Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν με ενδιαφέρει τόσο το rank όσο το να παίζω παιχνίδια λίγο πιο σκεπτόμενα και με συνεννόηση. Έχω βαρεθεί τη νοοτροπία rush b don't stop. Μέχρι dmg θέλω να φτάσω για να βελτιωθεί λίγο η εμπειρία, τίποτε άλλο (άσε που δεν νομίζω να μπορώ να πάω και πάνω από mg1, αλλά τέλος πάντων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επαιζα με το τρολλοακαου μου κ πετυχαίνω ένα παλικάρι με το παρακάτω screenshot. WTF? 

 

Υπάρχει account selling thing δηλαδή; Lol??

 

http://steamcommunity.com/id/softer20051337/screenshots/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρει τόσο το rank όσο το να παίζω παιχνίδια λίγο πιο σκεπτόμενα και με συνεννόηση. Έχω βαρεθεί τη νοοτροπία rush b don't stop. Μέχρι dmg θέλω να φτάσω για να βελτιωθεί λίγο η εμπειρία, τίποτε άλλο (άσε που δεν νομίζω να μπορώ να πάω και πάνω από mg1, αλλά τέλος πάντων).

 

Nαι γιατι στο dmg θα βρεις σοβαρα παιχνιδια και σκεπτομενα ατομα! χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Promoted eagle μετα απο 13 wins, παιρνω 2 wins, 2 losses, ξανα demote σε dmg :) :) :) :) :) :) :) :)

 

 

 

Δε με νοιαζουν τα ρανκς συνηθως αλλα γιατι γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Promoted eagle μετα απο 13 wins, παιρνω 2 wins, 2 losses, ξανα demote σε dmg :) :) :) :) :) :) :) :)

 

 

 

Δε με νοιαζουν τα ρανκς συνηθως αλλα γιατι γινεται αυτο?

 

Μετα απο μεγαλο inactivity ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα...  Εγω εχω ενα smurf, το οποιο ηταν supreme και λογω inactivity 2 μηνων με εριξε mge, αλλα ανεβηκε σχετικα ευκολα παλι lem. Σε καμια περιπτωση 13 win streak για 1 rank.. Εχει σημασια και το ιστορικο του acc παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο μεγαλο inactivity ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα...  Εγω εχω ενα smurf, το οποιο ηταν supreme και λογω inactivity 2 μηνων με εριξε mge, αλλα ανεβηκε σχετικα ευκολα παλι lem. Σε καμια περιπτωση 13 win streak για 1 rank.. Εχει σημασια και το ιστορικο του acc παντως.

Ε το ιστορικο δεν ηταν και τοσο κακο, επαιξα μερικα games τον ιουνιο για να κρατησω το τοτε rank και ηταν win-loss-win και ενα leave αν θυμαμαι καλα. Μετα unrank  και τη συνεχεια την εγραψα παραπανω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι Ping παιζεται ρε παιδια?ειμαι μονιμος 80-120 και ξενερωνω..ασε που εχω αγορασει και την rx480 8gb και τα fps ειναι 180 μονο.με αναλυση 1024 και ολα τα γραφικα στο Low.σκεφτομαι να το κανω unistall-install αλλα δεν νομιζω να με βοηθησει αφου πριν 1 μηνα οταν πηρα την καρτα εγιναν ολα απο την αρχη.εχετε καμια ιδεα?εχω κανει καποια πραγματακια απο βιντεακια που ειδα π.χ. με το ipconfig αλλα ματαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κόπο και ιδρώτα κατάφερα να φτάσω το ρανκ που όλοι μας ονειρευόμαστε! 

 

 

 

 

Και ξέχασα ότι μετά το "Accept" πρέπει να πατήσεις και 'enter" για το map και εφαγα μια μέρα στη μαπα! :D

 

10D5D814AADEF4BC91D5B0D5399656B02318316A

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι Ping παιζεται ρε παιδια?ειμαι μονιμος 80-120 και ξενερωνω..ασε που εχω αγορασει και την rx480 8gb και τα fps ειναι 180 μονο.με αναλυση 1024 και ολα τα γραφικα στο Low.σκεφτομαι να το κανω unistall-install αλλα δεν νομιζω να με βοηθησει αφου πριν 1 μηνα οταν πηρα την καρτα εγιναν ολα απο την αρχη.εχετε καμια ιδεα?εχω κανει καποια πραγματακια απο βιντεακια που ειδα π.χ. με το ipconfig αλλα ματαια..

Τοσα ειναι πλεον τα fps με καρτες αυτου του range στα περισσοτερα σημεια του μαπ εκτος απο το spawn που εχεις 300+

 

Για το πινγκ τωρα, βαλε fastpath και δοκιμασε mm server picker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ σε μενα, σε dm ειναι στα 300 περιπου, κ οταν εχει πολλα particles απο σφαιρες κλπ παει 250~ Παντως σε γενικες γραμμές ειναι στα 400-450. Κ φοράω την r9 380x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βίδεον με το 1tap shot απο up mid μεσα απο τις πόρτες εννοείς; Δεν μπορείς να δεις ποιος κανει like/dislike??

 

προφανως κ δν μπορεις..

 

Aπλα μου φανηκε περιεργο που καποιος εκανε disklike.. anyhow :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω καταληξει στο εξης:

 

Αν παιξεις cs με "κεφαλι" παιζεις καλυτερα ή τουλαχιστον στο ιδιο επιπεδο με οταν εισαι στις καλες σου.

Χθες ειχα πιει κατι ρακομελα κτλ γυρναω, μπαινω, παιζω, needless to say I got 30 bomb :P

 

Το συμπερασμα δεν το εβγαλα απο μια φορα μονο, αλλα εχω παρατηρησει pattern :P Try it out..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...