Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

old school babe ! 

 

( αν θυμαμαι καλα ο head ειχε καποτε   ενα IME 3.0 μαζι με titan monstermat και iiyama 454 στα 1024*768 120hz :P

 

διαβασα στο OCN οτι τρως πορτα απο ESEA αμα τρεχεις τα windows σε test mode ( δεν γινεται να κλοκαρεις τα microsoft χωρις test mode, εκτος αμα εχεις fatality mobo με ειδικο  usb port )   

 

το test mode τρωει επισης πορτα απο EAC και BattleEye, τοση δημοκρατια ειχαμε να δουμε απο την χουντα  :S

 

το τερατακι μου πηγε  eagle btw :D  http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/29612972891079378/04366A21ED970B93B45A626392D772D2729BE0B2/ 

 

αντε να φερει ο πατρινος το EC-A να ξαναρχισω το MM πριν φυγει το rank (MG2) απο το inactivity :s

 

εκτος απο τον bossy εχω βρει αλλους 2 ελληνες με μπολικες ωρες, κοντα στην ηλικια μου ( εχω βαρεθει να τρακαρω ανηλικα που οταν  επαιζα cs 1.2 αυτα  ητανε ακομα σπερματοζωαρια )  και με αρκετο skill  οποτε μονο 2 πραγματα με καινε προς το παρων  

 

1) να μην πεσει το headshot ratio μου (  50%  επειδη αποφευγω να κανω pull down )  

 

2) να μην χασουμε καποιο round επειδη εγω δεν ειμουνα στο καταλληλο μερος την καταλληλη στιγμη, ακομα προσπαθω να μαθω strats callouts smokes και τα ρεστα για αναπληρωσω τον χαμενο χρονο  -  πιο παλια επαιζα  λιγο  1.6 σε gather μεσω IRC  ( οπου ολοι ανοιγανε το mic μονο για να ριξουνε χριστοπαναγιες :D ) και ολο τον προηγουμενο καιρο  public   15vs15 italy office inferno και dust :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν γνωριζει καποιος να μου πει πως δουλευει το μικρόφωνο στο παιχνιδι χωρις να παταω το κουμπι (K) να μου πει.Οταν το βαζω στο open απο το παιχνιδι δεν μου λειτουργει παρα μονο με την επιλογη με το κουμπι...στο google δεν βρηκα κατι,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

old school babe ! 

 

( αν θυμαμαι καλα ο head ειχε καποτε   ενα IME 3.0 μαζι με titan monstermat και iiyama 454 στα 1024*768 120hz :P

 

 

διαβασα στο OCN οτι τρως πορτα απο ESEA αμα τρεχεις τα windows σε test mode ( δεν γινεται να κλοκαρεις τα microsoft χωρις test mode, εκτος αμα εχεις fatality mobo με ειδικο  usb port )   

 

το test mode τρωει επισης πορτα απο EAC και BattleEye, τοση δημοκρατια ειχαμε να δουμε απο την χουντα  :S

 

το τερατακι μου πηγε  eagle btw :D  http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/29612972891079378/04366A21ED970B93B45A626392D772D2729BE0B2/ 

 

αντε να φερει ο πατρινος το EC-A να ξαναρχισω το MM πριν φυγει το rank (MG2) απο το inactivity :s

 

εκτος απο τον bossy εχω βρει αλλους 2 ελληνες με μπολικες ωρες, κοντα στην ηλικια μου ( εχω βαρεθει να τρακαρω ανηλικα που οταν  επαιζα cs 1.2 αυτα  ητανε ακομα σπερματοζωαρια )  και με αρκετο skill  οποτε μονο 2 πραγματα με καινε προς το παρων  

 

1) να μην πεσει το headshot ratio μου (  50%  επειδη αποφευγω να κανω pull down )  

 

2) να μην χασουμε καποιο round επειδη εγω δεν ειμουνα στο καταλληλο μερος την καταλληλη στιγμη, ακομα προσπαθω να μαθω strats callouts smokes και τα ρεστα για αναπληρωσω τον χαμενο χρονο  -  πιο παλια επαιζα  λιγο  1.6 σε gather μεσω IRC  ( οπου ολοι ανοιγανε το mic μονο για να ριξουνε χριστοπαναγιες :D ) και ολο τον προηγουμενο καιρο  public   15vs15 italy office inferno και dust :P

 

 

Μια χαρά θυμάσαι. πάνε και 11 χρόνια από τότες.

Αυτά για να τα βλέπουν τα παιδιά ποθ οταν δεν με πονάει ο καρπός με κατηγορούν για τσιτερακι. τον παλιό δεινοσαυρο. ήμαρτον, εδώ και αν έφαγα ρεπορτ  

 

Έχω την εντύπωση ότι έτρεχε 1280χ1024 @120 

αυτο ήτανε ε;

 

 

P3190003.jpg

 

 

 

 

I approve this message

Death-scope.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θυμάσαι. πάνε και 11 χρόνια από τότες.

Αυτά για να τα βλέπουν τα παιδιά ποθ οταν δεν με πονάει ο καρπός με κατηγορούν για τσιτερακι. τον παλιό δεινοσαυρο. ήμαρτον, εδώ και αν έφαγα ρεπορτ  

 

 

 

Αυτο με την nade που εκανες για long house μην το ξανακανεις...Το spawn σου ηταν το χειροτερο που μπορουσες να εχεις για long...Αυτου αν δεν ηταν τοσο παρθενος ο αντιπαλος 9/10 φορες θα εισαι νεκρος...

