Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι φαση με το ranking system?  Επαιξα μετα απο 6 μηνες, με εβαλε eagle (πριν ημουν supreme) και με 2 draw 1 loss και 1 leave με εχει παει MGE. Τωρα μετα απο 6 συνεχομενα wins με top frag δε με κανει promote.

 

 

Volvo testing our faith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φαση με το ranking system?  Επαιξα μετα απο 6 μηνες, με εβαλε eagle (πριν ημουν supreme) και με 2 draw 1 loss και 1 leave με εχει παει MGE. Τωρα μετα απο 6 συνεχομενα wins με top frag δε με κανει promote.

 

 

Volvo testing our faith

Έπεσε το elo λόγο inactivie οπότε θεωρητικά το ρανκ σου είναι πλασματικό σε σχέση με το ελο σου και μέχρι να αντιστοιχήσει το ένα με το άλλο (νικώντας αρκετά ώστε το ελο σου να φτάσει το ρανκ σου ή χάνοντας μέχρι το ρανκ σου να πέσει στο ελο σου) θα σου λειτουργεί έτσι ψιλοκουλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου εφαγε το rank ενω ειχα να παιξω λιγοτερο απο μηνα ( last 3 games στις 16/10 για την ακριβεια ) μπηκα σημερα να το ξαναπαρω επεσα σε ενα αμουστακο "ελληνακι", απο αυτα που μιλανε αγγλικα τσιπρα και εχουν μια φωνη σαν βραχνιασμενο στρουμφακι. 

πολυ griefing και *** - ηθελα να πατησω mute αλλα δεν μου πηγαινε η καρδια, τουλαχιστον ειχε ωραια skins - χαλαλι η paysafe της μαμας. 

 

http://steamcommunity.com/id/SoFGR/screenshot/277363727848098532

 

εντωμεταξυ ειχαμε ολοι 20 κιλλς εκτος απο αυτον που ειχε  για σχεδον ολο το πρωτο half 0, οταν τελειωσε το game πριν φυγω φωναξα στο mic  

 

"996 ωρες κα 10-20, ΤΖΑΜΠΑ Η ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ!  "   και ξαλαφρωσα :P

 

φουσκα τελειως το prime, ενα age filter επρεπε να  βαλουνε, εχω βαρεθει να παιζω με ανηλικα οταν εγω  ελιωνα την 1.2 αυτοι ητανε ακομα μεσα στα  φρυδια του πατερα τους. 

 

/rant

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα το διασκέδαζα :P

Μωρε θα το διασκεδαζα αν δεν επαιζα 1v9 γιατι και οι συμπαικτες σε αυτο το ρανκ 8/10 παιχνιδια ειναι μαϊντανοι..

 

Εν τελει, μετα απο 8 wins στη σειρα με πηγε DMG. OHHH THE FEELS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

im a maintanos and i feel offended :D

Δεν ειναι αυτο που νομιζεις!! :P

Οχι νταξει, το μαϊντανος το λεω για τους στοκους που δεν ακουνε ουτε μιλανε και ειναι απλα ενα σλοτ στην ομαδα, τιποτα παραπανω.

 

Και συνεχιζει το win streak με 11 wins στη σειρα και ο φιλος μου ακομα να παρει promote απο DMG. (ειχε και αυτος να παιξει απο μαιο-ιουνιο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτά περί silver αφήστε τα για αυτούς που τα έχουν περάσει. Γιατί όπως το βλέπω οι πιο πολλοί εδώ μέσα είχατε μια προηγούμενη εμπειρία είτε από παλαιότερα counter είτε από αλλα fps γενικότερα. Εγώ από την άλλη που δεν είχα καμια επαφή με fps και έπαιξα πρώτα csgo ξεκίνησα silver 2 και έμεινα εκεί μέχρι να αποφασίσω ότι πρέπει να βρω και να διορθώσω τα λάθη μου. Παίζω ένα χρόνο (σχετικά χαλαρά βεβαια) αλλά μόνο το τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να ανεβαίνω. (μη φανταστείτε, gn2 ειμαι ακόμα). Το κυριότερο θέμα με τους σιλβεραδες ομως είναι ότι δεν θέλουν να βελτιωθούν. Και είναι τετοια ειρωνεία γιατί συμπεριφέρονται λες και τα ξέρουν όλα ενώ είναι εκεί που είναι.

 

Παρεμπιπτόντως, υπάρχει κανείς κοντά στο rank μου που να θέλει να παίξουμε; γιατί και οι νόβα πάνω κάτω τα ίδια με σιλβερ είναι απλά με λίγο καλύτερο στοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτά περί silver αφήστε τα για αυτούς που τα έχουν περάσει. Γιατί όπως το βλέπω οι πιο πολλοί εδώ μέσα είχατε μια προηγούμενη εμπειρία είτε από παλαιότερα counter είτε από αλλα fps γενικότερα. Εγώ από την άλλη που δεν είχα καμια επαφή με fps και έπαιξα πρώτα csgo ξεκίνησα silver 2 και έμεινα εκεί μέχρι να αποφασίσω ότι πρέπει να βρω και να διορθώσω τα λάθη μου. Παίζω ένα χρόνο (σχετικά χαλαρά βεβαια) αλλά μόνο το τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να ανεβαίνω. (μη φανταστείτε, gn2 ειμαι ακόμα). Το κυριότερο θέμα με τους σιλβεραδες ομως είναι ότι δεν θέλουν να βελτιωθούν. Και είναι τετοια ειρωνεία γιατί συμπεριφέρονται λες και τα ξέρουν όλα ενώ είναι εκεί που είναι.

 

Παρεμπιπτόντως, υπάρχει κανείς κοντά στο rank μου που να θέλει να παίξουμε; γιατί και οι νόβα πάνω κάτω τα ίδια με σιλβερ είναι απλά με λίγο καλύτερο στοχο

Τι εννοας? Ολοι απο καπου αρχισαμε, δε γεννηθηκαμε με ρανκς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειχα καμια εμπειρια με fps στο pc, δεν εχω παιξει κανενα αλλο cs ουτε fps γενικα στο pc, ξεκινησα gn master με τα παλια ranks σε ενα χρονο περιπου ειμαι supreme, μου αρκει δεν θελω κατι παραπανω απο το game ουτε global ουτε esea ουτε τιποτα αλλο, 1k ωρες ειναι αρκετες.

 

Δεν ειναι κατι φοβερο παιχνιδι με elo ειναι οσο παιζεις μαθαινεις, βελτιωνεσαι ανεβαινεις αποφασιζεις το skill level που θες να μεινεις η να pushareis για παραπανω και τελος.

 

Ειναι ενα παιχνιδι που ολοι μπορουν να το παιξουν και να διασκεδασουν και να γινουν καλοι μεχρι εκει που θελουν/μπορουν μη σε ενδιαφερει το rank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...