντα .... 

 

Ειδα αρκετα rounds,αν πιστευεις πως καποιος εχει walls τοτε κανεις λαθος... Αυτος που ηταν πρωτος απο τους αντιπαλους "eagle eye" πως λεγοταν, εχει παιξει 1.5K ωρες οποτε ειναι πιθανο να ξερει να παιζει...Και οπως φαινεται ειναι καλος awper και οχι waller...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

<p>δεν μιλαω για το τελευταιο loss αλλα για τα προηγουμενα, οπου 2 τα φορουσαν 100% και ο 3ος  ητανε στρουμφακι, 40 hrs  και επαιζε λες και ειχε 1000+ </p>

<p> </p>

<p>ο eagle eye που λες, μου εκανε ενα μεσα απο καπνο και πορτα στο mid ολα τα λεφτα, 264dmg  αγκρρρρρρρρρ </p>

<p> </p>

<p>οι αλλοι ξενερωσαν και περιμενουν το επομενο VAC wave, κριμα γιατι παρολο που κλεινανε τα ματια μου προσπαθησα αρκετα και στα 2 game που παιξαμε το βραδυ,  6 hs απο lower tunnel σε  catwalks, τι αλλο να κανω πια :P ο crisss που πηρε το pistol round με usp σημειωσε οτι εχει 100ping :D</p>

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>δεν μιλαω για το τελευταιο loss αλλα για τα προηγουμενα, οπου 2 τα φορουσαν 100% και ο 3ος  ητανε στρουμφακι, 40 hrs  και επαιζε λες και ειχε 1000+ </p>

<p> </p>

<p>ο eagle eye που λες, μου εκανε ενα μεσα απο καπνο και πορτα στο mid ολα τα λεφτα, 264dmg  αγκρρρρρρρρρ </p>

<p> </p>

<p>οι αλλοι ξενερωσαν και περιμενουν το επομενο VAC wave, κριμα γιατι παρολο που κλεινανε τα ματια μου προσπαθησα αρκετα και στα 2 game που παιξαμε το βραδυ,  6 hs απο lower tunnel σε  catwalks, τι αλλο να κανω πια :P ο crisss που πηρε το pistol round με usp σημειωσε οτι εχει 100ping :D</p>

 

Εμ ετσι ειναι αυτα..τουλαχιστον το match ηταν ανταγωνιστικο, δεν ηταν τσοντα...Οποτε το ευχαριστηθηκατε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν γνωριζει καποιος να μου πει πως δουλευει το μικρόφωνο στο παιχνιδι χωρις να παταω το κουμπι (K) να μου πει.Οταν το βαζω στο open απο το παιχνιδι δεν μου λειτουργει παρα μονο με την επιλογη με το κουμπι...στο google δεν βρηκα κατι,ευχαριστω

Αν μπορει καποιος να βοηθησει ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει καποιος να βοηθησει ευχαριστω.

 

Για ποιο λογο να το χεις ολη την ωρα ανοιχτο? Νομιζεις οι αλλοι θελουν να ακουν ολη την ωρα οτι κανεις εσυ? Καντο Bind σε ενα αλλο κουμπι και τελος. Εγω το χω στο alt απλα επειδη πατας και shift πολλες φορες αλλαζει Ελληνικα-Αγγλικα...Μπορεις να το βαλεις και στο mousewheel οταν κανει κλικ ή οπου αλλου σε βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο να το χεις ολη την ωρα ανοιχτο? Νομιζεις οι αλλοι θελουν να ακουν ολη την ωρα οτι κανεις εσυ? Καντο Bind σε ενα αλλο κουμπι και τελος. Εγω το χω στο alt απλα επειδη πατας και shift πολλες φορες αλλαζει Ελληνικα-Αγγλικα...Μπορεις να το βαλεις και στο mousewheel οταν κανει κλικ ή οπου αλλου σε βολευει.

Εχει mute οταν θελω το κλεινω και οταν παιζω ουτε λεω μλκιες ουτε τραγουδαω κλπ απλα οταν κατι πρεπει να το πεις εκεινη την ωρα  να ψαχνεις το κουμπι δεν βολευει τουλαχιστον εμενα που ειμαι noobeeee.Το εβαλα στο mouse στο πλαι τουλαχιστον εκει δεν το ψαχνω.Αλλα σε βιντεο που βλεπω και παιζουν δεν πατανε κουμπι και γενικα ειναι ποιο βολικο οποτε αναρωτιεμαι αφου υπαρχει σαν επιλογη γιατι δεν λειτουργει σε μενα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...