 

 

Σχετικα με το βιντεο του scream...οτι mouse και να του δωσεις αυτουνου παλι ετσι θα παιζει...Και δεν ειναι ο καλυτερος aimer αλλα ο καλυτερος στο movement! Υπαρχουν αλλα ατομα που εχουν καλυτερο aim, αυτος κανει παρα πολυ γρηγορα strafe και επειδη δεν μπορεις να τον πετυχεις κανεις λαθη και ετσι σε πετυχαινει...Πραγματικα καλυτερο movement απο τον scream δεν εχει κανενας στο csgo.

 

Επισης RIP CSGO... H κατασταση tec9/smg εχει ξεφυγει...Η valve developers εχουν καταστρεψει το παιχνιδι...Υπηρχε/υπαρχει προβλημα με το tec9, πανε και κανουνε nerf το awp (wtf?!?!?!?!) και buff τα smgs!!! Tωρα ειναι run n gun οπως το COD...πφφφ καμια ελπιδα... Πιστευω θελουν να το κανουν λιγοτερο skill based παιχνιδι για να παιζουν περισσοτεροι σαν το COD, δηλαδη ακριβως το αντιθετο απο το 1.6 .... 

Για να καταλαβετε τι εννοω με το run n gun δειτε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τις πίστες που έχει στο εργαστήρι του Steam για το CS:GO για να τις παίξω πατάω συνδρομή; Στη συνδρομή πληρώνω τίποτα ή είναι λέξη χαμένη στην μετάφραση; Μπορώ να έχω όσες πίστες θέλω για όσο καιρό θέλω; Κάτι last, μήπως ξέρει κανείς πόσο περίπου χώρο πιάνει περίπου το ένα map;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αποφασησα να το αγορασω και εγω μεσω steam θα βγαλει καμια προσφορα να περιμενω λιγο? τωρα κανει 10,99

 

 

Ξέρουμε πότε βγαίνει σε προσφορά απο το steam το cs:go?

Στα 5,5 ευρω το ειχα παρει μεσα απο το steam πριν απο κανα μηνα οποτε λογικα καποια στιγμη θα το ξαναριξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως μπορει να μου πει καποιος τι χρειαζεται να εχει το p c για να τρεξει το csgo

 

http://lmgtfy.com/?q=counter+strike+global+offensive+pc+requirements

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το faceit χειροτερο και απο τους original servers της valve ειναι σε πιανουν οι σφαιρες ενω εχεις καλυφθει κτλπ

χωρια που το anticheat τους ειναι ανυπαρκτο, ατομα χωρις να δεινουν info τουλαχιστον στους οριτζιναλ σερβερς

tryhardaρουν καπως για να μην χασουν το ρανκ

ολα αυτα απο το δωρεαν mm του faceit δοκιμασα και το cevo αλλα το συστημα τους ειναι οτι να ναι

αντι να σου βρει τους παικτες το mm μπαινεις σε game και περιμενεις μηπως και μπει καποιος

αλλα μεχρι να συμπληρωθουν τα ατομα ολο και καποιος εγκαταλειπει

 

εντιτ μπορει να χω 1.100 ωρες παιχνιδιου τα περισσοτερα σε casual βεβαια

αλλα τα setting τωρα τα ψαχνω για πειτε.. δοκιμασα 1050 χ 1600 16:10 

δεν με βολεψε πολυ αλλα θελει πολυ εξεικειωση οπως και για τον στοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το faceit χειροτερο και απο τους original servers της valve ειναι σε πιανουν οι σφαιρες ενω εχεις καλυφθει κτλπ

χωρια που το anticheat τους ειναι ανυπαρκτο, ατομα χωρις να δεινουν info τουλαχιστον στους οριτζιναλ σερβερς

tryhardaρουν καπως για να μην χασουν το ρανκ

ολα αυτα απο το δωρεαν mm του faceit δοκιμασα και το cevo αλλα το συστημα τους ειναι οτι να ναι

αντι να σου βρει τους παικτες το mm μπαινεις σε game και περιμενεις μηπως και μπει καποιος

αλλα μεχρι να συμπληρωθουν τα ατομα ολο και καποιος εγκαταλειπει

 

εντιτ μπορει να χω 1.100 ωρες παιχνιδιου τα περισσοτερα σε casual βεβαια

αλλα τα setting τωρα τα ψαχνω για πειτε.. δοκιμασα 1050 χ 1600 16:10 

δεν με βολεψε πολυ αλλα θελει πολυ εξεικειωση οπως και για τον στοχο

 

Το faceit αν παιζεις σε unranked ladder ειναι σκουπιδι..Οτι παιχνιδι εχω παιξει εκτος απο low παιχτες κανουν συνεχεια leave και παιζεις με bot μετα...Δεν ξερω αλλα εχω την χειροτερη εμπειρια σε faceit και γι αυτο ξαναγορασα ESEA ..

 

1Κ ωρες και δεν εχεις βρει τα settings? o.O Πωπω...

Αυτα τα κανεις στην αρχη γιατι ειναι οπως συνηθισεις αλλα τωρα εσυ εχεις παιξει ηδη παρα πολλες ωρες...

Το σημαντικοτερο απ'ολα ειναι το sensitivity...Εγω εχω αυτα τα settings:

 

1280χ960 @4:3

800dpi, 1.1 in-game, default windows (6/11)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μην νομιζεις παρα πολλες ωρες ειναι afk με το game ανοιχτο

κυριως για την οθονη τα setting ψαχνω και τον στοχο(visual crosshair) για να βρω ποιο με βολευει

τις ρυθμησεις στο ποντικι τις εχω 2000κ dpi 250hz 1.7 sens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...